Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

A tűzfal átvezetésnél lehet esetleg kidörzsölődött kábel.

Kihúzni a kasztniból úgy, hogy hozzáférj és leszedni róla a szigetelést, átnézni és újra visszabandázsolni.

rendben, ezt még mindenképp megnézem, bár már marhára elegem van belőle...

thx a segítséget.

üdv

Link to comment
Megosztás:

Legalább lemostam a blokkot :D :)

Azért nem láttál még olyat, mert ez az egy van a világon. Gyuri barátom csinálta. B) Nem mellesleg, egy csomó cucc tőlem van. :D

miből csinálta? f cabrióból,rámókolt egy kemény tetőt azt helo? :D

Link to comment
Megosztás:

rendben, ezt még mindenképp megnézem, bár már marhára elegem van belőle...

thx a segítséget.

üdv

Hát ilyenek ezek a 17 éves kocsik nekem a csomiajtónál szakadt meg az ablakfűtés és a központi zár szerintem mert jó volt az ablakfűtés a másik meg néha zárt néha nyitott. Mondjuk én lese szärom mert hátra úgy se nézek középső tükröt nem igen használom csak az oldalsókat. A csomagtartót meg legalább ha felhúzzák a nyitót nem nyílik mondjuk az ülés ledönti és kész de nagyobb szopás így nekik :D Mondjuk gondolkodtam már, hogy felhozom a corsat az erkélyre nagyobb biztonságba lenne :D csak hát nem vitelezhető ki :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem tudom, hogy ide szabad e ilyent írni (ha mégsem, akkor kérlek ne kövezzetek meg) de sajnos eladósorba került a kis Corsám.

Most más dolgok élveznek anyagi prioritást.

1994-es, 1,4Si Joy, 3 ajtós, ezüst színű.

Ha esetleg érdekelne valakit, akkor írjon üzenetet, bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem tudom, hogy ide szabad e ilyent írni (ha mégsem, akkor kérlek ne kövezzetek meg) de sajnos eladósorba került a kis Corsám.

Most más dolgok élveznek anyagi prioritást.

1994-es, 1,4Si Joy, 3 ajtós, ezüst színű.

Ha esetleg érdekelne valakit, akkor írjon üzenetet, bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa....4i_joy-4750583

Korrekt kis kocsi :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok nem tud valaki egy lakatos Délpesten? Aki normális árba dolgozik és jó munkát is végez? Az anyagot beszerzem én kibelezem a kocsit az úriember csak meg kéne csinálni a lakatos munkát. Ha valaki tudna segíteni privbe írjon köszi!

én tudnék egy aranykezűt, de 1 - nem szeret dolgozni, 2 - annyi veterán autója van amit még meg kellene csinálnia hogy sztem soha nem lesz kész ebben az életben 3 - tudom most ki vagy segítve az okos hozzászólásommal :D

Link to comment
Megosztás:

Mai nap reggel jövök hazafele a keresztúri úton. Haladok egyenletesen 60al, egyszer csak ránt egyet az autó, felvillan a check lámpa és kész. Egy pillanat volt az egész, utána tovább ment, semmi különösebb hatás. Nem esett le, nem ment fel a fordulat, semmi extra.

Szerintetek ez mitől lehet?

Link to comment
Megosztás:

Mai nap reggel jövök hazafele a keresztúri úton. Haladok egyenletesen 60al, egyszer csak ránt egyet az autó, felvillan a check lámpa és kész. Egy pillanat volt az egész, utána tovább ment, semmi különösebb hatás. Nem esett le, nem ment fel a fordulat, semmi extra.

Szerintetek ez mitől lehet?

Biztosan unatkozott a kocsid.

Vicc helyett: villogtasd ki, vagy nézess utána, aztán meglátjuk-meglátjátok.

