Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én ezt most nem a j0hnnyra értettem olyan emberekre akinek annyi pénze van, hogy megtehetné, hogy normális kocsival járjon :D Elég annyit tankolni amit kihasználsz szerintem.

Én sem rá értettem, de ennek analógiájára akkor elég olyan kocsival járni amit kihasználsz, nem?

Ha nem jársz folyton Operabálba, akkor minek a Merci, jó az Opel is... :) Vagy talán az nem "normális kocsi"? :D

Link to comment
Megosztás:

A klíma sem zavaró :D

engem sem zavarna ha lenne :)

de gondolj bele, mikor jön a tavasz,7ágra süt a nap de még pulóveres idö van,az első jó idő az évben, na és akkor kicsapod a tetőablakot és csak just cruisin ...és az élmény felbecsülhetetlen :D

Link to comment
Megosztás:

engem sem zavarna ha lenne :)

de gondolj bele, mikor jön a tavasz,7ágra süt a nap de még pulóveres idö van,az első jó idő az évben, na és akkor kicsapod a tetőablakot és csak just cruisin ...és az élmény felbecsülhetetlen :D

Engem ilyenek nem érdekelnek B) mind2 ablak lehúzva üvölt a zene és kész úgy se lehet hallani a huzatot úgy szól a zene :D

Link to comment
Megosztás:

kövér gázfröccs egy új rs octavia előtt: 1000forint,

mikor melléd ér és átnézel: 1mosoly,

és az érzés, mikor nyomja neki de nem tud utol érni a drága autójával és mikor megjönne a turbó nyomása már a következő lámpához értek: felbecsülhetetlen :D

Link to comment
Megosztás:

kövér gázfröccs egy új rs octavia előtt: 1000forint,

mikor melléd ér és átnézel: 1mosoly,

és az érzés, mikor nyomja neki de nem tud utol érni a drága autójával és mikor megjönne a turbó nyomása már a következő lámpához értek: felbecsülhetetlen :D

LIKE :D :)

Link to comment
Megosztás:

kövér gázfröccs egy új rs octavia előtt: 1000forint,

mikor melléd ér és átnézel: 1mosoly,

és az érzés, mikor nyomja neki de nem tud utol érni a drága autójával és mikor megjönne a turbó nyomása már a következő lámpához értek: felbecsülhetetlen :D

Bachassa a milliós verdát! :)

Hatalamas feeling, 2 kör a navarással a kiskörúton, reakció: villogás duda mögüllem! :D

Link to comment
Megosztás:

kövér gázfröccs egy új rs octavia előtt: 1000forint,

mikor melléd ér és átnézel: 1mosoly,

és az érzés, mikor nyomja neki de nem tud utol érni a drága autójával és mikor megjönne a turbó nyomása már a következő lámpához értek: felbecsülhetetlen :)

Emiatt döntöttem úgy, hogy megtartom a corsát és megcsináltatom az alját mert kis pénzből nagy mosoly lesz majd az arcomon amikor beszerzem az új szívet és embert aki beteszi :D Kap majd nagy féket és erősítést azt hello :D Elég lesz 150 paripa.

Link to comment
Megosztás:

Emiatt döntöttem úgy, hogy megtartom a corsát és megcsináltatom az alját mert kis pénzből nagy mosoly lesz majd az arcomon amikor beszerzem az új szívet és embert aki beteszi :D Kap majd nagy féket és erősítést azt hello :D

nem értesz Te hozzá...

Te az aljára raksz tető ablakot :) B)

van lóvé :D :D

Link to comment
Megosztás:

tudom én... csak piszkállak :D :D

legyen jó az alja oszt kész

Hát a keresztartókat 50% kedvezménnyel eltudom hozni de nem tudom, hogy teljesen cserélni kell e. A hátuljához meg majd megmondja a szaki mi is kéne már bevan repedve az a rész amire felfekszik a rugó félő, hogy kitörik. A kocsit meg itthon kibelezem, úgyis szétszedtem már 2x aztán amit kell ki lesz javítva csak 3 nap múlva megy vizsgára elsőre.

