Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Köszönöm a leírást, így már könnyebb lesz eligazodni rajta. Beszerzem a szükséges alkatrészeket és nekiállok :lol:

Amúgy Mc'Elek féle Mac vs Clarion kérdésre azt mondanám, hogy ez is attól függ , hogy mennyit szeretnél rákölteni :lol:

Nekem Mac cumó van kocsiban és igazából meg vagyok vele elégedve, haver clarionra esküszik bár hozzáteszem neki azért elég elborult gondolkodása van :D Mindenből felsőkategória, persze ,hogy szebben szól :D

Én maradnék a a mac -nél :D

A felső kategória az nem clarion ;) inkább az a felső amikor egy 500 ezres fejegység és ehhez idomuló dolgok vannak. :P Egyébként érdemes úgy építeni, hogy hasonló tudású és áru cuccok legyenek bent ha az egyik sokkal jobb mint a másik az se jó. Az is jó ha az egész rendszerbe minden elem ugyan az a márka. :D

Link to comment
Megosztás:

A felső kategória az nem clarion :lol: inkább az a felső amikor egy 500 ezres fejegység és ehhez idomuló dolgok vannak. :D Egyébként érdemes úgy építeni, hogy hasonló tudású és áru cuccok legyenek bent ha az egyik sokkal jobb mint a másik az se jó. Az is jó ha az egész rendszerbe minden elem ugyan az a márka. :D

Pontosítok: felső kategória alatt a jóval drágább clarion szetteket értettem (mondjuk 30e fölötti) nem a 10-20ezreseket

Az egy másik dolog ,hogy 500ezres fejegység stb... nálam az már hülyeségnek számít ;)

Az inkább kiállítós, márkabemutatós autóba illik :lol:

Link to comment
Megosztás:

demo, te biztosan tudod miért cserélte le a régit? pmbe is jöhetne :lol:

Arra én is kíváncsi lennék kár érte :/. Meg akiknek volt még ilyen átépített stefan wolf... Miért adták el?:lol: Ilyen KPM NKH sztorikat nem tudok elképzelni mert akkor a srác épít egy másikat és felteszik azt is CS-re? :D

Link to comment
Megosztás:

Arra én is kíváncsi lennék kár érte :/. Meg akiknek volt még ilyen átépített stefan wolf... Miért adták el?:lol: Ilyen KPM NKH sztorikat nem tudok elképzelni mert akkor a srác épít egy másikat és felteszik azt is CS-re? :lol:

Stefán összetörte, Warwolfé pedig a mai napig fut, csak most már XE-vel.

Losinál sem olyasmi volt a gond, inkább magán jellegű.

Link to comment
Megosztás:

Stefán összetörte, Warwolfé pedig a mai napig fut, csak most már XE-vel.

Losinál sem olyasmi volt a gond, inkább magán jellegű.

Ja értem. Köszönöm az infókat akkor nem a "nagy hatalom" babrált ki velük. :lol: Bár akinek kívülről gyári a kocsija azokat nem basztatják szerintem. Sokkal jobban azokat akinek nincs kilincs, földig érő spoiler, morcosított, brümmög mint az állat meg ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

Ja értem. Köszönöm az infókat akkor nem a "nagy hatalom" babrált ki velük. :lol: Bár akinek kívülről gyári a kocsija azokat nem basztatják szerintem. Sokkal jobban azokat akinek nincs kilincs, földig érő spoiler, morcosított, brümmög mint az állat meg ilyenek.

Az ördög nem alszik.

Elég egy elnézett gyorsulgatás pesten valahol, kiszednek és lehet belőle móka...

Link to comment
Megosztás:

Az ördög nem alszik.

Elég egy elnézett gyorsulgatás pesten valahol, kiszednek és lehet belőle móka...

Igen benne van, de nem kell mindenhol és mindig nyomni mint süket a csengőt. Mellesleg egy mezei rendőr nem sokat ér, inkább itt az NKHtól kell parázni. Nekem pl már magától kirohadt a motorszám és nem lett babrálva semmi. Ha nincs bent xenon nem 200al hasítasz el, nincs körbe spoilerezve szétültetve, nem fogja a motorteret vizsgálgatni. Meg attól mert valaki berak egy nagyobb motort nem feltétlen kell kihajtani a belét mindenhol fele annyira kell nyomni neki mint 1.2-1.4nek és előzni is jobban lehet vele.

Link to comment
Megosztás:

ez a közönséges rihongya mély nyomot hagyott benned? :D meghágott v mi?! :lol: én vhogy a természetes szépségeket szeretem...de ha érdekel a csaj száma majd felhívom a fotóst és elkérem a számát neked :D

ŐŐŐŐ nem azt írtam, hogy elvenném feleségül. :lol: Engem nem érdekel annyira természetes szépség. ;) Majd ha 100 millióra hízik a bankszámlám visszatérünk erre, mert addig nem hiszem, hogy szóba állna velem. XDDDD Meg ha majd átváltoztam BMW-sbe amit rühellek. :P:D

Link to comment
Megosztás:

Mivel a két gép futóműve csavarra megegyezik a kérdés hanvában holt... :lol:

jupy, akkor úgyfest downgrade lesz 15"-ról 14"ra és végre rendesen tudom használni a féket és a szervót rendesen.

14" gumiból vajon van peremvédős?

Illetve ha van valakinek tapasztalata, 195/50es gumikkal amik nyáron nem egy traktorhangot adnának ki, hanem valami halkabbat, és biztonságos és még ára is jobb megköszönném ha megosztaná velünk.

Link to comment
Megosztás:

jupy, akkor úgyfest downgrade lesz 15"-ról 14"ra és végre rendesen tudom használni a féket és a szervót rendesen.

14" gumiból vajon van peremvédős?

Illetve ha van valakinek tapasztalata, 195/50es gumikkal amik nyáron nem egy traktorhangot adnának ki, hanem valami halkabbat, és biztonságos és még ára is jobb megköszönném ha megosztaná velünk.

Ezért nem vettem én 15öst pedig mindenki fényezte milyen jó nem is bántam meg. Minek peremvédős? Nem kell neki menni a padkának ez a titka.

Link to comment
Megosztás:

Laccit ez a veszély nem fenyegeti ugyanis 236ossal tolja. :lol:

Ha száguldozni akarok ott az x5, vagy a laguna. Corza nekem olyan mint a barátnőm, előző csajom szóvá is tette hogy többet foglalkozok a kocsival mint vele :lol: kocsitaker kb 40 perc :D esti sex, max elő reklám alatt :D erre mondtam ;) te tudsz fürdeni, téged nem kell sikálni :P egyből nem volt kedve már aznap este :D

EZ lenne a felni, de még hezitálok hogy gumit vegyek a 15"ra vagy vegyek 14"-t

SZEREZZETEK!!! nekem gsi első lököst ha ködlámpa is lenne benne perfekt lenne, meg küszöb spoilit. Egyszerüen sehol se találok a neten.

buy_190232.jpg

irmsher

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.