Esetleg rendezz totót, hogy itt ki mire tippel............. :D (Szerintem az EGR-ed ragadt meg :D )

Link to comment
Megosztás:

Szerintem szekunder levegő szivattyú lesz.
mindenesetre kíváncsi leszek rá. Mort elkezek visszaolvasgatni, hogy hogyan kell kivillogtatni. Többször volt róla szó, ezért már nem is merem megkérdezni :D amúgy mennyit ér egy 5ajtós corsába előre a két elektromos ablak kompletten? (kapcsolókkal,mindennel együtt) emberke most bontja szét a corsáját és mondta ha érdekel mondjak egy árat hátha megeggyezünk, csak foggalmam sincs mennyibe lehet átlagosan.
Link to comment
Megosztás:

Sztem meg olyan nincs a Corsában.

Pedig én c12nz-ben rögtön az egr után azt nézném meg. :D

Tegnap lámpánál 1.4xep g astra caravan mellé beállt egy 750i bömös, az astrás meg azt hitte,hogy itt verseny lesz....nem volt. :D Tisztában kell lenni azzal,hogy mivel áll le az ember. Nissan quashqai-t négysávoson körforgalom után harmadikban 80 körül simán kikerültem, pedig nyomta neki, mert kormolt rendesen.

Egy új Kia sorento crdi is tolta mögöttem kanyar után, amit 3.ban vettem be 60körül, lepadlóztam, mert gondoltam ez egy 2.5tonnás terepjáró, biztosan nem egy nagy szám a gyorsulása.

Na ezt például rosszul gondoltam. :)

Link to comment
Megosztás:

Két személy,teletank,csomagok 15.2mp 0-100. Szerintem 60-65között. :D

60-100 4.ben 14mp. 3.ban 8mp. 120lovas Sierrának 10.5mp kell 4.ben a 60-100hoz. Szerintem nem megy rosszul a corsám.

Ez kicsit kezd olyan Bélás lenni B)

Észrevettem, hogy átlagban az embereknek mindig a saját verdájuk megy a legjobban :D Sokat nem hallottam még ,hogy hú de sz@arul megy, pedig biztos van ilyen is csak azért mégis jobb fényezni a dolgokat... :D :)

Persze elhiszem , hogy vannak itt kemény verdák, de azért néha elmosolygok egy pár élménybeszámolón ....

(remélem senkit nem sértettem meg ezzel. majd most jönnek a hozzászólások, hogy azért mondom mert nem ültem még a kocsidban meg ilyenek, persze ha ezt a Volu vagy Demó mndja akkor aláírom ,hogy így van)

Link to comment
Megosztás:

Nohát.

Ilyesmiből van utángyártott új?

Ha nem túl drága akkor érdemes megvenni, én egyszer megpróbáltam a Calibráét kitisztítani (Ultraderm+kavicsok), de ráment egy délelőttöm és úgy sem lett szép... végül lefestettem feketére :D

kollégám nagy ameriai autós és van nekik is egy fórumuk, és ott képekkel illusztrálva az egyik emberke ablakmosó tartályát (fullfekete+dzsuva) beáztatta kólába kb egy hétig...egy hét után mintha új lett volna, szép fehérré lett...ezek után joggal jön a kérdés,vajon mi lehet a kólában? :D

Link to comment
Megosztás:

Ez kicsit kezd olyan Bélás lenni B)

Észrevettem, hogy átlagban az embereknek mindig a saját verdájuk megy a legjobban :D Sokat nem hallottam még ,hogy hú de sz@arul megy, pedig biztos van ilyen is csak azért mégis jobb fényezni a dolgokat... :D :)

Persze elhiszem , hogy vannak itt kemény verdák, de azért néha elmosolygok egy pár élménybeszámolón ....

(remélem senkit nem sértettem meg ezzel. majd most jönnek a hozzászólások, hogy azért mondom mert nem ültem még a kocsidban meg ilyenek, persze ha ezt a Volu vagy Demó mndja akkor aláírom ,hogy így van)

3mp körül látszik az út,hogy teljesen sík. 2 személy+csomagok+teletank,riverside madafaka. 15.2mp. (60lovas corsa gyári ideje) Video

Senki nem mondta,hogy ez megy a legjobban a világon,de 30e ft befektetéssel több mint 5mp-et javítani az nem rossz dolog szvsz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.