Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Eredmény ? <_<

Hát.. eredmény, eredmény tuti odavertem volna a földúton. leültetett kocsi ilyen hepehupás rossz földúton.. meg peremgumi nem a legcélszerűbb megoldás. :rolleyes:

na de mutatok képet róla gondolom kíváncsiak vagytok rá majd az astra topikba is benyomom, azt mondta a srác hogy tán majd elfogja adni.

astra1 astar 2 astra3 astra4

Link to comment
Megosztás:

Hát.. eredmény, eredmény tuti odavertem volna a földúton. leültetett kocsi ilyen hepehupás rossz földúton.. meg peremgumi nem a legcélszerűbb megoldás. :D

na de mutatok képet róla gondolom kíváncsiak vagytok rá majd az astra topikba is benyomom, azt mondta a srác hogy tán majd elfogja adni.

astra1 astar 2 astra3 astra4

Húúú húúúú de szép...igényes tuning! :rolleyes: <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Hát.. eredmény, eredmény tuti odavertem volna a földúton. leültetett kocsi ilyen hepehupás rossz földúton.. meg peremgumi nem a legcélszerűbb megoldás. :rolleyes:

na de mutatok képet róla gondolom kíváncsiak vagytok rá majd az astra topikba is benyomom, azt mondta a srác hogy tán majd elfogja adni.

astra1 astar 2 astra3 astra4

Rendszám alapján x14nz moci van benne. <_<

Link to comment
Megosztás:

"AC biztije ki...indít" stb.. jó.. <_< Mi is az az AC bizti és hol találom. Szóval nem hiszem, hogy én is kitudom cserélni, valahogy nem látom át a dolgot :rolleyes:

Hol?hol?

Biztitábla mond valamit? -_-

FI (Fuel Injection) biztosítékot megkeresed,kiveszed.

Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Húúú húúúú de szép...igényes tuning! :rolleyes: <_< -_-

Nekem azért tetszett.

De szerintem volt valami baja a kocsinak mert azt mondta el akarja majd adni olcsón.. pasz nem tudom biztos a corzát nem adtam volna érte. az hot ziher B) :P

hát jó-jó a kis corza de nem versenyautó :) nem versenyeztem volna vele, csak olyan paszba voltam, hogy nem ismertem lehetetlent :D :D

öö.. lehet már láttam... talán a kormány alatti biztosítéksornál van... :D Majd holnap megnézem. Kösz a tippet.

öö ma vettem észre hogy, 10kattanást lehet húzni a kézifék karom :D de akkor már erősen kell húzni felfele szóval drájfozni nehézkes vele xD Meteor eső sem mozdítja el ha kicsontolom xD ..valahogy így kezdtem neki B) kép mi fickó vagyok én... xD

Link to comment
Megosztás:

Nekem az ültetése teccik (vagy csak úgy állt a föld úton ?? :rolleyes: )

Béla , mi is fel szoktunk állni haverral , ilyen eszkábált kis emelkedőre. De az volt a vicces, hogy mikor feküdt az astrája alatt, el kezdett recsegni a bal oldali deszka ( vezető oldali alatti) , csak úgy porolt a kocsi alól ki <_< semmi baj nem lett végül, csak kicsit engedett a deszka amin állt a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az ültetése teccik (vagy csak úgy állt a föld úton ?? :rolleyes: )

Béla , mi is fel szoktunk állni haverral , ilyen eszkábált kis emelkedőre. De az volt a vicces, hogy mikor feküdt az astrája alatt, el kezdett recsegni a bal oldali deszka ( vezető oldali alatti) , csak úgy porolt a kocsi alól ki <_< semmi baj nem lett végül, csak kicsit engedett a deszka amin állt a kocsi.

Khhhmmm...aláírás...pls... -_-

Link to comment
Megosztás:

Nekem az ültetése teccik (vagy csak úgy állt a föld úton ?? -_- )

Béla , mi is fel szoktunk állni haverral , ilyen eszkábált kis emelkedőre. De az volt a vicces, hogy mikor feküdt az astrája alatt, el kezdett recsegni a bal oldali deszka ( vezető oldali alatti) , csak úgy porolt a kocsi alól ki :D semmi baj nem lett végül, csak kicsit engedett a deszka amin állt a kocsi.

Almafa deszka :) 4 db is már igen nehéz tud lenni :rolleyes: különös -képen ha a fejed fölé kell emelned mert a putriból csak úgy tudtam kimenteni <_<

Nekem olyan élményem volt hogy még mentem a faluba egy időmérő kört és aztán bújtam a kocsi alá.. véletlen hozzáért a felkarom a kipufogóhoz.. azt hitem leég a bőröm xD

Link to comment
Megosztás:

Hát ne haragudj de most nem esik le... :rolleyes: Nem teccik az aláírásom? <_<

szerintem sok benne a sor :D

Nekem is azóta nincs aláírásom, mióta kitörlődött. Mondjuk nálam nem volt túl sok sor, csak egy kicsi gif animáció volt benne, amit állítólag szintén tilos. (most inkább meg se kérdezem, hogy Johnnyéban az akkor mi. -_- )

Link to comment
Megosztás:

szerintem sok benne a sor -_-

Nekem is azóta nincs aláírásom, mióta kitörlődött. Mondjuk nálam nem volt túl sok sor, csak egy kicsi gif animáció volt benne, amit állítólag szintén tilos. (most inkább meg se kérdezem, hogy Johnnyéban az akkor mi. :rolleyes: )

Átlagok amiket láttam 3-4 sorok <_< Enyim is úgy van. (na jó ,lehet 5 )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Azt kérdezném,volt e már olyan gondotok,hogy felkeményedik a fék,aztán szép lassan beáll a jobb első.A bal is meleg,de nem annyira.Aztán egy idő után,vissza áll a dolog,a fék nagyon puha lesz egy darabig,majd újra kezdi.Ez főfékhenger egyértelműen?

Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Azt kérdezném,volt e már olyan gondotok,hogy felkeményedik a fék,aztán szép lassan beáll a jobb első.A bal is meleg,de nem annyira.Aztán egy idő után,vissza áll a dolog,a fék nagyon puha lesz egy darabig,majd újra kezdi.Ez főfékhenger egyértelműen?

Köszi előre is.

Vagy még a jobb első fékmunka hengerre lehetne voksolni.

Link to comment
Megosztás:

szerintem sok benne a sor <_<

Nekem is azóta nincs aláírásom, mióta kitörlődött. Mondjuk nálam nem volt túl sok sor, csak egy kicsi gif animáció volt benne, amit állítólag szintén tilos. (most inkább meg se kérdezem, hogy Johnnyéban az akkor mi. :rolleyes: )

Engem a tiéd sosem zavart,az jópofa volt. -_-

Link to comment
Megosztás:

c20ne 5ajtós még dobfékes hátul, de a caravan is. <_<

Affene.

Bevallom emlékezetből írtam amit írtam, anno Uhuhu Ákosnak volt egy 1.8-as Astrája (talán C18XE vagy XEL, nem tudom), azon mintha tárcsa lett volna hátul is... de ezexerint rosszul emlékszem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.