Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

3 dolgot mondott a srác. Vezérműszíj, vízpumpa és olaj cserélve, többi nem lett. Olaj elég szép sárga, vezérműszíjat nem néztem, vízpumpát meg fogalmam sincs. Mondta lecserélhetem, de tudja biztosra hogy azok kivannak cserélve

Én úgy tudom, hogy ezeket a vezérműszíjat nem lehet szemre megállapítani és nem olyan nagy tétel én szettbe vettem görgökkel együtt, a vízpumpa is vicc tétel, attól meg hogy sárga a színe az se nagy tétel szerintem ezeket ne szemre vizsgálgasd cseréltesd ki legalább ezt a 3mat írd fel mikor és legalább tudod meddig jók, az, hogy ki mit mondd mit állít milyen számlát lobogtat hát nem tudom, én kicseréltem legalább ezt a 3 alap dolgot és legalább tudod, hogy 60 ezerig nem kell nyúlnod a vezérléshez nekem annyi a C14SEbe én ezeken nem spórolnék az tuti.

Link to comment
Megosztás:

Leömlő műanyag csőröl beszélünk hogy oldalát le van törve egy darab?

Az egész fel van nyílva. Elég látványos.

Egyébként ha kell HF-et felújítani,verérlés,vízpumpa stb alap dolgok,akkor is megáll a motor rendbeszedése max egy százasból. Ha te csinálod akkor lehet ennyi sincs.

Ezt a mutatványt meg nem nagyon van olyan autó,aminél olcsóbban megúszod.

Link to comment
Megosztás:

Az egész fel van nyílva. Elég látványos.

Egyébként ha kell HF-et felújítani,verérlés,vízpumpa stb alap dolgok,akkor is megáll a motor rendbeszedése max egy százasból. Ha te csinálod akkor lehet ennyi sincs.

Ezt a mutatványt meg nem nagyon van olyan autó,aminél olcsóbban megúszod.

Jók a meglátásaid eléggé tetszik :D + jókat nevetek a fórumozás alatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az egész fel van nyílva. Elég látványos.

Egyébként ha kell HF-et felújítani,verérlés,vízpumpa stb alap dolgok,akkor is megáll a motor rendbeszedése max egy százasból. Ha te csinálod akkor lehet ennyi sincs.

Ezt a mutatványt meg nem nagyon van olyan autó,aminél olcsóbban megúszod.

Karosszériára is mindenki azt 100e 2 sárvédő meg a 2 doblemez. Na én 30e kijöttem 2 küszöb, 2 sárvédő 2 doblemez meg 15e az alja meg a csomiajtó

Link to comment
Megosztás:

Csáó :lol: Jól mondod :D Corsába az 1.6 16v GSI-nél meg kell állni. Ahogy gyorsulok vele, alig tudom fogni a kormányt, mert kis autó és szar kátyúk miatt megy minden fele, a maga 109 pacijával. Kis autóba ennél nagyobb motor egyáltalán nem kell, mert nem jó az úttartása :S

Talán mert kéne foglalkozni a futóművel is :D

De kérdezd meg Demót, nem hiszem hogy azt fogja mondani hogy lehetetlenség közlekedni egy C20LET motoros Corsával... :)

Link to comment
Megosztás:

nem tehetek róla,szeretem a b*zi színű autókat :lol: :)

Nagyon csúnya ez a szín :D Asszonyodnak jó az ízlése. Amúgy ez 5letes de csak félkábrió szerintem, megnéztem és gyári de hát nem az igazi meg az 1.2es motor, a fényezés nagyon gáz mármint a szín csajomnak se tetszik, egyedül a felni tetszik nekem :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon csúnya ez a szín :D Asszonyodnak jó az ízlése. Amúgy ez 5letes de csak félkábrió szerintem, megnéztem és gyári de hát nem az igazi meg az 1.2es motor, a fényezés nagyon gáz mármint a szín csajomnak se tetszik, egyedül a felni tetszik nekem :lol:

hasonló,de mégsem olyan a kisautóm színe mint a kabrióé...az enyém széép :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.