Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Szevasztok!

Nem szarakodtam kicseréltem a gyertyákat a kocsiban.

Ha reggel felkeltem elmentem egy Unix autósboltba és azt vettem amit az eladó mondott. Azt mondta hogy ö az NGK ajánlaná. Mondom jó.

Na haza is értem, megnéztem. Mondom ez komoly lesz.. ha ez innen kijön xD úgy bele volt szorulva, maga a kulccsal meg se tudtam mozdítani aztán megtoldottam a gyertyakulcsot egy vascsövel így nagyobb volt az erőkarom és nagy nehezen megadta magát, de azért mire mind a 4et kivettem lefőttem így is xD

Kiveszem valami agyonkormosodott gyertya látom. Mondom megnézem már milyen volt benne kihúzom a gyertyakulcsból látom NGK BKR5EK. ;) ;) :D :P :P pechemre pont olyat hozzam én is a boltból xD

Kicsit aggódtam is hogy nagyon a bosch-t mondtátok de mondom csak.. autóboltos mondta, hogy jó lesz.

Pár kép is azért mégis miről beszélek.

Régi vs. új :D

K_p0254_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

K_p0252_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A többi gyertya ettől durvább volt :S

K_p0249_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

K_p0253_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hát látjátok azért van különbség, miután megcsináltam be is indítottam mondom hagy járjon egy kicsit az csak jó ^_^

Aztán kicsit szórakoztam a gázpedáláll, de rossz játszótárs, mert egy kicsit is megnyomtam a gázpedált már egyből 4000fordulat. Kis corzám nem szórakozik xD xD

Hú.. amúgy nagyon sokat dob rajta.. így pörgésre. De még nem mentem vele :S

Szó mi szó azért jó szolgálatot teljesítettek a régi gyertyák, de vajon hogy kerülhetett NGK gyertya bele...?? Sihuuuuuuuuuuuuuuu! :P

Link to comment
Megosztás:

Én sem hittem,mekkora lehet a difi egy 30E-t futott és egy új között!

Én 30E-nél cserélni fogom ezután serényen.

Azért jó hogy képekkel mutattam a szitut ;)

Jah és 6800Ft volt a 4 gyertya de ha van nálam forgalmi akkor 10% kedvezményt kaptam volna. :D

Szerk: benzinszűrőt is hoztam volna.. csak.. pont nem volt bosch.. Felsorolt a fickó nekem olyan márkákat.. életemben nem hallatom még.. A kocsiba a legtöbb cucc bosch ahogy észrevettem gondoltam inkább azt vennék bele az meg 3200ft lett volna.

Majd még azt fogjátok megmondani hogyan kell azt kicserélni ^_^ mit meg hogy xD

De ha legközelebb megyek viszem a forgalmit és 320ft zsebben marad :P

Link to comment
Megosztás:

asszem nekem is meg kellene nézni még lacháza előtt mert mentem vagy kemény 10k km-et ezzel a mocival és azt se tom milyen gyertya van benne. :D

de valszeg én is ngk-t veszek. 1.2-be is az volt és bele lett rakva 110-120k km és csak kétszer cseréltem gyertyát. szal szerintem jó lesz ebbe is. Nekem bajom még nem volt vele.

INGYEN BENZINT MINDENKINEK ^_^

pacsker G

Link to comment
Megosztás:

Na mostmár tényleg nemtudom milyen gyertyát vegyek

Kolega a szettet vette 6800Ft-ba

Másik kolega 3-4kba veszi a komplett szettet.

Aztán most ngk vagy bosch...de akkor bármiből kilehet fogni a selejtet...

Most akkor ha Ngk-t veszek akkor is teljesen jólesz a dolog ugye?

MáS:

A hőgomba ugye benne van a hütőben, ha én azt ki akarnám cserélni akkor mindenképp kell másik hütő mert nagyon sok helyen olvasom hogy bele van ragasztva és ha meg cserélik akkor hütőstöl kell. X14XE motorom van. Valós a félelmem?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem szarakodtam kicseréltem a gyertyákat a kocsiban.

[....]

Nálam is NGK van, sokat dobott a kocsin (mert az egyik régi gyertya rozsdás volt). Amúgy nem vettem észre, gondolom a régi gyertya sem volt olyan régi. Nem dobtam ki őket, ha ez a mostani lejár, pucolás után megy vissza. Asszem'.

Ajánlom annak, aki gyertyakulcsot vesz a közeljövőben, hogy semmiképpen ne olyat vegyen, mint a Te utolsó képeden látni (sárga színben). Azt hiszem, szerencsés vagy; egy régi járgányomnál ez a típusú kulcs 0,8 gyertyakivételt bírt ki... Ugyanis már az első gyertya meg volt szorulva, de annyira, hogy a kiszedő kulcs a csuklópontjánal szétnyílt.

:D Szerencsés vagy, hogy nálad kibírta!! ^_^ Krova fejet kell venni, az a biztos; visszarakásnál pedig csak hangyányit szabad meghúzni és kész.

