Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok!

Ujj vagyok még itt. lenne egy kérdésem!

mekkoa gumit illetve felni tudok rátenni a gyáriak helyett amitöl egyéb baja nem lesz a kicsikémnek??

"96 corsa b-röl lenne szó" :rolleyes:

Nekem 1.2es mocinál van 13col 175/70es gumi. (a nyári)

Nagyobb mocihoz már 195/50/15ös felniket is felraknak

Link to comment
Megosztás:

remélem a fórumos kollégákat sem hagytad ki a letöltésekből :

Demó

Saját

Nekem a C20XE-vel 7*15 felnin barum bravuris 195/50R15 -el kb második végéig kapar <_< másodikba fordulaton (kb4000-4500) padlóra megint csak kapar. esőbe harmadikba is kapar gázra, előzni is óvatosan kell. -_- De erről Demó is tudna mesélni milyen a Let. :rolleyes:

Hm.. Igazából én csak B-s corzákból csinálok videó gyűjteményt de akkor most kivételt teszek. :D

Majd még töltögetek párat és felrakom egy zárt internetes oldalra kíváncsi vagyok hányan fogják tölteni mennyi rajóngólya van a kocsinak.

Ha már tagoknál tartunk... corsa b

Azért.. van pár állandó fórumozó :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mit lehet csinálni akkor ha felnyomták a kocsim,de a rendőrség nem tud csinálni semmit. De én tudom,hogy ki volt. 2 ujjlenyomat volt a kocsin de az általam meggyanusított ember lenyomatával nem tudják összehasonlítani.Meg, biztos mással csináltatta a feltörést is.

Kegyetlenül összeverni az illetőt. Ha mégsem ő volt akkor azt mondod neki hogy bocsi, de onnantól már tudja ki kivel van.

Link to comment
Megosztás:

Kegyetlenül összeverni az illetőt. Ha mégsem ő volt akkor azt mondod neki hogy bocsi, de onnantól már tudja ki kivel van.

[/quote

Hidd el nekem is eszembe jutott mert olyan ideg van bennem ha eszembe jut. Tudom,hogy ki volt de nem biztos ,hogy ő tőrte fel de az ő megbízásából tőrtént. Nagyon komoly jvc rádiot az erősítőmet, meg egy gyertyakulcsot vitt el.

Link to comment
Megosztás:

Ha szét lenne szedve és megzsírozva az lenne az igazi! :rolleyes:

Nálam a lengéscsillapító cserénél zsíroztuk át a toronycsapágyakat és meglepődtem mennyivel könnyebb lett tekerni a kormányt! <_<

Most csereltek a mult heten lengescsillapitot, es bezsiroztak...

Erdekes.

Link to comment
Megosztás:

Ha szét lenne szedve és megzsírozva az lenne az igazi! <_<

Nálam a lengéscsillapító cserénél zsíroztuk át a toronycsapágyakat és meglepődtem mennyivel könnyebb lett tekerni a kormányt! -_-

Ha már szétszedi,akkorm ki cserélheti. :rolleyes:

Szerk.:Látom megtörtént....

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Miről van szó? corzám :rolleyes: Már csak azért is nézd meg hogy ne töröljék youtubról a kevés nézettség miatt <_< köszönöm :D

Gondolkoztam mit lehetne ég kicserélni meg megcsinálni rajta. Rendelek majd ilyen Corsa Hungarys levonokat -_-

Van egy kis gond vele amúgy ha megfigyelitek a videóban akkor mikor beindítom a kocsit 2 percig mindig megy a ventije, de télen nyáron.

Viszont jó a hőfokmerő meg így ha 100C fölé megy a motor hőfoka bekapcsol.. Nem nagy gond meg engem nem is zavar, de ha egy kis ügyködéssel megoldható lenne megcsinálnám vagy valami..

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Miről van szó? corzám :rolleyes: Már csak azért is nézd meg hogy ne töröljék youtubról a kevés nézettség miatt <_< köszönöm :)

Gondolkoztam mit lehetne ég kicserélni meg megcsinálni rajta. Rendelek majd ilyen Corsa Hungarys levonokat -_-

Van egy kis gond vele amúgy ha megfigyelitek a videóban akkor mikor beindítom a kocsit 2 percig mindig megy a ventije, de télen nyáron.

