Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Nehogymár azon menjen a vita ,hogy melyik kérdésemre kaptam választ :D Tudni kell olvasni a sorok közt ;)

Teljesen mindegy, az a lényeg, hogy legyen mibe belekötni ez egyértelmű :icon4: Érdekes dolog de folyamat ők kezdik mindenféle értelmetlen dolgokra :icon4: Lásd belinkeltem egy videót neked, meg leírtam, hogy az 1.4I sose fog ülésbe préselni én máris tudatlan vagyok meg tapasztalatlan és stb.. ;)

Link to comment
Megosztás:

dirty te meg ne vegyél már mindent kötekedésnek :D mostanában minden hosszabb beszélgetésnek ez a vége. Ki kötött a másikba :icon4:

Hát az ember egy ideig tűr aztán egyszer csak betelik a pohár nálam ez most jött el ennyi. Nyilván nem magamtól kezdtem el ezt a dolgot mindennek van valami magyarázata ami miatt megtörténik. Én eddig teljesen normálisan beszéltem mindenkivel és segítettem ha tudtam valakinek. Viszont nem fogom hagyni magam, hogy kamura megpróbáljanak lejáratni itt emberkék. Lehet, hogy a tagok tartják el a klubot, de a tagoknak kéne normálisnak lenni nem basztatni másokat. Ja és honnan veszed, hogy én akár nem fizettem volna be és nem lettem volna klubtag? Ennyire csöves lennék, hogy nem tehetném meg? De ezek után nem fogok egy ilyen klubnak 5FT-ot se adni :icon4: Ebbe a klub-ba esetleg a Demó és Dáwid az aki emberi módon tud másokkal kommunikálni. Láttam már pár tagot nagyon oda vannak a semmire. Nyilván nem beszéltem mindenkivel tisztelet a kivételnek. De szerintem nektek is lenne min elgondolkodni.

Link to comment
Megosztás:

Hát az ember egy ideig tűr aztán egyszer csak betelik a pohár nálam ez most jött el ennyi. Nyilván nem magamtól kezdtem el ezt a dolgot mindennek van valami magyarázata ami miatt megtörténik. Én eddig teljesen normálisan beszéltem mindenkivel és segítettem ha tudtam valakinek. Viszont nem fogom hagyni magam, hogy kamura megpróbáljanak lejáratni itt emberkék. Lehet, hogy a tagok tartják el a klubot, de a tagoknak kéne normálisnak lenni nem basztatni másokat. Ja és honnan veszed, hogy én akár nem fizettem volna be és nem lettem volna klubtag? Ennyire csöves lennék, hogy nem tehetném meg? De ezek után nem fogok egy ilyen klubnak 5FT-ot se adni :D Ebbe a klub-ba esetleg a Demó és Dáwid az aki emberi módon tud másokkal kommunikálni. Láttam már pár tagot nagyon oda vannak a semmire. Nyilván nem beszéltem mindenkivel tisztelet a kivételnek. De szerintem nektek is lenne min elgondolkodni.

A főember, aki minden klubtagot ismer, az ország minden részéről. Na hagyjuk már. :icon4:

Egy autóval csak egyenesen kell menni,oszt kész. Jól húzzon a többi nem is lényeges. :icon4:

Vagy fel kell javítani ültetéssel meg széles kerékkel. problem? ;)

Hogy is volt az az árokfelé kandikálós storyd? ;)

Akkor részeg volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát az ember egy ideig tűr aztán egyszer csak betelik a pohár nálam ez most jött el ennyi. Nyilván nem magamtól kezdtem el ezt a dolgot mindennek van valami magyarázata ami miatt megtörténik. Én eddig teljesen normálisan beszéltem mindenkivel és segítettem ha tudtam valakinek. Viszont nem fogom hagyni magam, hogy kamura megpróbáljanak lejáratni itt emberkék. Lehet, hogy a tagok tartják el a klubot, de a tagoknak kéne normálisnak lenni nem basztatni másokat. Ja és honnan veszed, hogy én akár nem fizettem volna be és nem lettem volna klubtag? Ennyire csöves lennék, hogy nem tehetném meg? De ezek után nem fogok egy ilyen klubnak 5FT-ot se adni :D Ebbe a klub-ba esetleg a Demó és Dáwid az aki emberi módon tud másokkal kommunikálni. Láttam már pár tagot nagyon oda vannak a semmire. Nyilván nem beszéltem mindenkivel tisztelet a kivételnek. De szerintem nektek is lenne min elgondolkodni.