Link to comment
Megosztás:

Hát a keresztartókat 50% kedvezménnyel eltudom hozni de nem tudom, hogy teljesen cserélni kell e. A hátuljához meg majd megmondja a szaki mi is kéne már bevan repedve az a rész amire felfekszik a rugó félő, hogy kitörik. A kocsit meg itthon kibelezem, úgyis szétszedtem már 2x aztán amit kell ki lesz javítva csak 3 nap múlva megy vizsgára elsőre.

hát van feladat :D

Link to comment
Megosztás:

Van és akik még nem nézették meg a kocsijukat azokra ugyan ez vár kb. Nálam 1 év teljes amortizáció lett amikor megvettem még nem volt ilyen. Már a küszöbök is rozsdásodnak pedig eddig nem volt baja.

sajna nem tudni mi bújik a festék és az alvázvédő alatt

Link to comment
Megosztás:

rohadt sztrítrészeres japánautós hulegyerek reggel rosszaindulatózik...miért kell ez a "direktnemengedlekbe" mentalitás??? vesztére arra jött amerre én,így kénytelen voltam megmutatni milyen amikor a f*sz rosszabbik végén van az ember :D

Link to comment
Megosztás:

rohadt sztrítrészeres japánautós hulegyerek reggel rosszaindulatózik...miért kell ez a "direktnemengedlekbe" mentalitás??? vesztére arra jött amerre én,így kénytelen voltam megmutatni milyen amikor a f*sz rosszabbik végén van az ember :D

Ja és gondolj bele amikor 200KM letolok a városba futárodva és napi 10 ilyennel találkozok és olyan bal######, hogy még a várost se ismeri meg a trükköket és mindig elé kerülök még a diesel incaval is azt beszoktam állni ilyen 30as tempóra. Amúgy meg semmi értelme nincs nem beengedni a másik csak egy paraszt magyar mentalitás mert este kiverheti rá a kis fäszát, hogy nem engedtem be de király vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes hozzáállás, ha én ki tudom várni a soromat a dugóban, akkor más se tolakodjon elém a megszűnő sávból! Főleg ha láthatóan semmi oka arra hogy siessen, sőt nemhogy meg nem köszöni, de arra se veszi a fáradtságot hogy levegye a cecelégy optikás napszemüvegét vagy akár csak rám nézzen, ehelyett simán elkezdi rám húzni a kormányt. Na az ilyenre rátartok, úgyis ő lesz a hibás ha belém jön. Vannak ugyanis különbségek: amit én csinálok az legfeljebb nem fair, de az hogy tolakodik az meg szabálytalan. Utóbbit büntetik, előbbit nem. :D

Ettől függetlenül a normális, udvariasan kéredzkedőket be szoktam engedni, de a türelmetlen, követelődző, dudát nyomkodó barmokat soha. Ellenben már szedtem ki taplóparasztot az autójából olyan miatt hogy én beengedtem magam elé, ő meg erre belefékezett, és maga elé engedte még 5 haverját. Na az ilyenre robbanok. Fordított esetben ha én kéredzkednék be valaki elé, akkor sem tenném meg hogy beengednék még valakit magam elé, ez nem fair azzal szemben aki nekem utat adott.

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes hozzáállás, ha én ki tudom várni a soromat a dugóban, akkor más se tolakodjon elém a megszűnő sávból! Főleg ha láthatóan semmi oka arra hogy siessen, sőt nemhogy meg nem köszöni, de arra se veszi a fáradtságot hogy levegye a cecelégy optikás napszemüvegét vagy akár csak rám nézzen, ehelyett simán elkezdi rám húzni a kormányt. Na az ilyenre rátartok, úgyis ő lesz a hibás ha belém jön. Vannak ugyanis különbségek: amit én csinálok az legfeljebb nem fair, de az hogy tolakodik az meg szabálytalan. Utóbbit büntetik, előbbit nem. :D

Ettől függetlenül a normális, udvariasan kéredzkedőket be szoktam engedni, de a türelmetlen, követelődző, dudát nyomkodó barmokat soha. Ellenben már szedtem ki taplóparasztot az autójából olyan miatt hogy én beengedtem magam elé, ő meg erre belefékezett, és maga elé engedte még 5 haverját. Na az ilyenre robbanok. Fordított esetben ha én kéredzkednék be valaki elé, akkor sem tenném meg hogy beengednék még valakit magam elé, ez nem fair azzal szemben aki nekem utat adott.

Nincs vezetési kultúra ilyeneket azok csinálnak akik heti 10-20KM vezetnek csak aki egész nap megy már rájött csomó mindenre, hogy nincs értelme baszakodni. De ezek a nagy sofőrök ezek mindig azt hiszik, hogy ők vezetnek legjobban :D Engem amikor beengedtek eddig életembe mindig megköszöntem sőt ha valamit elbaszok esetleg akkor is villogók, hogy bocs. Mondjuk én használok mindenféle trükköket meg sávokat de sose szoktak baszakodni mert normálisan használom ki ezeket a lehetőségeket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.