Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Dirty, ha te lennél ekkora szarban, akkor is tudnád így osztani az észt? <_<

Hát én nem vennék kocsit így alapból. Amúgy meg nem osztom az észt csak elmondtam a legegyszerűbb megoldás. Még mindig okosabb mint össze vissza csalni hamisítani ide oda menni szenvedni..... Bocs ha evvel megsértettem vkit :angry:

Link to comment
Megosztás:

Nos, igencsak beletenyerelt moti a dologba. <_<

Ebből jól nem lehet kijönni. Vagy a kocsi úszik el, vagy a lóvé, de inkább mindkettő. :angry:

Moti, a végrehajtó mi pénzér mondana le róla? 260 vagy még több?

Hát mivel már világgá kürtölte, hogy nála van így elég gáz otthon atomjaira szedni de ha szétbontotta volna sunyiba csendbe eladta volt bukott volna max 70 ezret kb. motor kompletten mindennel mivel gsi vagy 50. ha van szervó azt 50ért el lehet passzolni. Hátsó ajtó 20 mivel gsi szárnyas és sokan keresnek. Motorháztető sárvédők......stb.. lökösök 1 nap alatt elmennek és még tele a verda aranyat érő dolgokkal. Jó gumi van rajta akkor vagy a 4 gumi felni 20-30.... Sőt ha talpra esett közel 0ára hozza ki. Vagy venni kell 1 másikat olcsón átszerelni 2őből 1et és kiárulni a maradékot és akkor legál a gép. Én nem behajtókkal foglalkoznék az tuti. A másik, hogy addig kínoznám a csávót aki eladta amíg az összes centig vissza nem fizetné az tuti.

Link to comment
Megosztás:

Hát mivel már világgá kürtölte, hogy nála van így elég gáz otthon atomjaira szedni de ha szétbontotta volna sunyiba csendbe eladta volt bukott volna max 70 ezret kb. motor kompletten mindennel mivel gsi vagy 50. ha van szervó azt 50ért el lehet passzolni. Hátsó ajtó 20 mivel gsi szárnyas és sokan keresnek. Motorháztető sárvédők......stb.. lökösök 1 nap alatt elmennek és még tele a verda aranyat érő dolgokkal. Jó gumi van rajta akkor vagy a 4 gumi felni 20-30.... Sőt ha talpra esett közel 0ára hozza ki. Vagy venni kell 1 másikat olcsón átszerelni 2őből 1et és kiárulni a maradékot és akkor legál a gép. Én nem behajtókkal foglalkoznék az tuti. A másik, hogy addig kínoznám a csávót aki eladta amíg az összes centig vissza nem fizetné az tuti.

Hát ja. A behajtók valószínűleg tudni fogják,hogy merre keressék a corsájukat. De ha most nem,akkor lehet,hogy pár év múlva csengetnek,hogy akkor hol van a gsi.

Az eredeti tulaj előkerül,mert mondjuk eltöri a lábát és korházbakerül,akkor nagyon gyorsan eljutnak motiig.

A 2-ből 1-et csinálni márcsak ezért is cinkes ebben az esetben.

Az van,amit már tgabika is leírt. A behajtók viszik a corsájukat,árverezik,aztán lehet,hogy akár 200-ért is meg lehet majd kapni. <_<

Moti meg elintézi a gyerekkel akitől "vette" úgy ahogy akarja.De az soha nem volt a gyereké,akitől vette,így megtévesztő volt,talán 1év alatt kimondja ezt a bíróság is.Aztán attól próbálják majd behajtani a vectrát meg a 70eft-ot.

Ebből 1.5-2éven belül pénz nem lesz.

Szerk: Visszaolvastam,hogy moti írt a behajtócégnek.Tehát.....

Link to comment
Megosztás:

Az alfa olasz. Amúgy meg az olasz és francia autók is szarok szóval tök mindegy. Autót gyártani a németek tudnak.

Akkor olasz <_< Nekem francia rémlett

Nem csak a németek, inkább a japánok Toyota, Kia, meg az amerikaiak Ford, igaz ezt is német országba rakják össze

Link to comment
Megosztás:

Ha nem jelentette le a nevéről a Halászi és a gyerek sem jelentette be az ocsmányirodába,hogy megvette.

Tehát az az adás-vételi semmit nem ér.

Viszont az alatt a majdnem egy év alatt gondolom semmilyen biztosítás,teljesítményadó nem volt fizetve utána.Nyilván ezért vonták ki a forgalomból.

Nem nem azért vonták ki. Szerintem a behajtócég amikor tett rá záradékot, és akkor vonta ő ki az autót a forgalomból.

