Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Komplett e34 ötös bimmer bőrbelső szakadásmentes 30e pénz volt.

Csak segítek belőni az árakat. :D

Ezzel szvsz nem sokat segítesz.

Az árak leginkább a kínálat/kereslet arányától függnek, szóval hiába komplett és szakadásmentes az a bőrbelső, ha tele van vele a piac és a kutya sem keresi. Calibra bőrbelsőből pl. jó állapotút nem kapsz 100e alatt... egyszerűen azért mert ritka mint a fehér holló de sok embernek kéne.

GSi Corsa belső árát úgy tudod a legjobban belőni, hogy megnézed mennyiért mennek a GSi Corsa belsők. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel szvsz nem sokat segítesz.

Az árak leginkább a kínálat/kereslet arányától függnek, szóval hiába komplett és szakadásmentes az a bőrbelső, ha tele van vele a piac és a kutya sem keresi. Calibra bőrbelsőből pl. jó állapotút nem kapsz 100e alatt... egyszerűen azért mert ritka mint a fehér holló de sok embernek kéne.

GSi Corsa belső árát úgy tudod a legjobban belőni, hogy megnézed mennyiért mennek a GSi Corsa belsők. ;)

Erre van egy csodálatosan szép mondás: Mindent annyiért lehet eladni amennyiért megveszik kutyát se érdekli mi mennyit ér :D Calibra meg akkor se kéne ha ajándékba kapnám :icon4: Bizonyos sötét bőrű réteg kedveli :icon4: Nekem tetszenek az opelek de a calibra kimondottan nem ****** ferrari ;) Viszont az Astra bertone le a kalappal ;) az már kocsi ;)

Link to comment
Megosztás:

Erre van egy csodálatosan szép mondás: Mindent annyiért lehet eladni amennyiért megveszik kutyát se érdekli mi mennyit ér :D

Ha már a mondásoknál tartunk, van egy másik is ami ide illik, miszerint "amíg lósz@r van, veréb is van". Azaz ha elég sokáig vársz, előbb-utóbb jön valaki aki többet is ad érte. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ha már a mondásoknál tartunk, van egy másik is ami ide illik, miszerint "amíg lósz@r van, veréb is van". Azaz ha elég sokáig vársz, előbb-utóbb jön valaki aki többet is ad érte. ;)

Hát én ha árulok valamit akkor az a célom, hogy gyorsan pörögjön, ugyanis sokszor kisebb haszon sokkal több mint majd sokára egy kicsit nagyobb haszon, de biztos én vagyok balfäsz :D AZ IDŐ PÉNZ! A bontók is irreális nagy haszonnal dolgoznak nem véletlen ábrándultak ki az emberek mostanában :icon4: amikor fele annyiért megveszed neten :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Látom megindult a corsa-bolhapiac :D Ha tényleg ilyen fillérekért adja el akkor egy-két ember jól jár. (Akár ő is, bár ezt csak az eladó tudja eldönteni)

Amúgy felrakhatnál 1-2 képet a kocsiról (mondjuk az eladó topicba mielőtt leharapják a fejed a modik :icon4: ) könnyebben tudna az ember csemegézni :icon4:

Tényleg amúgy műanyag alkatrészek pl ajtóbehúzók megeggyeznek méretileg a 3 és 5 ajtóséval?

Engem is érdekelne pár apróság: kormány(ha nem a 2ágú alap), tid kijelző kábellel érzékelővel, szivargyújtó, ha nem viszik el akkor első lökös (ha jól emléxem akkor az már az újabb kiadású)

Link to comment
Megosztás:

Oké, szóval nálad lehet olcsón venni aranyat. :D

Viccet félretéve, nekem azzal volt bajom hogy hakapeszi miért szól bele az árak alakulásába ha nem ő az eladó és megvenni sem akarja a cuccot. Ezzel csak rontja mások üzletét.

Ez két emberen múlik, a vevőn és az eladón, senki máson.

