Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

na ez a másik,hogy alig van corsa is, pár c corsa, b-ből egyet láttam és ennyi...de ha másképp nézzük akkor e csütörtöki lurdys tali meg az astrásoké ergo Ti is egy külön kaszt vagytok B) :)

Asszem anno a gsisek kezdték el a talit...mint gsi klubtalálkozó, aztán ez lett belőle :D

Link to comment
Megosztás:

mégis csak a b corsa gsi-é a legszebb kormány :D

szerintem csúnya az a 3 ágú kormány a 2 ágú is rusnya..... persze kinek mi tetszik..

szerintem ez a legprofibb... bár nincs légzsákom de én ezt tettem be kényelmes és modern kormánynak néz ki, nem 1 karikának 3 rúddal. Bár a gsi kormány még mindig jobb mint ezek a csúnya racing kormányok B) na az okádék.

__189.JPG

Link to comment
Megosztás:

ez egy "tömegkormány"

Az lehet de szebb és kényelmesebb is mint a 3 ágú szarok nem is értem minek erőltetik azt. Én speciel alul is szoktam fogni a kormányt aki napi 200 kmeket vezet a belvárosba az tudja miért is jó alul is fogni B) Ja és a b corsába tervezett kormányok nagyon nem is illenek a corsa összképébe szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Az lehet de szebb és kényelmesebb is mint a 3 ágú szarok nem is értem minek erőltetik azt. Én speciel alul is szoktam fogni a kormányt aki napi 200 kmeket vezet a belvárosba az tudja miért is jó alul is fogni B)

te láttál már b gsi gyári kormányt? 3 ágú, vastagabb mint amit belinkeltél, de az agái vmi puhább anyagból van de ugyanakkor mégis kemény, nem tudom, vhogy nagyon ki van találva

Link to comment
Megosztás:

ez elvileg vectra kormány, de lehet h rosszul gondolom...

a katasztrófális üléshuzatal rendelkezö belsejü autóban lévő kormányra gondoltam...nekem ő a favorit és az b gsi corsa kormány

Okádék csúnya de ülés nem húzat bárcsak az lenne ez a gyári fekete piros SI joy belső.... még a fűtés gombok is pirosak a műszerfal is piros lenne... amúgy mind2 belső 1 kocsi az enyém nem véletlen húztam mindenre fekete ülés húzatot nagyon csúnya ez a piros szürke belső.......

Link to comment
Megosztás:

Ez durva, ilyet még nem láttam ,hogy gyárilag ilyen "szép" a km óra B) Mondjuk a légzsákos kormány az nekem is tetszik. Egyszer próbáltam kicserélni a kormányomat,de marhára nem akart lejönni a helyéről :)

Majd egyszer :D Addig kitalálom melyik tetszik jobban :)

Akkor hogy művelődj még :( ez is marha szép let.... PFFF.. és ezek gyáriak.

4565803_4.jpg

Link to comment
Megosztás:

te láttál már b gsi gyári kormányt? 3 ágú, vastagabb mint amit belinkeltél, de az agái vmi puhább anyagból van de ugyanakkor mégis kemény, nem tudom, vhogy nagyon ki van találva

Még az astrámban is olyan van.

Volt pár kormány már az astrán, de ennek a legjobb a fogása.

A légzsákos túl "bufla", nekem nem jön be.

Ja és Nissan navara vs Corsa 0:2 B)

Link to comment
Megosztás:

Még az astrámban is olyan van.

Volt pár kormány már az astrán, de ennek a legjobb a fogása.

A légzsákos túl "bufla", nekem nem jön be.

Ja és Nissan navara vs Corsa 0:2 B)

Igen a fogása jó abban egyet értek de a kinézete szar :D Ezért én el is adtam :) Meg én még alul is szeretem fogni középen a kormány amit ezeknél ugye nem lehet...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy annó ,hogy szedted le a gyári kormányt?? Gondolom nem volt egyszerű.

Nekem mondták, hogy duda le, csavar ki, és húz B) Húztam mint állat de semmi :D

Csavar vissza, didagomb vissza, kormány marad :)

Nem én szedtem villamossági szerelő haverom van neki valami leszedője amit ráteker és letudja vele szedni :( De sima kézzel ő se tudta levenni....

Link to comment
Megosztás:

4678159_1.jpg

4678159_2.jpg

4678159_3.jpg

4678159_4.jpg

Csak szerintem csúnya ez a kocsi amúgy? B) WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ pff..

