Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Nem rozsda az,hanem olajfolyás nyoma,ráég a gyertyára.

Én a gyári gyertyára szavazok,meghúzási nyomaték 25Nm vagy kézzel való meghúzástól számítva 1/4 fordulat.

Csak ésszel szabad meghúzni. ;)

ööö.. jó.. :D akkor most ez az 1/4 fordulat ez hogy is van.. :P

Én úgy húztam meg hogy mikor már úgy nehezedet. a csavarás még 1 kicsit ráhúztam, de a gyertyán úgy is van ilyen alátét...

meg ha jól megy minden akkor csak jól csinálhattam nem!? Van erre valami tutkó módszer hogy le tud ellenőrizni? ^_^

Link to comment
Megosztás:

ööö.. jó.. :D akkor most ez az 1/4 fordulat ez hogy is van.. :P

Én úgy húztam meg hogy mikor már úgy nehezedet. a csavarás még 1 kicsit ráhúztam, de a gyertyán úgy is van ilyen alátét...

meg ha jól megy minden akkor csak jól csinálhattam nem!? Van erre valami tutkó módszer hogy le tud ellenőrizni? ^_^

Mész vele egy darabig, és a pipát le szeded. Ha tiszta minden, akkor nincs gáz.

Link to comment
Megosztás:

2 fajta hűtő van a corsákban. Az mindegy hogy si gsi vagy sima, amiben nincs klíma az kisebb, amiben van klíma az nagyobb. A klímáshoz másik rögzítő fül kell felül menetirány szerint jobb oldalt, a balos ugyanaz. A műanyag burkolatot vagy el kell vágni vagy cserélni ha nagyobb hűtő megy bele. A termosztát felöl jövő hűtőcsövet is cserélni kell, mert teljesen más.

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Hát ma ell szált a fékünk, szépen aranyosan ^_^

Problémás ugyan is a kézi fékem. Bal hátsót fogja be, és be is ragad, nem enged ki.

[...]

Nálam télen csinálja ezt (ha mindenképpen be kell húznom a kéziféket), a megoldás, hogy meg kell rángatni a kézifék bowdenházát a bal hátsó keréknél. Aztán hogy még van-e nálad más baj is, azt nem tudom. :D

Link to comment
Megosztás:

Nálam télen csinálja ezt (ha mindenképpen be kell húznom a kéziféket), a megoldás, hogy meg kell rángatni a kézifék bowdenházát a bal hátsó keréknél. Aztán hogy még van-e nálad más baj is, azt nem tudom. ^_^

Még mindig szerelőnél van a kis édes, remélem hogy meg csinálja rendesen. :D

Link to comment
Megosztás:

gyári akciós 32800, NGK 12715, MÁRKAJELZÉS NÉLKÜLI "NONAME" 7150 ... ezek persze utcai bruttó árak a csergőnél, nálunk a bosch 16000-19000, NGK 10000

Köszi! Úgy olvastam, hogy cserélni csakis gyárira szabad, vagy Bosch-ra; bár mintha McEleknél jól dolgozott az olcsó utágyártott is. Nos, akkor maradok az itt kapható Bosch-nál, 69 európai buznyákért vesztegetik. Már ha lesz rája' pénzem.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Benzinszűrőt itthon ki tudom cserélni, nem igények különösebb hozzáértést?

Addig eljutottam hogy a hátsó ülés alatt megtaláltam ezt, de hogy ez hogy nyílik fingom sincs :P :D

ez tettszett ^_^ Corsa vs M6

image-0027_4C2C980C.jpg

Ma frankon megmostam a kocsit, műszerfalat és a kocsi orrán található műanyag elemeket lefújtam ilyen szilikon sprével sokat dobott rajta ;)

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Benzinszűrőt itthon ki tudom cserélni, nem igények különösebb hozzáértést?

Addig eljutottam hogy a hátsó ülés alatt megtaláltam ezt, de hogy ez hogy nyílik fingom sincs :P :D

Amúgy elfordítós a dolog, és a benzinszintjelző van a kupak alatt.