Link to comment
Megosztás:

Látom megindult a corsa-bolhapiac :D Ha tényleg ilyen fillérekért adja el akkor egy-két ember jól jár. (Akár ő is, bár ezt csak az eladó tudja eldönteni)

Amúgy felrakhatnál 1-2 képet a kocsiról (mondjuk az eladó topicba mielőtt leharapják a fejed a modik :icon4: ) könnyebben tudna az ember csemegézni :icon4:

Tényleg amúgy műanyag alkatrészek pl ajtóbehúzók megeggyeznek méretileg a 3 és 5 ajtóséval?

Engem is érdekelne pár apróság: kormány(ha nem a 2ágú alap), tid kijelző kábellel érzékelővel, szivargyújtó, ha nem viszik el akkor első lökös (ha jól emléxem akkor az már az újabb kiadású)

Filléreknek nem mondanám, ugyanis már komplett kocsikat lehet venni 60ért. Amúgy meg ha ezeket a filléreket összeszámolod egybe akkor elég sokat ki lehet hozni, én már egyszer vettem a fáradtságot és kiszámoltam ezt azt ha elemeire bontva jó áron elég sokat ki lehet hozni ;) Én is árultam elég sok corsa alkatrészt ami már nem kellett minden eltudtam adni ;) Corsából iszonyat sok van és sokan keresnek hozzá cuccot elérhető áron van így mindig is fog pörögni még egy ideig, ha nem ilyen csöves lenne az ország már nem a corsával szutykolnánk ;)

Link to comment
Megosztás:

Oké, szóval nálad lehet olcsón venni aranyat. :D

Viccet félretéve, nekem azzal volt bajom hogy hakapeszi miért szól bele az árak alakulásába ha nem ő az eladó és megvenni sem akarja a cuccot. Ezzel csak rontja mások üzletét.

Ez két emberen múlik, a vevőn és az eladón, senki máson.

Na ezért a mondatért most megoszt 1-2 új adatot, mért időd, lehagyott autómárkákat :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Filléreknek nem mondanám, ugyanis már komplett kocsikat lehet venni 60ért. Amúgy meg ha ezeket a filléreket összeszámolod egybe akkor elég sokat ki lehet hozni, én már egyszer vettem a fáradtságot és kiszámoltam ezt azt ha elemeire bontva jó áron elég sokat ki lehet hozni :D Én is árultam elég sok corsa alkatrészt ami már nem kellett minden eltudtam adni :icon4: Corsából iszonyat sok van és sokan keresnek hozzá cuccot elérhető áron van így mindig is fog pörögni még egy ideig :icon4:

Az tény ,hogy mindent el lehet adni, viszont sokan úgy vannak vele, hogy olyan árat kérnek amiért a kutya se viszi el, majd pár hónap múlva fillérekért odaadja mint inkább kidobja. Corsa alkatrészeknek van kereslete és kínálata rendesen, ezért van az ,hogy elég olcsón lehet adni-venni cuccokat.

( Persze nem a fehér hollós cumókra gondolok )

Link to comment
Megosztás:

Oké, szóval nálad lehet olcsón venni aranyat. :icon4:

Viccet félretéve, nekem azzal volt bajom hogy hakapeszi miért szól bele az árak alakulásába ha nem ő az eladó és megvenni sem akarja a cuccot. Ezzel csak rontja mások üzletét.

Ez két emberen múlik, a vevőn és az eladón, senki máson.

Ez szerintem nem adok-veszek topik. :D

Beszélgetünk.

Nem mondta senki,hogy az a mérvadó amit írok,felnőtt emberek vagyunk. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ez szerintem nem adok-veszek topik. :D

Beszélgetünk.

Nem mondta senki,hogy az a mérvadó amit írok,felnőtt emberek vagyunk. :icon4:

így van kussolj :icon4::D és mérj gyorsulást az 1.2 GT-n XDD Majd haka megosztja ha akarja ;):D De mi a poén abba ha elmondja, hogy lehet megtuningolni az 1.2? Akkor mindenki lekoppintja ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.