Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hamár motort cserélnék 1.9tdi már ha bele lehet faragni. Akkor már mindegy hogy azért veszik el a forgalmit hogy 2 liter benzin vagy 1.9tdi

Ahha ez aztán értelmes hasonlat volt :D:D Ennyi erővel kocsit is lehet cserélni :D Mellesleg zárójelben megjegyzem a TDI se versenyzésre van. Tehát attól mert TDI lenne bent sem taposhatnád ki a belét. :) Vagyis igen max szétesne rajta minden :D Attól mert TDI van ráírva nem azt vonja magával, hogy lehet neki nyomni mint süket a csengőt. Miért vennék el a forgalmit?

Link to comment
Megosztás:

Ahha ez aztán értelmes hasonlat volt :D:D Ennyi erővel kocsit is lehet cserélni :D Mellesleg zárójelben megjegyzem a TDI se versenyzésre van. Tehát attól mert TDI lenne bent sem taposhatnád ki a belét. :) Vagyis igen max szétesne rajta minden :D Attól mert TDI van ráírva nem azt vonja magával, hogy lehet neki nyomni mint süket a csengőt. Miért vennék el a forgalmit?

Szerinted fogyasztásban mit adna? Valószinü nem 8-9 litert, mert szerintem ezt a kis kasznit simán eltolja 5-el de lehet 4,5 is. kocsit meg nem cserélek nincs még1 ami így tetszik :lol:

Ha téged megállít majd a kpm mondjuk nyisd ki neki a motorházat, és jé forgalmiba 1,4 kocsiba meg 2,0 akkor vajon mit fog csinálni szerinted kihív egy gyorsulásra? Esetleg berendel műszakira....Én úgy tudom hogy adócsalásnak minősül...

Hétvégén voltunk horton gyorsulásin havernak 1.6 benzin van a forgalmiban a kocsiban 1.9 tádé. Éberék nagyon sasozták, de inkább a 200 lovas golf-1 et méregették keresztbe hosszába.

Link to comment
Megosztás:

Szerinted fogyasztásban mit adna? Valószinü nem 8-9 litert, mert szerintem ezt a kis kasznit simán eltolja 5-el de lehet 4,5 is. kocsit meg nem cserélek nincs még1 ami így tetszik :D

Ha téged megállít majd a kpm mondjuk nyisd ki neki a motorházat, és jé forgalmiba 1,4 kocsiba meg 2,0 akkor vajon mit fog csinálni szerinted kihív egy gyorsulásra? Esetleg berendel műszakira....Én úgy tudom hogy adócsalásnak minősül...

Hétvégén voltunk horton gyorsulásin havernak 1.6 benzin van a forgalmiban a kocsiban 1.9 tádé. Éberék nagyon sasozták, de inkább a 200 lovas golf-1 et méregették keresztbe hosszába.

Hát 5L igen de én még 1.9 TDI corsát nem láttam :D KPM az pont csak úgy megállítgat mindenkit főleg b corsákat. Mellesleg ki lesz maratva a motorszám forgalmiba benne lesz, hogy nem olvasható azt cső. Ha meg tényleg nagy para van régi motor vissza azt hello. Majd az állam fizeti a vizsgát. Mellesleg nem fogok gyorsulásira járni :) Mindenki ettől fosik folyamat :D

Link to comment
Megosztás:

Helló ismét!

Elérkezett az idő hogy alaposabban is körbenézzek a piacon, mert eladtam a másik autót.

Szerintetek érdemes egy osztrákból behozott diesel corsát megnézni? Szinte csak ezek a normálisan felszereltek.....

Konkrétan ez tetszett meg: Corsa 1.5TD

Kicsit félek a 3 ajtóstól hogy pici, mert van amikor 4 személynek is kellene.

Kérdés a 3 ajtósok felé, hogy hátra mennyire nehéz beszállni, és egy 185cm-es emberke mögött mekkora hely marad?

Ahogy a képeken néztem az 5 ajtós hosszabb is mint ez nem?

A másik az 1.5 TD motor, gondolom itt a turbó lehet macerás, meg gondolom bonyolultabb mint egy egyszerű szívó diesel.

Köszöntem!

Link to comment
Megosztás:

Helló ismét!

Elérkezett az idő hogy alaposabban is körbenézzek a piacon, mert eladtam a másik autót.

Szerintetek érdemes egy osztrákból behozott diesel corsát megnézni? Szinte csak ezek a normálisan felszereltek.....

Konkrétan ez tetszett meg: Corsa 1.5TD

Kicsit félek a 3 ajtóstól hogy pici, mert van amikor 4 személynek is kellene.

Kérdés a 3 ajtósok felé, hogy hátra mennyire nehéz beszállni, és egy 185cm-es emberke mögött mekkora hely marad?

Ahogy a képeken néztem az 5 ajtós hosszabb is mint ez nem?

A másik az 1.5 TD motor, gondolom itt a turbó lehet macerás, meg gondolom bonyolultabb mint egy egyszerű szívó diesel.

Köszöntem!

Nekem 3ajtós van de sztem amióta megvan a kocsi ha kétszer ültek hátul...beszálni nem könnyü hátra,kiszálni még nehezebb elég magas vagyok(192cm),tehát max hátra van tolva majdnem az ülés,de sztem ha mögém egy kisebb termetű ember ül, el fog férni,bár kérdés hogy kinek mekkor a helyigénye. (ha anyuka apuka utazna hátul,inkább ne vegyél 3ajtósat :) )

Nem ismerem ezeket az 1,5TD motorokat,de a németeknél nézegetem és nevetséges hogy 3-400ezerért kapsz ilyeneket klímával majdnem full extrásan,csak neveséges hogy mire behozod legalább még ugyanannyi a reg adó + egyéb illetékek

Link to comment
Megosztás:

Helló ismét!

Elérkezett az idő hogy alaposabban is körbenézzek a piacon, mert eladtam a másik autót.

Szerintetek érdemes egy osztrákból behozott diesel corsát megnézni? Szinte csak ezek a normálisan felszereltek.....

Konkrétan ez tetszett meg: Corsa 1.5TD

Kicsit félek a 3 ajtóstól hogy pici, mert van amikor 4 személynek is kellene.

Kérdés a 3 ajtósok felé, hogy hátra mennyire nehéz beszállni, és egy 185cm-es emberke mögött mekkora hely marad?

Ahogy a képeken néztem az 5 ajtós hosszabb is mint ez nem?

A másik az 1.5 TD motor, gondolom itt a turbó lehet macerás, meg gondolom bonyolultabb mint egy egyszerű szívó diesel.

Köszöntem!

3ajtóval négy személy felejtős. Állandóan lerugdossák a műanyagot az ülés oldaláról, nem kis procedúra,amíg ki-be hajtogatják az emberek onnan magukat. A csomagtér négy személyre vetítve egy-egy hátizsák és be is telt.

Ha meg mégis találsz ötajtós dízel normális corsát, azokat astra árban mérik.

Én családi autónak astrát vennék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.