Az tény ,hogy mindenhez 2 ember kell. főleg egy vitában, de sztem nem kell túlreagálni dolgokat. Persze nem is kell mindent lenyelni nem azt mondom.

El kell különíteni a hasznos dolgokat a haszontalantól.

(a kiemelt rész gondolom (legalábbis remélem) nem nekem szól. :icon4: )

Link to comment
Megosztás:

Az tény ,hogy mindenhez 2 ember kell. főleg egy vitában, de sztem nem kell túlreagálni dolgokat. Persze nem is kell mindent lenyelni nem azt mondom.

El kell különíteni a hasznos dolgokat a haszontalantól.

(a kiemelt rész gondolom (legalábbis remélem) nem nekem szól. :D )

Nem az nem neked szól egyértelmű :icon4: Attól mert valaki befizet egy X összeget 1 klubba, attól meg nem ő lesz a helyi bäszd szájba. Erre céloztam ő mindent megtehet és mindenki másnak írhat köcsög módon, mindenkit leugathat következmények nélkül. Hát mert ő klub tag, ha nekem lenne 1 ilyen klub-om azonnal repíteném az ilyen embereket mert szerintem ez is lejáratja a klubot. De hát nem lehet mert ugye ők fizetnek :icon4: Tehát bármit megtehetnek ;) De ebbe az országba mindenhol így működik ez lásd Rendőrség ;) Ha én is becsengettem volna a tagságot nem beszélnének így velem ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem az nem neked szól egyértelmű :D Attól mert valaki befizet egy X összeget 1 klubba, attól meg nem ő lesz a helyi bäszd szájba. Erre céloztam ő mindent megtehet és mindenki másnak írhat köcsög módon, mindenkit leugathat következmények nélkül. Hát mert ő klub tag, ha nekem lenne 1 ilyen klub-om azonnal repíteném az ilyen embereket mert szerintem ez is lejáratja a klubot. De hát nem lehet mert ugye ők fizetnek :icon4: Tehát bármit megtehetnek :icon4: De ebbe az országba mindenhol így működik ez lásd Rendőrség ;) Ha én is becsengettem volna a tagságot nem beszélnének így velem ;)

Még mindig ott tartasz, ha lenne, ha megcsináltad volna. Mi meg ott hogy hahahaha. Klubfórum, sztem inkább becsüld meg, hogy nem zárt ez a része is, és van hol keseregned, meg "ingyenszervizelni". Persze megoldható, hogy ez is zárt legyen. Gondolom, ha elmész egy szórakozóhelyre vagy akárhova, ahova beengednek, ott is vered a tamtamot, hogy neked ugyan annyi jár mint a vipeseknek, és nem basznak egyből ki... ;)

Link to comment
Megosztás:

Még mindig ott tartasz, ha lenne, ha megcsináltad volna. Mi meg ott hogy hahahaha. Klubfórum, sztem inkább becsüld meg, hogy nem zárt ez a része is, és van hol keseregned, meg "ingyenszervizelni". Persze megoldható, hogy ez is zárt legyen. Gondolom, ha elmész egy szórakozóhelyre vagy akárhova, ahova beengednek, ott is vered a tamtamot, hogy neked ugyan annyi jár mint a vipeseknek, és nem basznak egyből ki... ;)

Legyen zárt nem érdekel már eléggé elvettétek a kedvem így is. Arról nem is beszélve, hogy múltkor is olvastam, valahol demó írását aki eléggé alap pillérnek számít, hogy kifakadt ő is valamire :D Akkor vannak itt gondok maradjunk ennyibe. :icon4: Már levontam a következtetést, az van amit fentebb leírtam Magyarország én így szeretlek :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Legyen zárt nem érdekel már eléggé elvettétek a kedvem így is. Arról nem is beszélve, hogy múltkor is olvastam, valahol demó írását aki eléggé alap pillérnek számít, hogy kifakadt ő is valamire :D Akkor vannak itt gondok maradjunk ennyibe. :icon4: Már levontam a következtetést, az van amit fentebb leírtam Magyarország én így szeretlek :icon4:

Petit hagyd már aludni, miattad csuklik egész éjjel. ;)

Link to comment
Megosztás:

...honnan veszed, hogy én akár nem fizettem volna be és nem lettem volna klubtag?