Link to comment
Megosztás:

namostmár tényleg nemtudom ilyen gyertyát vegyek

a kolega a szettet vette 6800Ft-ba

másik kolega 3-4kba veszi a komplett szettet.

aztán most ngk vagy bosch...de akkro bármiből kilehet fogni a selejtet...

most akkor ha Ngk-t veszek akkor is teljesen jólesz a dolog ugye?

Olyat vegyél bele mint amilyen benne volt én is olyat vettem pekhemre xD

Link to comment
Megosztás:

Én sem hittem,mekkora lehet a difi egy 30E-t futott és egy új között!

Én 30E-nél cserélni fogom ezután serényen.

Ez nem tudom mennyit futott így minénél előbb lassacskán az ilyen cserélendő dolgokat kicserélem.

De már azért is érdemes cserélni mert egyszerűen belerozsdáz :D képen látszik hogy rozsdás a menet.

Amúgy én csak úgy belecsavartam. kicsit megfújtam meg próbáltam megtörölni a menetet. Először olyan volt hogy kicsit járattam nyomtam két kisebb gázt, de 4000RPM-nél azt levettem a gázról a lábam. azt lelát vagy lefulladt.. Gondolom túl hamar akartam túráztatni xD Kicsit járattam még.. Majd aztán mentem egy időmérőt a faluba xD jó volt minden.

Arról is van kép milyen volt a menet kicsit homályos de a sötét barna folt az gondolom rozsda lehet.

K_p0258_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Hát ma ell szált a fékünk, szépen aranyosan ^_^

Problémás ugyan is a kézi fékem. Bal hátsót fogja be, és be is ragad, nem enged ki. Eddig ki engedett, nagy gázzal kellett indulni, és ki engedte magát. Anyám a kirándulásán be húzta (2 napig állt az autó). Hát akik voltak ott csávók, ők csinálták meg. Padkára nagy nehezen fel álltak, kalapálták a dobot, és úgy nagyjából jó lett. Haza is jött vele anyám (kb 150-170 km), én meg mentem a kocsival ki este, nem éreztem semmit, hogy fogna.

DE üresbe parkoltam vele, bandáztunk. Idióta haverom, tiszta viccesnek találta, hogy gurigatja a kocsit ide-oda. IQ-ja sajnos nem haladja meg a 25-öt, hiába pofáztam neki, hogy áljon le...1x csak meg indult a kocsi. Hát gyorsan kézifék be, tudtam is hogy be ragadt. Vittem haza a barátnőmet, ő élvezte hogy száguldozunk, meg kövér gáz meg minden, és úgy gondoltam hogy ki oldott a fék. Tényleg, 40 fölött eggyáltalán nem éreztem hogy fogna (ha nyomtam a gázt, ha nem). Ma reggel indultunk anyámmal Vecsési Teszkóba, havi be vásárlást meg tartani, meg menni akartam nézni hang szórókat hátra, mert cserélni akarom a zenei cuccost. Hogyne persze, indulásnál éreztük hogy fog a fék :D

Jó, majd ki oldja magát, gondoltuk. Tényleg úton nem volt az, hogy éreznék a fogását. Kb 20-25 perc út után, valami még is azt súgta , hogy fék próba kéne, így hát kuplung be, lassítás. Aha persze, a pedál már fél úton be volt nyomva, akkor kezdett fékezni. Ejha mondom! Egyből félre áltunk, anyám ki találta, majd ő vezet. Még 1-2 fék próba, és már a felénél se fogott! Már tökig nyomta féket, semmit sem reagált. Pont egy kis étterem elött meg tudtunk állni Péterinél, úgyhogy a parkolóból hívtuk szerelő ismerősünket, akik kb 5 percnyi kocsikázásra tőlünk ahol el rohadtunk, ott dolgozik. Mázlink volt, fél óra aladt el tudott jönni haverjával. Én a fő fék munka hengerre gyanakodtam, vagy a bal hátsó fék munka hengerre. Szerelő meg nézte a fék olajat, azt mondta cserélni kell, mert égedt színe van, meg ő szerinte is valamelyik munka henger. Úgyhogy most Üllőn pihen a kicsikém. Ja, azért a be vásárlás meg volt , csak ismerősöm kocsijával nem a sajáttal. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez nem tudom mennyit futott így minénél előbb lassacskán az ilyen cserélendő dolgokat kicserélem.

De már azért is érdemes cserélni mert egyszerűen belerozsdáz :D képen látszik hogy rozsdás a menet.

Amúgy én csak úgy belecsavartam. kicsit megfújtam meg próbáltam megtörölni a menetet. Először olyan volt hogy kicsit járattam nyomtam két kisebb gázt, de 4000RPM-nél azt levettem a gázról a lábam. azt lelát vagy lefulladt.. Gondolom túl hamar akartam túráztatni xD Kicsit járattam még.. Majd aztán mentem egy időmérőt a faluba xD jó volt minden.

Nem rozsda az,hanem olajfolyás nyoma,ráég a gyertyára.

Én a gyári gyertyára szavazok,meghúzási nyomaték 25Nm vagy kézzel való meghúzástól számítva 1/4 fordulat.