LEÍRÁS

Kék is szép is, ha kell akkor megy is. Hangja van szól neked ha még gáz kell. Gondos gazdától, egyedi külső belső. Hobby autóként lett használva. Nem tökéletes mint egyik sem, de sokan megnézik ha tetszik, ha nem: ). Alku lehetséges, de nem végsőkig, a hangcucc elvisz a mennyekig, a basszust a SAL -adja. Ha kedved támad tv-zni vagy esetleg dvd-z ni akkor könnyen megteheted ezen a gyönyörűszép fejegységen. Este Jól világít az Angel Eyes lámpa S a stílust a belső zöld neon diktálja. Friss műszakis a drága Ha kérdésed van Hívj hát bátran válaszolok neked a nap 12 órájában 07-19. 2002 es első magyar forgalomba hozatal, 16 kerekeken csücsül. 06209452409

EHHHHHH. no comment 60 LE.

Link to comment
Megosztás:

[Csak szerintem csúnya ez a kocsi amúgy? :) WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ pff..

Nem lenne ez annyira rossz, bár nem értem, hogy a sárvédő műanyag iveket miért nem fújta le ? Nagyon kitűnik :( Vagy mondjuk a gyári gsi szárnyt tette volna fel ahelyett ami rajta van...

Persze nem kritizálom, a lényeg, hogy neki tetszen B)

A kedvencem ez a leírás : "hangcucc elvisz a mennyekig, a basszust a SAL -adja" :

Sokat dolgozhatott ezen a leíráson, ha elolvassa többször az ember akkor még enyhe rímeket is talál benne :D

Link to comment
Megosztás:

Nem lenne ez annyira rossz, bár nem értem, hogy a sárvédő műanyag iveket miért nem fújta le ? Nagyon kitűnik :D Vagy mondjuk a gyári gsi szárnyt tette volna fel ahelyett ami rajta van...

Persze nem kritizálom, a lényeg, hogy neki tetszen B)

Van ott még hiba rendesen...az ívek viccesek ja........ SAL mély-láda is.... az ovál hangszórók benne vannak a csomagtartóba... 60 LE jól megy? kavicsfelverődés védő minek? 16os felni minek egy 60Le-s kocsira? Az a szárny... remélem jól az úton tartja ez a csoda szárnyacska... Minek neon? Ez nem karácsonyfa.

Link to comment
Megosztás:

Van ott még hiba rendesen...az ívek viccesek ja........ SAL mély-láda is.... az ovál hangszórók benne vannak a csomagtartóba... 60 LE jól megy? kavicsfelverődés védő minek? 16os felni minek egy 60Le-s kocsira? Az a szárny... remélem jól az úton tartja ez a csoda szárnyacska... Minek neon? Ez nem karácsonyfa.

(elfuserált) Hobbi autó :)

A "hangrendszert" csak most nézem :( Szegény srác, tényleg nem sokat érthet hozzá.... Nem tudom ki adhatta neki azt az ötletet ,hogy a 3 utasokat tegye a csomagtartóba a reflexcsöveket (pesze egyből kettőt) meg a kalaptartóba ..... Érdekes egy insaótalláció B) Bár szerinte elvisz a mennyekig :D

annyi pénzből amennyit ráköltött azért lehetett volna egy kicsit igényesebb corsát is összerakni

Link to comment
Megosztás:

(elfuserált) Hobbi autó :)

A "hangrendszert" csak most nézem :) Szegény srác, tényleg nem sokat érthet hozzá.... Nem tudom ki adhatta neki azt az ötletet ,hogy a 3 utasokat tegye a csomagtartóba a reflexcsöveket (pesze egyből kettőt) meg a kalaptartóba ..... Érdekes egy insaótalláció B) Bár szerinte elvisz a mennyekig :D

annyi pénzből amennyit ráköltött azért lehetett volna egy kicsit igényesebb corsát is összerakni

hehe hát kb. Jó az neki 570 aki megveszi az is 1 madár :(

Link to comment
Megosztás:

calibrások nem járnak ki, mert ők calibrások... B) de tényleg. ők mennek a saját találkozójukra. régen asszem péntek/hősök, most nem tudom.

Most is pénteken járnak ki (már 7 éve is így volt mikor én vettem a Calimat), ilyenkor jó időben Lurdy, telente Aréna, mert ott nem kell fizetni a mélygarázsért.

A coupésoknak csütörtök a talinapja, azért vannak olyankor sokan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.