Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

X12SZ való versenyzésre! :D

Tegnap szélső elfogyó sávból hárman raktuk be a többiek elé a vasat: Elöl egy M6, utána S3 harmadiknak meg én az 1.2SZ-t. :D

De az audiban szerintem halott volt a turbó,mert csak hangja volt ha nyomta neki,de nem lépett nagyot.

Napi Hakapeszi :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, mindegyikben. Tegnap először néztem meg,hogy működik a szegénységjelző. Kb. 5-6liternél kezd felvillanni jobbos kanyarokban, mikor beleraktam 40.2 litert sem világított még egyfolytában.

Szerintem nálad érdemes lenne megnézni milyen helyzetben van a szivattyú és szintmérő,mert azt mondod,hogy világító kannával jöttél 30km-t,és megállt,de ilyenkor csak 35litert tudsz belenyomni,tehát ilyenkor van még benne 10liter,ami azért 150km-re elég akár városban is.

Hát első kattanásra 35-36 liter ment bele, utána még menne szerintem...

Egyszer tankoltam én 42 litert is, igaz akkor már 4. kattanás volt :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodok is a corsa motor cserén x12szre ilyen kurvä jól megy kidobom belőle ezt a hulladék hengerenkénti 1.4es motort.

Öcsém 125lovas 2.0-hoz van szokva. Aztán oltott,hogy fúúúú de szar 1.2-m van. Mostanában vittem vele, 3.-at 60-tól végig huzattam.

Idézem: "b+ ez kúrva jól húz!" Szóval ez ilyen. :D

Amúgy én mutattam már értékelhető videót 0-100-ról és 60-100ról 3.ban is,amiben a gyorsulás SI-mértékegységben mérhető addig nálad a mértékegységek a "qurvajól megytől", a "megy mint állat"-on át az otthanyna mint a szarig terjednek. :D

Link to comment
Megosztás:

Öcsém 125lovas 2.0-hoz van szokva. Aztán oltott,hogy fúúúú de szar 1.2-m van. Mostanában vittem vele, 3.-at 60-tól végig huzattam.

Idézem: "b+ ez kúrva jól húz!" Szóval ez ilyen. :D

Amúgy én mutattam már értékelhető videót 0-100-ról és 60-100ról 3.ban is,amiben a gyorsulás SI-mértékegységben mérhető addig nálad a mértékegységek a "qurvajól megytől", a "megy mint állat"-on át az otthanyna mint a szarig terjednek. :D

de komolyan, egy 1,2 motor hogy húzhat jól?

na most már egyszer én is csinálok vmi videót, csak kell szereznem majd egy harmadik kezet ami tartja a kamerát :D

Link to comment
Megosztás:

de komolyan, egy 1,2 motor hogy húzhat jól?

na most már egyszer én is csinálok vmi videót, csak kell szereznem majd egy harmadik kezet ami tartja a kamerát :D

Úgy,hogy van benne 2700-nál 111Nm. :D És a nyomaték,teljesítménygörbe alakja sem olyan mint a Mount Everest.

Gondolom te is észrevetted,hogy az NE sokkal jobban húz,mint a 16XE pedig papíron van köztük vagy 5LE meg 20Nm különbség.

Link to comment
Megosztás:

Úgy,hogy van benne 2700-nál 111Nm. :D És a nyomaték,teljesítménygörbe alakja sem olyan mint a Mount Everest.

Gondolom te is észrevetted,hogy az NE sokkal jobban húz,mint a 16XE pedig papíron van köztük vagy 5LE meg 20Nm különbség.

Tényleg pályanapon voltál? Vagy akkor nem volt még tuning?

Link to comment
Megosztás:

Csak mert akkor mindenki látná mit tud, így hogy bizonygatja, aztán senki nem hiszi el már uncsi.. van pár corsa össze lehet ereszteni velük...mittodomén Fater? :D

Én is mondtam neki, hogy menjünk egyet, de nem lelkesedett. :D De bővül az ajánlat, csinálhatunk 0-100-0 tesztet is. :D

Link to comment
Megosztás:

Pályanapra minek? Ringet nem fizeti ki, kakucsra meg nem jön r8 amit tudna alázni... :D

Pályanap ,ja -1garnitúra fékbetét, meg semmilyen alkatrész nem köszöni meg amit ott kap. Inkább kihagyom,ez nem erre való. Szimulátorozom az ócsó, meg Mihelisz és Kispál Tomi is azt tekergette még 2-3 évvel ezelőtt, csak lehet azért tanulni belőle valamit.

Szegeden lehet kimegyek a Blitz-re,de csak ha kiheverem a júl. 8-ai diplomaosztómat. :D

Link to comment
Megosztás:

Pályanap ,ja -1garnitúra fékbetét, meg semmilyen alkatrész nem köszöni meg amit ott kap. Inkább kihagyom,ez nem erre való. Szimulátorozom az ócsó, meg Mihelisz és Kispál Tomi is azt tekergette még 2-3 évvel ezelőtt, csak lehet azért tanulni belőle valamit.

Szegeden lehet kimegyek a Blitz-re,de csak ha kiheverem a júl. 8-ai diplomaosztómat. :D

ennyi ésszel diplomát kapni?! :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Pályanap ,ja -1garnitúra fékbetét, meg semmilyen alkatrész nem köszöni meg amit ott kap. Inkább kihagyom,ez nem erre való. Szimulátorozom az ócsó, meg Mihelisz és Kispál Tomi is azt tekergette még 2-3 évvel ezelőtt, csak lehet azért tanulni belőle valamit.

Szegeden lehet kimegyek a Blitz-re,de csak ha kiheverem a júl. 8-ai diplomaosztómat. :D

Fékbetét is van vagy 4000ft :D

Link to comment
Megosztás:

Pályanap ,ja -1garnitúra fékbetét, meg semmilyen alkatrész nem köszöni meg amit ott kap. Inkább kihagyom,ez nem erre való.

Mert elfogyó sávokban M6-tal meg S3-mal versenyezni kifejezetten autó- és alkatrészkímélő, nomeg gazdaságos is. Nem inkább az van hogy ezeket nem látja senki innen a fórumról és nem lehet vele beégni?

Link to comment
Megosztás:

Mert elfogyó sávokban M6-tal meg S3-mal versenyezni kifejezetten autó- és alkatrészkímélő, nomeg gazdaságos is. Nem inkább az van hogy ezeket nem látja senki innen a fórumról és nem lehet vele beégni?

Erre szokták mondani, hogy amelyik kutya ugat az nem harap :D Messziről jött ember azt mond amit akar :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.