Csak ésszel szabad meghúzni. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Hát ma ell szált a fékünk, szépen aranyosan :P

Problémás ugyan is a kézi fékem. Bal hátsót fogja be, és be is ragad, nem enged ki. Eddig ki engedett, nagy gázzal kellett indulni, és ki engedte magát. Anyám a kirándulásán be húzta (2 napig állt az autó). Hát akik voltak ott csávók, ők csinálták meg. Padkára nagy nehezen fel álltak, kalapálták a dobot, és úgy nagyjából jó lett. Haza is jött vele anyám (kb 150-170 km), én meg mentem a kocsival ki este, nem éreztem semmit, hogy fogna.

DE üresbe parkoltam vele, bandáztunk. Idióta haverom, tiszta viccesnek találta, hogy gurigatja a kocsit ide-oda. IQ-ja sajnos nem haladja meg a 25-öt, hiába pofáztam neki, hogy áljon le...1x csak meg indult a kocsi. Hát gyorsan kézifék be, tudtam is hogy be ragadt. Vittem haza a barátnőmet, ő élvezte hogy száguldozunk, meg kövér gáz meg minden, és úgy gondoltam hogy ki oldott a fék. Tényleg, 40 fölött eggyáltalán nem éreztem hogy fogna (ha nyomtam a gázt, ha nem). Ma reggel indultunk anyámmal Vecsési Teszkóba, havi be vásárlást meg tartani, meg menni akartam nézni hang szórókat hátra, mert cserélni akarom a zenei cuccost. Hogyne persze, indulásnál éreztük hogy fog a fék :D

Jó, majd ki oldja magát, gondoltuk. Tényleg úton nem volt az, hogy éreznék a fogását. Kb 20-25 perc út után, valami még is azt súgta , hogy fék próba kéne, így hát kuplung be, lassítás. Aha persze, a pedál már fél úton be volt nyomva, akkor kezdett fékezni. Ejha mondom! Egyből félre áltunk, anyám ki találta, majd ő vezet. Még 1-2 fék próba, és már a felénél se fogott! Már tökig nyomta féket, semmit sem reagált. Pont egy kis étterem elött meg tudtunk állni Péterinél, úgyhogy a parkolóból hívtuk szerelő ismerősünket, akik kb 5 percnyi kocsikázásra tőlünk ahol el rohadtunk, ott dolgozik. Mázlink volt, fél óra aladt el tudott jönni haverjával. Én a fő fék munka hengerre gyanakodtam, vagy a bal hátsó fék munka hengerre. Szerelő meg nézte a fék olajat, azt mondta cserélni kell, mert égedt színe van, meg ő szerinte is valamelyik munka henger. Úgyhogy most Üllőn pihen a kicsikém. Ja, azért a be vásárlás meg volt , csak ismerősöm kocsijával nem a sajáttal. ;)

Fékkel kormánnyal nem játszunk! ^_^

Másrészt figyelj picit jobban a helyesírásodra,mert olyan hibák vannak benne,hogy kaparom a falat. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na mostmár tényleg nemtudom milyen gyertyát vegyek

Kolega a szettet vette 6800Ft-ba

Másik kolega 3-4kba veszi a komplett szettet.

Aztán most ngk vagy bosch...de akkor bármiből kilehet fogni a selejtet...

Most akkor ha Ngk-t veszek akkor is teljesen jólesz a dolog ugye?

MáS:

A hőgomba ugye benne van a hütőben, ha én azt ki akarnám cserélni akkor mindenképp kell másik hütő mert nagyon sok helyen olvasom hogy bele van ragasztva és ha meg cserélik akkor hütőstöl kell. X14XE motorom van. Valós a félelmem?

nekem az átépítésnél egy 1.4si 1.6gsi féle hűtő került bele ami szerintem azonos lehet a tiéddel és menetes a hőgomba a hűtőbe. illetve mivel egy őzike tavaly lebontotta az elejét egy corsa gsi hűtő került bele asszem ami zsír új állapotban dobozban 20k huf volt. és menetes

Link to comment
Megosztás:

A hőgomba ugye benne van a hütőben, ha én azt ki akarnám cserélni akkor mindenképp kell másik hütő mert nagyon sok helyen olvasom hogy bele van ragasztva és ha meg cserélik akkor hütőstöl kell. X14XE motorom van. Valós a félelmem?

Hűtőt vagy a kapcsoló "gombát" akarod cserélni?

Nincs beleragasztva,kitekerhető,külön is kapható,2-3 vezetékes változatban.

Link to comment
Megosztás:

N

MáS:

A hőgomba ugye benne van a hütőben, ha én azt ki akarnám cserélni akkor mindenképp kell másik hütő mert nagyon sok helyen olvasom hogy bele van ragasztva és ha meg cserélik akkor hütőstöl kell. X14XE motorom van. Valós a félelmem?

ha a hűtöfolyadék hömérséklet érzékelöröl beszélünk, akkor ugyanaz van az x16xe-ben,x16xe-ben stb.. kétféle lehet benne, becsavarhatóak, BO 0280130093, illetve BO 0280130107 ...elvileg :D az a biztos ha kiszeded és leolvasod róla mi van rajta ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.