Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Csáóó

Új vagyok itt a fórumon, szóval előre is bocsi ha olyan kérdést teszek fel ami már elhangzott, és B corsa lenne a téma.

Az első kérdésem hogy mitől függ hogy a hátsó lámpája kör alakú, vagy félbevágott kör? Próbáltam évjárathoz, meg motorhoz nézni, de mindegyikben volt ilyen is olyan is.

A másik kérdésem, hogy mostanság fogok venni egy B corsát, de mindenféleképpen dízelt, vacilálok az 1,5 TD meg az 1,7 D között, hosszútávra venném szóval legalább 5-6 év, olvastam hogy 1,7 D-re lehet rakni astra turbót, meg vectra adagolót, szóval szerintetek melyik lenne jobb kiindulási alap?

köszi

üdv JAMAL

Link to comment
Megosztás:

Csáóó

Új vagyok itt a fórumon, szóval előre is bocsi ha olyan kérdést teszek fel ami már elhangzott, és B corsa lenne a téma.

Az első kérdésem hogy mitől függ hogy a hátsó lámpája kör alakú, vagy félbevágott kör? Próbáltam évjárathoz, meg motorhoz nézni, de mindegyikben volt ilyen is olyan is.

A másik kérdésem, hogy mostanság fogok venni egy B corsát, de mindenféleképpen dízelt, vacilálok az 1,5 TD meg az 1,7 D között, hosszútávra venném szóval legalább 5-6 év, olvastam hogy 1,7 D-re lehet rakni astra turbót, meg vectra adagolót, szóval szerintetek melyik lenne jobb kiindulási alap?

köszi

üdv JAMAL

Arra gondolsz, hogy a 3 ajtósnak kör? Az 5 ajtósnak keskenyebb félbe vágott? Csak isuzu dieselt vegyél az 1.5TD jó, a turbosítás 1.7Dre megoldható de biztos nem olcsó :D

Link to comment
Megosztás:

Baszki.. csak az ajtók számához nem néztem :D

Amúgy igen arra gondoltam.

Egyébként gondoltam arra is hogy pl bontóból egy astrát amit tk-ra tettek de hátulról, abból lehet hogy olcsóbban lehet szerezni turbót.

Egyébként nem is a pénz a lényeg annyira, mert mondjuk ha fél év alatt összespórolom az úgy teljesen jó, csak tényleg egy jó alapot akarok, az hogy 6 hónap vagy 1 év mire hozzányúlok az mind1.

Link to comment
Megosztás:

Baszki.. csak az ajtók számához nem néztem :D

Amúgy igen arra gondoltam.

Egyébként gondoltam arra is hogy pl bontóból egy astrát amit tk-ra tettek de hátulról, abból lehet hogy olcsóbban lehet szerezni turbót.

Egyébként nem is a pénz a lényeg annyira, mert mondjuk ha fél év alatt összespórolom az úgy teljesen jó, csak tényleg egy jó alapot akarok, az hogy 6 hónap vagy 1 év mire hozzányúlok az mind1.

Astra turbóval 82Le lesz ha minden igaz és beszerelhető, csak isuzu dieselt vegyél ne opelt sztem :D szóval 1.7est vegyél ha átalakítanád jobban megéri. Jobban is megy majd :D

Link to comment
Megosztás:

Azt hallottam hogy 100 Le-ig minden gond nélkül fel lehet húzni egy turbóval adagolóval meg egy intercoolerrel. De én is inkább az 1,7 D felé húzok...

Fel lehet láttam videókat jól megy meg minden csak meddig?:D Sztem 1.7+turbó rá sokkal jobb :D Gondolom azt is lehet húzni csak kérdés, hogy minek? Nekem C14SE azaz 1.4 8v hengerenkénti i. ami 82LE ha nem akarsz versenyezni minden nap mint az állat elég lesz a 82LE és ha akarod, hogy menjen elég jól lép.

