Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én meg motorcserét tervezek. :angry: Hétfőn még maxig volt a nívópálca most meg csak félig van,de csak 150km-t mentem vele. 5w30 full szintetikus olajnak nincs füstje? mert az tiltásig forgatva sem jön belőle,alatta nincs folt,viszont fogy az olaj, qurva érdekes eset. <_<

10w40 olaj megoldja a problémát :P

Ha kell motor van egy c16xe eladó minden tartozékkal :P

Link to comment
Megosztás:

tehüüülyeevaaagy?? <_< azonnal irány a sarokba és gondolkodj el azon amit írtál :angry:

Dehogy vagyok hülye :P Okádék csúnyák ezek a felnik, tudom, hogy jó meg mit tudom én is halottam róla, de ha pl 1 csaj jól szop de nagyon csúnya attól még nem fogom szopatni mert legendásan jól szop. :P Szóval csúnya nekem nem tetszik ennyi........... :P Ha nektek igen akkor hajrá. :P

Link to comment
Megosztás:

De a lexus ocsó gagyi hátsó lámpa az zzzssjóóóó! :P <_<

Nem mondom, hogy a világ legjobbja de most felszereltem, addig se tudnak ugatni a full fekete lefújt lámpára, és próbálgattam így megtetszett jó a fénye nagyon, sokkal jobban lehet látni mint az előző lámpát. Amúgy a te hátsó lámpád tetszik csak fekete kocsira nem akarok piros hátsó lámpát :angry:

Link to comment
Megosztás:

Nem mondom, hogy a világ legjobbja de most felszereltem, addig se tudnak ugatni a full fekete lefújt lámpára, és próbálgattam így megtetszett jó a fénye nagyon, sokkal jobban lehet látni mint az előző lámpát. Amúgy a te hátsó lámpád tetszik csak fekete kocsira nem akarok piros hátsó lámpát :P

Full feketének kell lennie, mer az tükrözi az egyéniséged? <_<

Vérgagyi a lexus utánzat!Ennyi.

Majd rakjál bele guppikat is, mikor áll majd benne a víz! :angry:

Link to comment
Megosztás:

10w40 olaj megoldja a problémát :angry:

Ha kell motor van egy c16xe eladó minden tartozékkal :P

A 10w-40 kétszer volt már benne annyit fogyott,mint amennyit hígult.(minden belsőégésű motor fogyaszt olajat)

Viszont hidegen pár mp-ig csúnyán csattogott. Az 5w-40 lesz a befutó szerintem.

De lehet,hogy már azóta csipegeti amióta benne van. A nivópálca egyik oldalán fullig van a szint, a másik oldalán meg csak min és max között 3/4-nél kb. Akkor most melyik a valós.... <_<

Teljesítményméréskor valaminek égett szaga volt,kicsit paráztam,hogy beégtek a szelepszár-szimeringek,de füstöt nem láttam jönni belőle sem akkor sem azóta. Vagy létezik olajfogyasztás kék füst nélkül?

A 16xe vel az a gond,hogy nem akarok orvgazda lenni,meg 5-6e között füstöl és fogy belőle a víz,inkább kihagyom,köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenee egy kérdésem remélem tudtok segíteni!

Van egy opel corsa 1.2 benzines autóm 93 as évjáratú és tegnap megált alattam!!! sztem nem kap benzint! mert a karburátorig eljut a benzin de onnatól sehova! meg indításkor van egy ilyen enyhe zugás vagyis eddig volt az az automata szivató lenne???? mert most az a zúgássincs! vagy valami elektronikus baja lehet??? köszönöm a válaszotokat előre is!!!

Link to comment
Megosztás:

Na először is:

'93-as 1.2-es az szinte biztos hogy nem karburátoros, hanem központi injektoros.

Automata szivatót felejtsd el, olyan nincsen injektorosnál, ha a gyújtás ráadásakor pár másodpercig hallható zúgásra gondolsz az az AC-pumpa volt, akkor tornázta fel a benyanyomást.

Ha most ez nincs, akkor én első körben ezt az AC-pumpát nézném meg, utána esetleg az AC-relét.

