Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

A hidrotőke stimmel 3000Ft/db,ha a szerelő leszedi a szelepfedelet akkor látja,hogy mennyit kell cserélni nekem 6ot kellett a 8ból meg bontottat rakott bele 27.000be fájt munkadíjjal együtt.

Ha most vetted az autót akkor érdemes (inkább kötelező) vezérműszíjat+feszítőgörgőt+vízpumpát cserélni,mert ha az szakad,átugrik akkor extrém esetben kuka a motor! Kérdezd tecnodome kollégát! -_-

Olajat Castrol 10w-40 et kell rakni bele,árához képest a legjobb!

Nekem munkadíjjal együtt 45.000 volt a vezérműszíj,feszgörgő,vízpumpa,olajcsere.

A jobb elejében vagy valamelyik szilentblokk vagy gömbfej ment ki,ha csak egy dolog akkor 5000ből megvan.Sokminden lehet alá kell nézni és akkor látszik mi a hiba.

Mi az hogy kell??? :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Kis benya azért jött, de nagyon meglepődtem hogy ilyen piszkos.. nem sok mert a biztosítékot kivettem vagy 1-1,5dl mondom jó lesz valamit felgyújtani xD <_<

Húú Többek között ezért tankolok csak Shell kúton! Múltkor Benzinpumpa cserénél steril volt a tankom alja -_-

Hova jársz tankolni Béla csak okulásul kérdezem,hogy oda véletlenül se menjük!?

Vagy néha tepsimerciből,cápabömbiből ukrán benzin befigyel? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Húú Többek között ezért tankolok csak Shell kúton! Múltkor Benzinpumpa cserénél steril volt a tankom alja -_-

Hova jársz tankolni Béla csak okulásul kérdezem,hogy oda véletlenül se menjük!?

Vagy néha tepsimerciből,cápabömbiből ukrán benzin befigyel? <_<

Csak shell, csak castrol. Olyan vagy, mint tegnap másik fórumon egy hülyegyerek, neki csak a béemvé, az mindennél sokkal jobb.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ezt én erős szőrszáll hasogatásnak érzem!

Akkor mikor kitekeri és szemrevételezéssel látszik,hogy el van kopva a felülete általában,így jó?

A Castrollal meg a Shell-el nem akartam senki vallásába gázolni,elnézést érte!

Először nézz meg szerintem egy robbantott ábrát a mociról,olvass utána mi is az a hidrótőke és majd utána mond,hogy szőrszálhasogatás. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mindíg is mondtam g__ecik az emberek kell a háború <_< -_-

amúgy felőllem 5 litert is beleönthet csak szervizbe kb 3,75-öt öntöttünk. aztán indít 1 -2 perc leállít szint ellenörzés.

dehát beszélhetek itt a kivagyokén? :rolleyes: :D B)

Nem erről van szó,csak ez olyan,hogy 1,75Kg-os csirkét kell főzni ebédre...éreted... :)

Link to comment
Megosztás:

Először nézz meg szerintem egy robbantott ábrát a mociról,olvass utána mi is az a hidrótőke és majd utána mond,hogy szőrszálhasogatás. :rolleyes:

Az enyémen full látszott,hogy melyik volt elkopva,de nyugodtan vehet 8db-ot is az a tuti!

Amúgy csak segíteni próbáltam erre meg megkapom,hogy hülye vagy b+

Link to comment
Megosztás:

Nem erről van szó,csak ez olyan,hogy 1,75Kg-os csirkét kell főzni ebédre...éreted... :rolleyes:

naés én a húsboltba is grammoztatom amit veszek <_< 4főre 4kg hús se több se kevesebb -_-

Az enyémen full látszott,hogy melyik volt elkopva,de nyugodtan vehet 8db-ot is az a tuti!

Amúgy csak segíteni próbáltam erre meg megkapom,hogy hülye vagy b+

én is amondó vagyok hogy vegyen 8-at én is annyit vennék amúgy van egy 1.2 8v motorom cityből ha kell alkatrésznek eladom meg egy csomó szar ami most nekem nincs benne a kaszniba súly miatt :D:D:D

és nem vagy hülye b+ :) B)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémen full látszott,hogy melyik volt elkopva,de nyugodtan vehet 8db-ot is az a tuti!

Amúgy csak segíteni próbáltam erre meg megkapom,hogy hülye vagy b+

Nem mondta senki,hogy hülye vagy. -_- Nyugi!

Én csak azt mondom,hogy nem szabad elhinni mindent a szerelőknek sem,persze én sem vagyok félisten,de hülyeségeket ne írjunk már le ide,ha nem muszáj. :rolleyes:

Egyszer már leírtam,inkább csak mutatom hova,nem másolom be az egészet.

Maximum a vezérműtengely kopottságát lehet látni és esetleg a tőke tetejét,ahol a himbával találkozik,de abból a kopottságból ítélkezni...akkor az a moci sokat kapott már az élettől. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.