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem vennék kocsit így alapból. Amúgy meg nem osztom az észt csak elmondtam a legegyszerűbb megoldás. Még mindig okosabb mint össze vissza csalni hamisítani ide oda menni szenvedni..... Bocs ha evvel megsértettem vkit <_<

Figyelj, ezt a kocsit te is megakartad venni akkor most miről beszélünk??? Csak túl olcsó volt számodra, de pl. ha 400e volt meghirdetve, akkor tuti megvetted volna. Ilyenkor már jajj fujj piros corsa meg minden pfff

Link to comment
Megosztás:

Nos, igencsak beletenyerelt moti a dologba. <_<

Ebből jól nem lehet kijönni. Vagy a kocsi úszik el, vagy a lóvé, de inkább mindkettő. :angry:

Moti, a végrehajtó mi pénzér mondana le róla? 260 vagy még több?

Öcsibácsi, nem kell a végrehajtónak a kocsi, mert nem körözik. Írtam nekik tegnap e-mailt arra várom a válaszukat. Úgy lenne a legjobb hogy látvány hogy eladta már a tulajdnonos 2010. márciusba, akkor a 2011. januári záradékot töröljék le róla, és akkor vidáman mennék átiratni az autót.

Ha ez nem jön be akkor rendőrségi feljelentés, de itt nem tudom hogy jönnék ki jól, de a kocsi az udvaramba maradna állitolag

Link to comment
Megosztás:

Öcsibácsi, nem kell a végrehajtónak a kocsi, mert nem körözik. Írtam nekik tegnap e-mailt arra várom a válaszukat. Úgy lenne a legjobb hogy látvány hogy eladta már a tulajdnonos 2010. márciusba, akkor a 2011. januári záradékot töröljék le róla, és akkor vidáman mennék átiratni az autót.

Ha ez nem jön be akkor rendőrségi feljelentés, de itt nem tudom hogy jönnék ki jól, de a kocsi az udvaramba maradna állitolag

<_<

:angry: Lassan mondom,hogy mindenki megértse: Ez a corsa soha nem volt a Zentai gyereké. Nem fogja érdekelni a behajtókat,hogy milyen wc-papírt lobogtatsz nekik.Tulajdonosként Halászi van bejegyezve,tehát ő a tulajdonos mind a mai napig a 260eft tartozással együtt.

Elmész a Zentai-hoz és megmondod,hogy feljelented,mert eladott egy autót neked ami soha nem volt az övé. Ha nem lesz hajlandó akkor pont ezt kéne csinálnod.

Link to comment
Megosztás:

Figyelj, ezt a kocsit te is megakartad venni akkor most miről beszélünk??? Csak túl olcsó volt számodra, de pl. ha 400e volt meghirdetve, akkor tuti megvetted volna. Ilyenkor már jajj fujj piros corsa meg minden pfff

Minek vettem volna én meg ezt a corsát? <_< Nekem jobban tetszik az enyém. Amúgy meg a csajom nézte ki magának ahogy ezt írtam is régebben de mivel bébi dzsúzzz olcsó volt mondtam, hogy felejtse el meg hát elég ránézni képről. Minden elem más 93mas a verda és tele 97 után elemekkel letörték az elejét az megvették rá a legocskább lökös előre. Szóval, nem hogy megvenni akartam meg se néztük fel se hívtuk szóval :angry: Max annyit mondtam, hogy ennyiért ajándék de gyanús, hogy 1 átlag corsánál is olcsóbb volt de hát már megvan miért ezért volt ajándék :P Ja és 400 ezerért nem piros GSI corsat vettünk volna mert vannak fent jobbak még a csajomnak se tetszik a piros csak 1 elképzelés volt :P

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg nem szét akartam fikázni csak annyit írtam, hogy nem a legjobb ez a piri meg a kinézet persze kis ráköltéssel lehetne alakítani rajta és elég jó lenne.. De mivel már tudjuk, hogy nincs értelme ezért mondtam, hogy csendbe kellett volna maradnod és szétkapni és eladni vagy átmenni a motorral egy 1.2es corsába ott még az adó is olcsó és legális egyedül a motor para. Nem buz!skodni akartam de már leírtam ezt fentebb is. Szétkapva is elég sokat érnek az alkatrészek... Még1x SRY

Link to comment
Megosztás:

Lassan mondom,hogy mindenki megértse: Ez a corsa soha nem volt a Zentai gyereké. Nem fogja érdekelni a behajtókat,hogy milyen wc-papírt lobogtatsz nekik.Tulajdonosként Halászi van bejegyezve,tehát ő a tulajdonos mind a mai napig a 260eft tartozással együtt.

