Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

ha az alapján ítélnek hogy milyen kocsiból szállok ki,akkor mindenki keresztbe bő nyállal...amúgy meg a B corsa egy olyan autó hogy akár hogy is nézzen ki, nem leszel menőbb tőle :D

Khm. Azt hiszem az emberek megnézik, hogy miből száll ki a másik. Ilyenek vagyunk. Sokfélék.

Hogy ki mit ítél, az intelligencia kérdése.

Link to comment
Megosztás:

Sosem értettem, hogy a leírásban szereplő megkímélt állapot és a női tulaj (mintha az garancia lenne bármire is) jelző hogy fér össze az alumínium pedálokkal, illetve azokkal a kifejezetten megkímélt, sosem használt autókra jellemző felniktől, amiket a képen látni :D :D

Felni? :D

Az dísztárcsa...

Link to comment
Megosztás:

Nem erre gondoltam, hanem ha valaki rendben tartja szerintem jobb kiszállni belőle mint 1 lelakott szarból.

Ha egy lelakott szarod van arra a legjobb megoldás a körbe fólia,mivel nem látnak az ismerősök,hogy mivel közlekedsz.

A "meglátnak,hogy miből szállsz ki...arra is van megoldás: A céltól jó messze kell megállni és ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Akinek van fóliája - mennyibe fájt kb. re a corsára?

szia

Én most kértem árajánlatot egy bp-i fóliás műhelytől. 5ajtós corsának a 2hátsó ablakát, a 2 kicsit + a csomagtérajtót 14ezerért fóliáznák le. Függetlenül a fólia színétől. 7év garival, műbizonylattal. Kb 3óra alatt csinálják meg, állításuk szerint nem bontják meg az ajtókárpítot.

Ha kell átküldöm a címet pm-be , és ott tudsz árajánlatot kérni

Link to comment
Megosztás:

Varrógépolaj rulez! :D Kicsit p.csöltem a kulccsal, meg kapott varrógépolajat a gyújtáskapcsoló, így már jó lett.

A kérdés, hogy mennyire lesz tartós? Nem szeretnék úgy járni, hogy menet közben véletlenül beálljon a kormányzár. Szerintetek ez már csereérett vagy elmegy?

Mondjuk az is egy érdekes műsor lenne, hogy le kell kapni a légzsákos kormányt. Ennek nem mertem nekiállni, nehogy a képembe durranjon a légzsák. (Még sose szereltem légzsákos cumót, így jobb az elővigyázatosság).

Link to comment
Megosztás:

szia

Én most kértem árajánlatot egy bp-i fóliás műhelytől. 5ajtós corsának a 2hátsó ablakát, a 2 kicsit + a csomagtérajtót 14ezerért fóliáznák le. Függetlenül a fólia színétől. 7év garival, műbizonylattal. Kb 3óra alatt csinálják meg, állításuk szerint nem bontják meg az ajtókárpítot.

Ha kell átküldöm a címet pm-be , és ott tudsz árajánlatot kérni

Ha a hátsó 3mat fóliáztatod le a rendőrök bekaphatják a fäszt keményem mert az vizsgán is átmegy műbizonylattal. 7 év garival csinálták nekem is gondolom a szlovák útira gondolsz. Asszem 20-24 volt az egész nekem körbe fólia de lehet több már nem vágom. Viszont a szlovák fólia világosabb a full sötét mint a többi ezért nem ajánlom inkább 3M fóliát válasszatok vagy LUMART :D nincs gond a fóliával csak világosabb nekem az az izom sötét kellet volna de hát ez van

Link to comment
Megosztás:

LLUMAR fólia lenne

Az jó féle szerintem nem drága. Ha 30ból megvan a komplett kocsi megéri. Nehezebb betörni az ablakot kevésbé van meleg bent a nap nem éget szét. UV védős. Nem látnak be kívülről a tolvajok. Jól is néz ki. És ha beverik vagy betörik nem hullik be az ablak. De a sok okos meg a rendőr nem érti meg ezeket.

Link to comment
Megosztás:

szia

Én most kértem árajánlatot egy bp-i fóliás műhelytől. 5ajtós corsának a 2hátsó ablakát, a 2 kicsit + a csomagtérajtót 14ezerért fóliáznák le. Függetlenül a fólia színétől. 7év garival, műbizonylattal. Kb 3óra alatt csinálják meg, állításuk szerint nem bontják meg az ajtókárpítot.

Ha kell átküldöm a címet pm-be , és ott tudsz árajánlatot kérni

Jó az ára csak az a gáz hogy bp -től túl messze vagyok, itt békés megyében meg tipikusan tuti többe kerül :D a nyakam már szénné van égve és még nagyon nyár sincs :D

Link to comment
Megosztás:

hali. Szerintetek b corsa motorházteteje beférne a csomagtartóba? (5ajtósba, persze hátsó üléseket ledöntve gondolom :D ) el kéne vinnem egy mocitetőt de nincs jelenleg nincs itt a kocsim ezért kérdezem, mert amúgy lemérném. Köszi

Morcosítva lesz? Nekem az nem tetszik :D Nem illik a kerek formához a szögletes motorháztető :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.