Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én azért annyira nem szeretem vagyis az nem tetszik benne hogy... mikor a szűrőhazás gyári megoldás van ott érzem a gázpedálon hogy kell nyomni hogy egyenletesen gyorsuljon..

érzem hogy mennyit kell nyomni a pedálon hogy frankon gyorsuljon.. egyenletesen nyomom. :rolleyes:

Sportlégszűrónél ezt nem érzem csak szív bőg azt síhuuuuu <_<

Volu! Mutattad az asszonyodnak a videót hogy a macskák hogy elszaladnak xD

Nagyon egyszerűen meg lehet nézni,hogy mennyit fojt a légszűrő!

Eső után szedd ki a légszűrőt,kerülj egyet,majd rakd vissza,ha lényeges különbséget érzel,akkor megéri a direktszűrő!

Link to comment
Megosztás:

Volu! Mutattad az asszonyodnak a videót hogy a macskák hogy elszaladnak xD

izé öö..nem mertem mert egyböl beperelne állatkinzásért és elhozná az összes macskát Töletek... :rolleyes: csak zárójelben jegyzem meg hogy allergiás vagyok a macskákra, szóval Te is meg én is jobban járnánk ha nem mutatnám meg asszonynak a videót <_<

Link to comment
Megosztás:

Mc-elek

Esetleg a csergőéknél nem lehet beszerezni műszerfal illetve km-óra világítás izzóit. Semmi extra, a gyári szín is megfelel, mert kiégtek szépen sorban és idegesít hogy nem látok semmit éjszaka.

Esetleg megnéznéd, te vagy ebben a mágus :rolleyes:

Ja és egy ár is érdekelne .

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Mc-elek

Esetleg a csergőéknél nem lehet beszerezni műszerfal illetve km-óra világítás izzóit. Semmi extra, a gyári szín is megfelel, mert kiégtek szépen sorban és idegesít hogy nem látok semmit éjszaka.

Esetleg megnéznéd, te vagy ebben a mágus <_<

Ja és egy ár is érdekelne .

Köszönöm

Na srácok vissza tértem! Kicsit gázos volt ez a kis idő amíg távol voltam, de talpra álltam. ( ki dobott a nőm :rolleyes: ) sebaj, jön a másik -_-

Szóval, ha már műszer falról van szó, akkor kérdeznék valamit.

El romlott a benzin mutatóm! Maga a mutató, ez tuti, mert szét szedtem, és el volt törve a mutató hátulján lévő 2 kis fog, ami közre fog 1 lemezt, ami mozog ahogy az áram át megy rajta, az az áram, amit a tankban lévő mérő küld. Meg ragasztottam a fogat, de nem volt jó, be akadt, ezért meg zsíroztam+reszeltem rajta ( mármint a ragasztót). Jobb lett, de azóta mikor le állítom a motort, nem esik le 0-ra a mutató, hanem az első nagy kocka feléig esik le. Össze-vissza mutat. Van amikor +-ba csal, van amikor -ba csal. Volt olyan hogy le álltam, tankoltam 3000 pénzé, erre kevesebbet mutatott mint ahogy meg álltam. Szóval kéne nekem egy ilyen mutató! Lehet kapni, így külön? 45 literes kéne, és ha lehet, kék számlapú.

(sajnos a többi is kék, feketének jobban örülnék, és az új számlap projektem most fel függesztettet kapott...)

Link to comment
Megosztás:

Na srácok vissza tértem! ...

Rá se ránts...nekem is úgy mutat valósat, ha 5.be 80km/h utazósebesség...ha gyorsítok csökken a koszt...de nemis ez a legszebb, hanem hogy ilyen 5 literrel játszik a mutató. Állítólag ez tipusbetegség, de kihalottmár ilyet hogy hol több van benne, hol meg kevesebb...nemis értem talán kinyeri a vízből a Zoxigént:D

Link to comment
Megosztás:

Rá se ránts...nekem is úgy mutat valósat, ha 5.be 80km/h utazósebesség...ha gyorsítok csökken a koszt...de nemis ez a legszebb, hanem hogy ilyen 5 literrel játszik a mutató. Állítólag ez tipusbetegség, de kihalottmár ilyet hogy hol több van benne, hol meg kevesebb...nemis értem talán kinyeri a vízből a Zoxigént:D

Nem zavarna eggyáltalán, csak félek hogy picit túl becsültem a benya mennyiségét, azt valahol azt mondja hogy 0 liter, én meg cumizok.

