Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Köszönöm szépen a frankó leírásokat végre értelmes indokokat hallok akinek van is fogalma kicsit a dolgokról, nem csak neten olvasok mindenféle hülyeségeket.. Viszont akkor valami gyári felnit kell néznem mert ami nagyon tetszik az alessio monza 15be igen csak 7 széles és ha jól rémlik ET38 akkor ######án beleér az is szerintem, akkor csak 14es változatba lenne az is jó mert az 6os, kezd elmenni az egész kedvem ettől a felnivásárlástól mert a gyáriak közül max 1-2 tetszik,ami meg nem gyári és tetszik az meg nem lenne jó a kocsira szóval .... WÁÁÁÁ.

Kicsit nézelődj angol fórumokon...gyári felnikre gondolok...

Link to comment
Megosztás:

De ha klímád sincsen akkor megbüdösödsz a melegben a szerpentinen, nem? :D

Őszinte leszek Gáborom. Nekem a klíma sem hiányzik.

A céges kocsiban van, nagyon ritkán kapcsoltam be nyáron.

Szeretem a huzatot, kikönyökölni...

Másfelöl vezettem olyan astrát, amin 13-as kerékkel szarabbul fordult, mint az én dízelem 15-tel.Nem mindegy ám milyen állapotban van a futómű a gépsas alatt.

Link to comment
Megosztás:

A gumi tapadása sokat számít, de guruló autónál már nem annyira.

A kormányösszekötők, talpasok és a toronycsapágyak állapota is erőssen befolyásolja a kormányon ébredő erőket.

B Corsát szerelték mechanikus szervóval is és elektromossal is.A fogasléc hossza nem változik a szervó ill. anélküli kormányműben.

Hol írtam én ilyet? :D

Itt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Álljunk már meg.

Nem emléxem, hogy írtam volna ilyet valaha is.

Szal előbb keresse ki ezt hakapeszi, aztán lehet fikázni. :D

Dzsonatán barátom :lol: én nem fikázlak egyáltalán én csak mondtam, hogy ez 100% hogy nem így van! Nem fikáználak mert nincs semmi bajom veled eddig csak segítettél szóval ne haragudj de szerintem félre értetted :D

Link to comment
Megosztás:

Dzsonatán barátom :D én nem fikázlak egyáltalán én csak mondtam, hogy ez 100% hogy nem így van! Nem fikáználak mert nincs semmi bajom veled eddig csak segítettél szóval ne haragudj de szerintem félre értetted :lol:

Legalább a nevem tudnád elolvasni és leírni...

Na mindegy.

No servo, no klima, no para. :D

Link to comment
Megosztás:

Az nem ilyen, amikor keménykedem! :D

Amúgy meg CSAK SZERVÓ és vagy van klíma vagy nincs engem aztán ez nem izgat de egy 1.2 1.4 kocsiba full felesleges a klíma, hogy visszafogja a kocsit, de a népítéleteken jókat nevettem múltkor amikor véleményt mondtak a C corsáról, hogy hát az 1.2es nem indul el bekapcsolt klímával csak nagyon nehezen lámpánál mindenki otthagyja meg hát a gyorsulása is elég gyenge nem értem mit hisznek az emberek akkor minek vett 1.2es kocsit? Nem gyorsulásra találták ki nagy sötétség van a fejükbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg CSAK SZERVÓ és vagy van klíma vagy nincs engem aztán ez nem izgat de egy 1.2 1.4 kocsiba full felesleges a klíma, hogy visszafogja a kocsit, de a népítéleteken jókat nevettem múltkor amikor véleményt mondtak a C corsáról, hogy hát az 1.2es nem indul el bekapcsolt klímával csak nagyon nehezen lámpánál mindenki otthagyja meg hát a gyorsulása is elég gyenge nem értem mit hisznek az emberek akkor minek vett 1.2es kocsit? Nem gyorsulásra találták ki nagy sötétség van a fejükbe :D

1.0-ás yarisba sincs szervó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Se tetőablak. De az ablakod elektronyos nem?

Hát szerintem a tetőablak is egy hülyeség nekem nem kéne :D semmi értelme és még szépnek se mondanám 1 felesleges funkció, akkor inkább már klíma vagy cabrió de nekem a cabrio se tetszik egy kocsi legyen zárt doboz :lol: Mintha haveromat hallanám, hogy bmwsen nyitott tetőablak meg előre kilincsel úgy utálom az ilyen hülyeségeket a kocsikkal kapcsolatba nem erre tervezték..... tetőablak nélkül nem kéne kocsi mert csak úgy menő vicc

Link to comment
Megosztás:

1.0-ás yarisba sincs szervó. :D

Ja meg még ezen kívül több ezer kocsiba nincs szervó de ha már lehet választani, hogy legyen vagy ne szerintem hülye aki azt mondja, hogy nem kell szervó amikor ilyeneket mondasz azt kívánom neked, hogy futárkodj naponta 200-300Km budapesten belül és majd rájönnél, hogy kell e szervó vagy nem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja meg még ezen kívül több ezer kocsiba nincs szervó de ha már lehet választani, hogy legyen vagy ne szerintem hülye aki azt mondja, hogy nem kell szervó amikor ilyeneket mondasz azt kívánom neked, hogy futárkodj naponta 200-300Km budapesten belül és majd rájönnél, hogy kell e szervó vagy nem :D

Akkor már járjon a futár autómatával,kuplungolnia se kelljen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem a tetőablak is egy hülyeség nekem nem kéne :D semmi értelme és még szépnek se mondanám 1 felesleges funkció, akkor inkább már klíma vagy cabrió de nekem a cabrio se tetszik egy kocsi legyen zárt doboz :lol: Mintha haveromat hallanám, hogy bmwsen nyitott tetőablak meg előre kilincsel úgy utálom az ilyen hülyeségeket a kocsikkal kapcsolatba nem erre tervezték..... tetőablak nélkül nem kéne kocsi mert csak úgy menő vicc

Nekem hátsó kerekek sem kellenek,mert elöl hajt,kormányozni is elöl kell. Valaki mindig megemeli hátul.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.