Viszont jó a hőfokmerő meg így ha 100C fölé megy a motor hőfoka bekapcsol.. Nem nagy gond meg engem nem is zavar, de ha egy kis ügyködéssel megoldható lenne megcsinálnám vagy valami..

Megrémíted az állatok az udvarba?

Na de béci :D

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Miről van szó? corzám :rolleyes: Már csak azért is nézd meg hogy ne töröljék youtubról a kevés nézettség miatt <_< köszönöm :D

Gondolkoztam mit lehetne ég kicserélni meg megcsinálni rajta. Rendelek majd ilyen Corsa Hungarys levonokat -_-

Van egy kis gond vele amúgy ha megfigyelitek a videóban akkor mikor beindítom a kocsit 2 percig mindig megy a ventije, de télen nyáron.

Viszont jó a hőfokmerő meg így ha 100C fölé megy a motor hőfoka bekapcsol.. Nem nagy gond meg engem nem is zavar, de ha egy kis ügyködéssel megoldható lenne megcsinálnám vagy valami..

Pont ma néztem meg. De ,hogy keveredtem oda azt nem tudom. Most megnéztem mégegyszer.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Miről van szó? corzám :rolleyes: Már csak azért is nézd meg hogy ne töröljék youtubról a kevés nézettség miatt <_< köszönöm :D

Gondolkoztam mit lehetne ég kicserélni meg megcsinálni rajta. Rendelek majd ilyen Corsa Hungarys levonokat -_-

Van egy kis gond vele amúgy ha megfigyelitek a videóban akkor mikor beindítom a kocsit 2 percig mindig megy a ventije, de télen nyáron.

Viszont jó a hőfokmerő meg így ha 100C fölé megy a motor hőfoka bekapcsol.. Nem nagy gond meg engem nem is zavar, de ha egy kis ügyködéssel megoldható lenne megcsinálnám vagy valami..

Dircsi szürcsi mókás,de erővesztés. :)

Link to comment
Megosztás:

Dircsi szürcsi mókás,de erővesztés. -_-

Áh.. csak megyek két kört, mindenkinek leesik az álla, hogy milyen erőgép azt veszem is ki :rolleyes: de amúgy is kipörög rendesen csak így egy kicsit hangosabb <_< Az images meglegyen :D

De amúgy nem tudjátok hogy mitől megy a venti 2 percig indításkor?

Hu... amit anyukám hozott ilyen átlátszó szilikon olaj vagy mi nagyon jó.. lekentem a műanyag elemeket vele nagyon megdobta a kocsi kinézetét :) Holnap a műszerfalat is átpolírozom vele B)

sanyi1104! Jó volt a feltöltésem azért bukkantál rá hamar a videóra B)

Link to comment
Megosztás:

amúgy ez a sportlégszüró jó játék...első ilyenemet kaptam, volt vagy 30centi hosszú, használt volt és azt sem tudtam mire jo de mondom ajándék lónak ne nézd a fogát, betettem...mikor odaléptem neki és megjött a nyomaték, hát áááh...mint egy subaru boxermotorja, olyan hangja volt..hónapokig azzal jázszottam hogy buszmegálló előtt gyökkettö, majd padlógáz a csajok csak néztek h a kis tücsöknek milyen hangja van :rolleyes: azóta a kipufogó hangja elnyomja a szivo hangot <_<

Link to comment
Megosztás:

Én azért annyira nem szeretem vagyis az nem tetszik benne hogy... mikor a szűrőhazás gyári megoldás van ott érzem a gázpedálon hogy kell nyomni hogy egyenletesen gyorsuljon..

érzem hogy mennyit kell nyomni a pedálon hogy frankon gyorsuljon.. egyenletesen nyomom. :rolleyes:

Sportlégszűrónél ezt nem érzem csak szív bőg azt síhuuuuu <_<

Volu! Mutattad az asszonyodnak a videót hogy a macskák hogy elszaladnak xD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.