Link to comment
Megosztás:

Full feketének kell lennie, mer az tükrözi az egyéniséged? <_<

Vérgagyi a lexus utánzat!Ennyi.

Majd rakjál bele guppikat is, mikor áll majd benne a víz! :angry:

ez azért gonosz volt. személy szerint nekem sem tetszik de ha másnak igen akkor sem fikáznám, mindenkinek más az ízlése, ennyi...szóval dörti most meg vagy védve de ez nem azt jelenti hogy szeretlek is :P

Link to comment
Megosztás:

ez azért gonosz volt. személy szerint nekem sem tetszik de ha másnak igen akkor sem fikáznám, mindenkinek más az ízlése, ennyi...szóval dörti most meg vagy védve de ez nem azt jelenti hogy szeretlek is :angry:

Mostanság már jó idő van esténként, szóval kitolhatnád a korzát ahova jöttetek azzal a sárga francia fossal.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Mostanság már jó idő van esténként, szóval kitolhatnád a korzát ahova jöttetek azzal a sárga francia fossal.. <_<

na szép,csak a sárga francia fos izgat...amúgy az már rég nincs meg, azóta audi a7van, bár az nem megy úgy mint a rönó...szóval ha jó leszek a saját kis szarommal,max akkor tolom ki a szörös képemet :angry:

Link to comment
Megosztás:

A 10w-40 kétszer volt már benne annyit fogyott,mint amennyit hígult.(minden belsőégésű motor fogyaszt olajat)

Viszont hidegen pár mp-ig csúnyán csattogott. Az 5w-40 lesz a befutó szerintem.

De lehet,hogy már azóta csipegeti amióta benne van. A nivópálca egyik oldalán fullig van a szint, a másik oldalán meg csak min és max között 3/4-nél kb. Akkor most melyik a valós.... <_<

Teljesítményméréskor valaminek égett szaga volt,kicsit paráztam,hogy beégtek a szelepszár-szimeringek,de füstöt nem láttam jönni belőle sem akkor sem azóta. Vagy létezik olajfogyasztás kék füst nélkül?

A 16xe vel az a gond,hogy nem akarok orvgazda lenni,meg 5-6e között füstöl és fogy belőle a víz,inkább kihagyom,köszi.

10W-40 kell abba fogyni mindig is fog mert ahogy olvasgatom úgy használod időnként a kocsit mint én szétpörgeted ezért több olajat eszik a motor :angry: Nekem is eszi de én 5-6 ezreket is szoktam pörgetni vezess nagypapásan... ha ennyire zavar.. A hidrótőke csattog cseréltesd ki és nem fog csattogni 10W-40el se ha fogy utántöltőd és szevasz nem halsz bele ha 5-10 ezrenként bele kell tolni 1L. Nekem 10 ezer után megevett kb 7 decit.

Link to comment
Megosztás:

ez azért gonosz volt. személy szerint nekem sem tetszik de ha másnak igen akkor sem fikáznám, mindenkinek más az ízlése, ennyi...szóval dörti most meg vagy védve de ez nem azt jelenti hogy szeretlek is <_<

Nem kell megvédeni pajti. Nem olyan szar amúgy amióta feltettem tetszik és szakadó eső után se állt benne víz szóval nem értem mi a gond. Amúgy meg miért is zavar az téged J0hnny, hogy nekem full fekete minden? Nekem így tetszik! Ez a lényeg! Legalább valamennyire egyedi ennyire durván fekete kocsit elég ritka látni. Amúgy a gyári állapotú corsa is szép csak hát abba mi az egyedi? Minden gyári corsa ugyan úgy néz ki és kész. Nekem legalább megszokták bámulni, hogy nézd de durván fekete és aki eddig látta nem fikázta érdekes....

Link to comment
Megosztás:

Amúgy bírom ezt a fikázós hülyeségeket, hogy pl M3as tükör fúj de szar meg minden. Hát érdekes módon nekem M3mas tükröm van és sokkal jobban látok belőle mint a gyáriból és azt úgy mondom, hogy már mind2-vel próbáltam és nem kevés kilométeren át és kisebb a holtér és az index is látható rajta..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.