"Volna" meg "ha"...

Itt lógatod a taknyot meg osztod az észt már több mint 4 hónapja, ha fizetni akartál volna, már rég megtetted volna. De neked ingyen kell a fórum, ingyen kell hogy segítsenek ha bajod van és persze ingyen olthass másokat és kritizáld a fórum működését. Itt meg is ragadnám az alkalmat hogy emlékeztesselek minden fórumok alapszabályára: ha nem tetszik a moderáció (J0hnny ugye moderátor), akkor fordulj az adminokhoz. Ha velük is bajod van, akkor meg keress másik fórumot.

Nekem például semmi bajom J0hnnyval (se más klubtaggal), és nem azért mert félek hogy ha beszólok neki akkor kitiltat és elbukom a tagdíjat.

Link to comment
Megosztás:

"Volna" meg "ha"...

Itt lógatod a taknyot meg osztod az észt már több mint 4 hónapja, ha fizetni akartál volna, már rég megtetted volna. De neked ingyen kell a fórum, ingyen kell hogy segítsenek ha bajod van és persze ingyen olthass másokat és kritizáld a fórum működését. Itt meg is ragadnám az alkalmat hogy emlékeztesselek minden fórumok alapszabályára: ha nem tetszik a moderáció (J0hnny ugye moderátor), akkor fordulj az adminokhoz. Ha velük is bajod van, akkor meg keress másik fórumot.

Nekem például semmi bajom J0hnnyval (se más klubtaggal), és nem azért mert félek hogy ha beszólok neki akkor kitiltat és elbukom a tagdíjat.

Hát nem hiszem, hogy 5 ezer forint éves szinten bárkit földhöz vág :icon4: Nem emlékszek én arra, hogy írtam valahol, hogy nekem ingyen kell a fórum de semmivel nem lettem meggyőzve, hogy nekem klubtagnak kéne lennem! Az meg, hogy 4 hónapja írogatok azonnal tagnak kell lennem?! Ennyi idő alatt se jutottam el oda, hogy nekem be kéne lépnem ebbe a klubba szerintem ez nem az én hibám. Egy két normálisabb ember miatt járok ide fel dumálgatni ennyi nem a klub és a tagjai miatt. Ezek után amiket leművel 1-2 tag nem is akarnék tag lenni. :D Engem nem érdekel, hogy moderál ez amúgy se moderálás, de a stílusán állíthatna de hát nem veszi észre magát mert ő a jó a mindentudó mindenható ő megtehet bármit és bárhogy beszélhet velem meg rólam mert ő a klubtag és moderátor. ;) Nem fogok emiatt senkit se megkeresni mert annyira de annyira nem érdekel, nem pazarlom az időt erre. Neked meg persze, hogy nincs bajod vele mert veled nem engedi meg ezt a stílust :icon4: ennyi.

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/110720/Enginepipe_w...ltoltes.hu_.jpg

Megtudja nekem valaki mondani, hogy a képen jelölt kis kimenet a motorból micsoda ?

egyik ismerősöm motorjából elmondása szerint onnan folyik az olaj és nem szeretne mindjárt szerelőhöz rohanni ha nem muszáj. Hátha csak valami tömítés kell.

kis karika alpjárati.

nagy karika olajgomba

Link to comment
Megosztás:

Azt mondja a gémkapocs,hogy "43 Primary ignition (distributor systems) High voltage". (Multec ECU)

Megyek 20km-t aztán dobja a sárgát, motor működésére nem érzek hatást. Reset, aztán megint egy idő után MIL pozitív.

Gugli emlékszik rá,hogy Johnny-nak volt ilyen baja. Mi volt a megoldás? :D

néz rá a kipuf rendszerre nincs e dugulás..

valszeg magas a lambda feszültség

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.