Link to comment
Megosztás:

Mc-elek

Esetleg a csergőéknél nem lehet beszerezni műszerfal illetve km-óra világítás izzóit. Semmi extra, a gyári szín is megfelel, mert kiégtek szépen sorban és idegesít hogy nem látok semmit éjszaka.

Esetleg megnéznéd, te vagy ebben a mágus <_<

Ja és egy ár is érdekelne .

Köszönöm

Szerintem bármelyik autós boltba van. :rolleyes:

Biztos van csergőnél is -_-

Link to comment
Megosztás:

ha lenne chat,kifejteném, de mivel nincs igy megyek aludni...inkább szolj egy moderátornak hogy törölje az uccsó pár értelmetlen bejegyzést ami ugye egy chatbe való..volna... ha volna :rolleyes:

Há' most nyissak külön chat topikot ide is?

Nem hiszem,hogy kellene,lökd ide a rizsát.

Link to comment
Megosztás:

Há' most nyissak külön chat topikot ide is?

Nem hiszem,hogy kellene,lökd ide a rizsát.

nem kell chat topik...de ha már a "rizsánál" tartunk, láttam egy két WV-n meg opelon matricát,ilyen kis rizsestál tele rizzsel és áthúzva a szöveg alatta "no rice"...sokáig nem tudtam mit jelent,de tegnap megkérdeztem és megvilágosodtam ...valaki tudja vagy áruljam el? :rolleyes: (vagy nem érdekel senkit <_<)

Link to comment
Megosztás:

nem kell chat topik...de ha már a "rizsánál" tartunk, láttam egy két WV-n meg opelon matricát,ilyen kis rizsestál tele rizzsel és áthúzva a szöveg alatta "no rice"...sokáig nem tudtam mit jelent,de tegnap megkérdeztem és megvilágosodtam ...valaki tudja vagy áruljam el? :rolleyes: (vagy nem érdekel senkit :D)

Nincs rizs <_< szó szerinte, de lehet hogy azt jelenti hogy nem tötymörögnek -_- hanem nyomják tövig a gázt.

Komolyan mondom youtubról mimnél több corsa B vidit töltök le annál több van. pedig van már vagy 60 kb. xD

Szerk: Azt hittem a piros fog nyerni.

Link to comment
Megosztás:

most olvastam, akit érdekel olvassa el: http://www.autonavigator.hu/blog és itt a "szmogriadó - már megint a kisember húzza a rövidebbet" cikket...jól felhúztam magam

Nekem x12sz-m van euro2.Tudja valaki,hogy piros vagy kék matricát fogok kapni? Én azt is hallottam,hogy 96 január után forgalomba helyezett euro2 autó kaphat kék matricát is....

Szerk: Én meg azt is hallottam,hogy nem felejtették el a NKH-nál azt a tervezetet,hogy a tizenéves autókat évente kell műszakira vinni....

Link to comment
Megosztás:

Nekem x12sz-m van euro2.Tudja valaki,hogy piros vagy kék matricát fogok kapni? Én azt is hallottam,hogy 96 január után forgalomba helyezett euro2 autó kaphat kék matricát is....

Szerk: Én meg azt is hallottam,hogy nem felejtették el a NKH-nál azt a tervezetet,hogy a tizenéves autókat évente kell műszakira vinni....

sztem a 10-15évnél régebbi autók mind piros matricát kapnak...nekem is piros van :S

meg az b*szna be ha minden évben 20-30at kellene költenem müszaki vizsgára..

Link to comment
Megosztás:

Nincs rizs :rolleyes: szó szerinte, de lehet hogy azt jelenti hogy nem tötymörögnek <_< hanem nyomják tövig a gázt.

Rossz úton jársz...

Rice-nak vagy RiceRocket-nek (rizsrakétának) szokták gúnyolni a japán autókat (Rice-boy-nak meg a tulajaikat) európai illetve amerikai autós körökben, szóval ez egyfajta fricska a japánautósoknak.

Link to comment
Megosztás:

Rossz úton jársz...

Rice-nak vagy RiceRocket-nek (rizsrakétának) szokták gúnyolni a japán autókat (Rice-boy-nak meg a tulajaikat) európai illetve amerikai autós körökben, szóval ez egyfajta fricska a japánautósoknak.

és tudja és tudja és tudja :rolleyes: ott a pont

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.