Nagyjából itt az igazság.

Moti!

Mivel a Zentai soha nem íratta át az autódat a nevére, valamint a Halászi sem jelentette le, ezért hivatalosan még mindig a Halászi nevén van az autó. Ennek ellenkezőjét mindössze egy, Zentai és Halászi között született, jogilag kifogástalan adásvételi szerződés bizonyítaná (amennyiben ez egyáltalán hozzáférhető lenne a számodra, de vagy rég nincs már meg, vagy ha mégis akkor említett két jómadár nem fogja neked odaadni), amit két tanú is az aláírásával igazolt, de erre még mindig mondhatnák a hivatalban hogy egyszerű hamisítvány. Szóval a probléma röviden megfogalmazva: mivel tudod hitelt érdemlően bizonyítani hogy a Corsa a zálogjog bejegyzésekor már nem volt az adós (Halászi) tulajdonában? Sztem semmivel...

Link to comment
Megosztás:

Nagyjából itt az igazság.

Moti!

Mivel a Zentai soha nem íratta át az autódat a nevére, valamint a Halászi sem jelentette le, ezért hivatalosan még mindig a Halászi nevén van az autó. Ennek ellenkezőjét mindössze egy, Zentai és Halászi között született, jogilag kifogástalan adásvételi szerződés bizonyítaná (amennyiben ez egyáltalán hozzáférhető lenne a számodra, de vagy rég nincs már meg, vagy ha mégis akkor említett két jómadár nem fogja neked odaadni), amit két tanú is az aláírásával igazolt, de erre még mindig mondhatnák a hivatalban hogy egyszerű hamisítvány. Szóval a probléma röviden megfogalmazva: mivel tudod hitelt érdemlően bizonyítani hogy a Corsa a zálogjog bejegyzésekor már nem volt az adós (Halászi) tulajdonában? Sztem semmivel...

Itt a pont. Ha nem lenne meg az adásvételi, akkor át se írathatnám.

Van egy adásvételi nekem Halászi Lajos és Zentai Márk között ami létrejött meg van 1 ami Zentai Márk és Szabó Istvánné (anyum) között jött létre.

Mindkettő jogilag kifogástalan, 2 tanúval, mindennel ellátva.

Link to comment
Megosztás:

Itt a pont. Ha nem lenne meg az adásvételi, akkor át se írathatnám.

Van egy adásvételi nekem Halászi Lajos és Zentai Márk között ami létrejött meg van 1 ami Zentai Márk és Szabó Istvánné (anyum) között jött létre.

Mindkettő jogilag kifogástalan, 2 tanúval, mindennel ellátva.

Szerintem te valahogy így értelmezed a helyzetedet: Egyik rokonom olyan 10milkát mozgat autók formájában.Ódik,mercik,stb. Ő ezekre felvesz vagy 8milka hitelt.Írunk a nagybátyám és köztem ezekről az autókról adás-vételit.Ő az eladó,én a vevő lennék.De sem ő sem én nem böfögnénk az okmányiroda felé,hogy eladta őket én meg megvettem.

A hitelt elfelejti törleszteni,majd mikor jönnek a behajtók,akkor kirakjuk eléjük a jolly-jokert,az adásvételit kettőnk között. <_< A behajtók meg elkullognak,hogy hmmm...tényleg már nem is az adós nevén vannak az autók.

Én meg eladnám az adásvételikkel a kezemben az autókat,mert ugye azok már az enyémek. Ez lenne az évszázad biznisze b+!!! :angry: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem te valahogy így értelmezed a helyzetedet: Egyik rokonom olyan 10milkát mozgat autók formájában.Ódik,mercik,stb. Ő ezekre felvesz vagy 8milka hitelt.Írunk a nagybátyám és köztem ezekről az autókról adás-vételit.Ő az eladó,én a vevő lennék.De sem ő sem én nem böfögnénk az okmányiroda felé,hogy eladta őket én meg megvettem.

A hitelt elfelejti törleszteni,majd mikor jönnek a behajtók,akkor kirakjuk eléjük a jolly-jokert,az adásvételit kettőnk között. <_< A behajtók meg elkullognak,hogy hmmm...tényleg már nem is az adós nevén vannak az autók.

Én meg eladnám az adásvételikkel a kezemben az autókat,mert ugye azok már az enyémek. Ez lenne az évszázad biznisze b+!!! :angry: :P :P

én csak értelmeztem tgabika szavait

Ez megint más, mert autókat veszel hitelre, addig el se adhatod amíg ki nem fizetted teljesen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.