Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

ha már egyszer szabad a vásár.. :P sőt, szemet vetettem lámpákra, szellőző rácsokra, sok kis müanyag bizbaszra... :P

Ezaz <_< de ha J0hnny barátunk többet ajál bármiért is akkor ővé :angry: Nekem az a lényeg hogy vigyék el, és minnél jobban kijöjjek hogy a tavaszon autót tudjak venni, ismétlem autót!

Link to comment
Megosztás:

Egybe alkatrésznek!!!!

Igen nyoma, de mivel nem volt körözés alatt, nem vitték el!

Mivel nem Zentaitól vettem, hanem olyan embertől akivel nem irtam adásvételi szerzödést, ez nem jó ötlet.

Nekem van egy csomó autóm,amibe bezártam a kulcsot. Tök olcsón odaadom őket,piaci ár töredékéért. Gondolom nem gáz ha nem írunk róla semmilyen papírt!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Vmit nem értek,hogy személyesen hol voltál? Voltál rendőrségen, behajtócégnél, ügyvédnél ... ??

az egy dolog ,hogy itt megkérdezed de látod te is ,hogy kb mindenki azt mondja hogy irány az alább felsoroltak egyike vagy mindegyik.

Bemész , elmondod, meghallgatnak és mondanak vmit , addig meg csak a találgatás megy ... :angry:

Igaza van Hakapeszimakinak, mielőtt szétbontod vagy eladod járj utána mert nehogy később nagyot szívj vele....

Gondolom pont elég volt ez is....

Vagy akkor tényleg bontsd szét darabokra és adogasd el, sokkal jobban jársz vele. Az utolsó műanyagig el lehet adni... Nézz körül, hogy mi mennyibe van és irány az apróhírdetés... <_<

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.