Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

És ha nincs számla vagy adásvételi papír a külföldi tulajdonostól, de a forgalmija le van pecsételve 2011.március 22. dátummal hogy kivonták ott a forgalomból (gondolom, hogy magyarországra belehessen hozni) és rendszám tábla is ott maradt, ilyenkor mi a helyzet?

Uhh, te nem olvasod el azt amit idézel?

Ott volt dőlt betűkkel hogy kell a vásárlás tényét igazoló számla vagy adásvételi vagy valamiféle eredetigazolás... különben ha beballagsz az okmányirodára és megkérdik honnan van a kocsi, mit mondasz? Simán azt fogják hinni hogy úgy loptad külföldön, rendszám és papírok nélkül. Így forgalomba tuti nem helyezhetsz autót. Szvsz ha még bontásra hozol roncsot, ahhoz is adnak valami papírt. Ez nem egy kiló kenyér amit megvehetsz mindenféle dokumentum nélkül... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát én pl lazán megmondom :D kb ránézésből felismerem az összes corsa b motort nem nehéz. Azért nem hiszem, hogy ennyire hülyék.

Akkor ez itt c16se vagy c14se? :D

moteur%20astra001.jpg

Egy motorcsere akárhogy számolom 200 körül van alsó hangon (legjobb esetben),annyit meg sajnálok beleborítani.

Chiptunig topikban leírtam milyen lett az 12sz a tuningboxtól.

Ma felnyitva a csomagtartót vettem észre,hogy hátra vannak csúszva a kellékek egészen a hátfalig (pl. elakadásjelző-háromszög) két éve van meg az autó,de ilyen gyorsulást még soha nem tudtam csinálni vele. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez itt c16se vagy c14se? :D

http://faimg1.forum-auto.com/mesimages/248...%20astra001.jpg

Egy motorcsere akárhogy számolom 200 körül van alsó hangon (legjobb esetben),annyit meg sajnálok beleborítani.

Chiptunig topikban leírtam milyen lett az 12sz a tuningboxtól.

Ma felnyitva a csomagtartót vettem észre,hogy hátra vannak csúszva a kellékek egészen a hátfalig (pl. elakadásjelző-háromszög) két éve van meg az autó,de ilyen gyorsulást még soha nem tudtam csinálni vele. :D

Szerintem ez C16SE Astra 16 SI motor :) gyárilag szerelték evvel

Link to comment
Megosztás:

Egy kis OFF:

Nem rossz..nem rossz poén. De négyen öten megfogni majd felvinni a második emeletre az még nagyobb. :D

Ilyenre gondoltál? :) :D

1305105472_.JPG

A hétfői cikkben sem tudták, hogy ki s miért tette még szombaton - és azóta sem.

A tulaj leparkolt, és mikor fél óra múlva visszatért, a kocsi a tetőn fogadta. A cikk nem írja, szerintem valami udvaron állt meg, ez szúrhatta valaki szemét...

Link to comment
Megosztás:

Egy kis OFF:

Ilyenre gondoltál? :) :D

http://kephost.hu/kep/2011/05/1305105472_.JPG

A hétfői cikkben sem tudták, hogy ki s miért tette még szombaton - és azóta sem.

A tulaj leparkolt, és mikor fél óra múlva visszatért, a kocsi a tetőn fogadta. A cikk nem írja, szerintem valami udvaron állt meg, ez szúrhatta valaki szemét...

Vantaa-t megszállták az UFO-k. :D B)

Link to comment
Megosztás:

Nincs már af...

Akkor mi van helyette? Én úgy tudom hogy 2011. óta a motor is olyan alkatrész mint pl. egy fékbetét. Ha cserélni kell akkor cserélni kell, nincs semmi probléma belőle! Műszakin után beküldenek okmányirodába és ott 6e ft-ért kapsz másik forgalmit

Link to comment
Megosztás:

Uhh, te nem olvasod el azt amit idézel?

Ott volt dőlt betűkkel hogy kell a vásárlás tényét igazoló számla vagy adásvételi vagy valamiféle eredetigazolás... különben ha beballagsz az okmányirodára és megkérdik honnan van a kocsi, mit mondasz? Simán azt fogják hinni hogy úgy loptad külföldön, rendszám és papírok nélkül. Így forgalomba tuti nem helyezhetsz autót. Szvsz ha még bontásra hozol roncsot, ahhoz is adnak valami papírt. Ez nem egy kiló kenyér amit megvehetsz mindenféle dokumentum nélkül... :D

Forgalmi meglenne hozzá. Adásvételit max megoldom. Gondolom hogy külföldön írtak egy adásvételi papírt, az is szükséges hogy meglegyen??? Vagy elég az akitől én vettem? Vagy külföldi meg én közöttem egy adásvételi?

Link to comment
Megosztás:

A hétfői cikkben sem tudták, hogy ki s miért tette még szombaton - és azóta sem.

A tulaj leparkolt, és mikor fél óra múlva visszatért, a kocsi a tetőn fogadta. A cikk nem írja, szerintem valami udvaron állt meg, ez szúrhatta valaki szemét...

Az eset nem egyedi, évekkel ezelőtt az Üllői úti (Europarkkal szemközti) OBI áruház teherbejárata mellet levő őrbódé tetejére raktak fel egy kispolszkit amíg a tulaja bent vásárolt, mert volt olyan gondatlan hogy pont a teherkapu előtt parkolt le, blokkolva ezzel a komplett áruház forgalmát. Kamionok se be, se ki, targonca viszont volt kéznél, én meg épp végignéztem az esetet. :D

Link to comment
Megosztás:

99-es corsába ami szervó nélküli, hogyhogy fél ujjal tudom forgatni a kormányt álló helyzetbe is :D Mi van benne szervón kívül hogy könnyebb forgatni mint egy szervós autót???

Jó a gumi valószínűleg meg az összekötök és egyebek. Nem lehet, hogy elektromos szervós? De látom már megint megszeretnéd ütni a bokád :D

Link to comment
Megosztás:

mostanában amerre csak járok,büdös jön be a kocsiban,lehúzott ablaknál is és felhúzott ablaknál is...lehet hogy bedaráltam egy állatot a motortérben és most oszlásnak eredt? :D vagy csak túl közel van a szám az orromhoz :D

Nekem meg benzin szag van a kocsi mögött amióta cseréltem a benzinszűrőt és nem folyik! Mindig megnézem érdekes.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nekem nem a kocsiban hanem ha a kocsi hátuljához megyek ott érzem lehet ráfröccsent valamire amikor kiszedtem a szűrőt de azóta nem párolgott el? :D

nekem is hátulról jön, benzin szürő cserélve,nem csöpög semmi,mégis van szag,,,de van még pár ilyen dolog amiken megtanultam nem idegölni magam

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.