Jobb ha nem piszkálod mert utánna ha teletankolod szivárogni fog a benya. ^_^

Nekem a gázolajszűrő a motortérbe van gondolom ott lesz a benzinszűrő is.

Link to comment
Megosztás:

Nos, kicseréltem a lambdát, s megszűnt a megtorpanás (legalábbis a próbakör alatt nem jött elő). :P

Az alapjárati zizi az megmaradt, ami azt jelenti, hgy idővel elkezd remegni a motor, meg ingadozik az alapjárata. Mintha kihagyna a gyújtás szerintem a gyújtótömb (-egység, kinek mi) lesz a hibás; gyertyák és a kábelek újak. A gyújtótömbtől visszefelé meg szerintem nem lesz gond, mert csak alapjáraton és közelében jelentkezik a probléma. Most, hogy már nem torpan meg, jobban lehet érezni, hogy kb. kétezres fordulattól mintha szárnyakat kapna a kocsi (Jóóó, tudom, 1,2-es motor nem repülő :D ), motorfék üzemmódban is mintha valaki elkezdené nyomni a gázt kétezer körül egy pillanatra; "megcsúszik" a motorfék.

Persze ha valaki másra tippel, írja meg bátran! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Kösz az infót. ^_^

Akkor ezt megint benéztem mint a gyertyákat :D

Majd holnap megnézem, hogy hogyan is tudok hozzáférni a szűrőhöz.

Jaja! az lent a tanknál ...

Ott ahol a fotót csináltad csak az AC pumpához tudsz hozzáférni, ha leszeded a gumi borítást és a fém tetőt. Csak vigyázni kell hogy a gumitömítést helyesen rakd vissza, mert irdatlan nehéz, ha nincs hozzá rendes szerszámod... :P

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Néztem ezt a benzinszűrőt, meg csináltam a kocsi aljáról néhány képet.

Több szem többet lát :P kép1

Szóval erröl lenne szó? Ez ott van a kocsi jobb oldalánál kb. ott ahol a kocsiemelőnek van kialakítva a hézag a vázon.

Hát ha ez az akkor ezzel is meg kellesz küzdeni.. :D Valakinek valami tippje tanácsa, hogyan kell ezt szakszerűen kicserélni ;)

Ha ez nem az lenne akkor valaki mondja már meg hol keresgéljek ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Néztem ezt a benzinszűrőt, meg csináltam a kocsi aljáról néhány képet.

Több szem többet lát ;) kép1

Olajat is cserélnek, ha meg kéred őket ? :D

Szóval erröl lenne szó? Ez ott van a kocsi jobb oldalánál kb. ott ahol a kocsiemelőnek van kialakítva a hézag a vázon.

Hát ha ez az akkor ezzel is meg kellesz küzdeni.. ^_^ Valakinek valami tippje tanácsa, hogyan kell ezt szakszerűen kicserélni ;)

Ha ez nem az lenne akkor valaki mondja már meg hol keresgéljek :P

Szerintem ő lesz az. Most nem tudom, hogy a 2 végén a 2 csövet hogy szeded le.. szerintem simán le kell húzni! De az is lehet, hogy a hátsót ( ami megy bele a tankba) csavarni kell, erről a képről nem igazán látom, hogy csavarni kell e vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Néztem ezt a benzinszűrőt, meg csináltam a kocsi aljáról néhány képet.

Több szem többet lát :P kép1

Szóval erröl lenne szó? Ez ott van a kocsi jobb oldalánál kb. ott ahol a kocsiemelőnek van kialakítva a hézag a vázon.

Hát ha ez az akkor ezzel is meg kellesz küzdeni.. :D Valakinek valami tippje tanácsa, hogyan kell ezt szakszerűen kicserélni ;)

Ha ez nem az lenne akkor valaki mondja már meg hol keresgéljek ^_^

Hali!!!

A bilincset egy kb 8-as csavar tartja össze,ezt kell meglazítani és akkor ki bírod belőle húzni a szűrőt. De előtte húzd le a csöveket úgy hogy a csatin lévő kis pöcköket közben benyomod. ( egy hosszúpofájú fogóval érdemes )

Visszafele csak rányomod a csöveket, hogy kattanjon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.