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, olvasgattam vissza a fórumba és sikerült megtalálni volu pár sztoriját FUCK. Elegem van, hogy ilyen szarokat elolvasok most ott tartok, hogy addig nem nyugszom míg be nem lesz applikálva a corsába egy 2.0 motor. Valószínűleg Demót, fogom megkeresni ez ügybe elég segítőkésznek tűnik persze ez még a jövő muzsikája.......................... Kell nekem egy is egy ilyen utcai verseny autó és a rendőrök se érdekelnek :D Azt akarom, hogy amikor odalépek az ülésbe toljon mint az állat és persze a sok gyökér arcát elkenni, hogy lehagyott a kis szär corsás. Szóval a lakatolásra megvan a della már csak egy jó szakember kéne akihez szívesen vinném a kocsit, aztán jönne a motor projekt + a kocsi feljavítás fék futómű stb....Optikai tuning nem izgat engem nekem így gyárilag is tetszik. Aztán majd kap egy szép festést persze ezeknek ára van, de erre ha elbassza az ember a pénzért legalább maradandó élvezetet kap nem egy fos 1.3mas suzuki swiftet..... Ami jól se néz ki, és nem 120-150 LE... Ja és az életszínvonalat elnézve egy ilyen corsa még 3 év múlva is jó lesz mert itt nem igen lesz változás.

Link to comment
Megosztás:

Calibráról szerezz féknyerget ne astráról. Érezni fogod a különbséget.

Miért is?

Ugyanolyan motorral szerelt Astrának és Calibrának (C20NE, C20XE, X20XEV, más közös motorjuk nem volt itt Európában) ugyanaz a féktárcsája és a féknyerge, cikkszám szerint is. Szóval tökmindegy hogy Calibra vagy Astra, csak 256-os fék legyen.

Link to comment
Megosztás:

Miért is?

Ugyanolyan motorral szerelt Astrának és Calibrának (C20NE, C20XE, X20XEV, más közös motorjuk nem volt itt Európában) ugyanaz a féktárcsája és a féknyerge, cikkszám szerint is. Szóval tökmindegy hogy Calibra vagy Astra, csak 256-os fék legyen.

Mindig tanul valamit az ember :D ráadásul aludni se tudok....

6.jpg

Szerintem egy átlag rendőrnek semmi fura nincs ebbe a motorba mondjuk én a piros csíkot lefújnám feketére és kész.

Link to comment
Megosztás:

Mindig tanul valamit az ember :D ráadásul aludni se tudok....

http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/67/65/6.jpg

Szerintem egy átlag rendőrnek semmi fura nincs ebbe a motorba mondjuk én a piros csíkot lefújnám feketére és kész.

tegnap körbenyálaztam egy A corsát amiben egy 3liter V6 volt...beindította a srác és az orgazmus új értelmet nyert az életemben :D

most elkezdek spórolni... :D

Link to comment
Megosztás:

És a jogi háttere hogy néz ki a dolognak? Gondolok itt arra hogy ha rápattan egy turbó az 1,7 D -re akkor gondolom két út van, az egyik hogy használom illegálisan, a gyári forgalmival, a másik meg hogy megpróbálom lepapírozni az átalakítást ugye?

Link to comment
Megosztás:

És a jogi háttere hogy néz ki a dolognak? Gondolok itt arra hogy ha rápattan egy turbó az 1,7 D -re akkor gondolom két út van, az egyik hogy használom illegálisan, a gyári forgalmival, a másik meg hogy megpróbálom lepapírozni az átalakítást ugye?

A hivatalossá tételt felejtsd el. Az autó ára lenne ha egyáltalán megengednék.

Szerintem az isuzu 1.7Td-nek vannak alulról spricnik rakva a karterba, hogy a hajtókarcsapágyak több olajat kapjanak, meg talán a dugók is mások. Akkor már inkább 1.7td motort kompletten. Vagy a gyári 1.5td corsa 0.2-0.3 barral emelt töltőnyomástól is elég jól fog menni és baja sem lesz tőle valamint semmilyen hatóság nem tud belekötni.

Link to comment
Megosztás:

A hivatalossá tételt felejtsd el. Az autó ára lenne ha egyáltalán megengednék.

Szerintem az isuzu 1.7Td-nek vannak alulról spricnik rakva a karterba, hogy a hajtókarcsapágyak több olajat kapjanak, meg talán a dugók is mások. Akkor már inkább 1.7td motort kompletten. Vagy a gyári 1.5td corsa 0.2-0.3 barral emelt töltőnyomástól is elég jól fog menni és baja sem lesz tőle valamint semmilyen hatóság nem tud belekötni.

A corsát nem szerelték gyárilag 1,7 TD-vel ugye? csak 1,5D , 1,5 TD meg 1,7 D

Link to comment
Megosztás:

Stefán bastuck kipuja van alatta. Elég jó az az autó :D

amiket mesélt a srác, ha csak a fele lenne az én motorháztetőm alatt már boldog ember lennék :D

de amúgy ők perverzek: minél nagyobb az opás a kocsival annál jobban szeretik csinálni,és ha épp minden tökéletesen mükődik rajta akkor keresnek vmit amivel újra lehet oboázni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.