Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ma leszedtem a hamutartót a corsába. Kiváncsi voltam h van e kábel egyáltalán mögötte? Mert ugye nem működik a szivgyújtóm.

1db kábel találtam ott árválkodni <_< Sztem az a poztivlehet de majd rámérek ha lesz nálam vmi műszer.

Kérdésem az lenne, hogy ezt a kábelt el lehet vinni a kesztyűtartóig? Be szeretném kötni a ktartó világitást. Sajnos ott nem találtam semmi kábelt. Nos?

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

A beígért képen a sebváltógombról, még dolgozok, de addig is lenne egy kérdésem.

valamiért a kocsi fűtése csak 4-es fokozatban működik, az első 3 meg se nyikkan, se a hideg fújás se a meleg. Valami ötlet? Vagy esetleg valakinek volt már ilyen?

Nekem is ez a baj, megnéztem és az előtét ellenállás a rossz. A müszerfalba van közepe fele

Link to comment
Megosztás:

Ritkán megy szét, de előfordulhat.

Ha nekem kinyílik, tuti powerbox lesz a vége. <_<

Volu hozzászólása:

"93as, igy lehet a motorkódja még C16xe, 94től már X16xe, az előbbinél még müanyag a szivócső és egy ennyi idős autónál a müanyag már eléggé elrepedezhet, ha csak nem törött...bontott nincs,utángyártott nincs, újat nem lehet kapni mert nincs gyártásban...itt láttam hogy oda hebrákoltak vmi fémet,persze ez is megoldás lehet de anno nekem ez nem ment és ezért lett a kocsim kényszermotorcserés...szóval ha a motorkodja C-vel kezdődik én nem venném meg...

ja és még vmi: a légtömegmérője a c16xe-nek olyan ,hogy csak ebben meg vmelyik vectrában van, csak gyári létezik belőle, és kb 60-80ezer... "ű

Kép az enyémről:

F_nyk_pek-0006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

F_nyk_pek-0007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én is erre gondoltam..nem az alkatrészre amit moti belinkelt....az alsó is sérült?

az alsón nem,de a felsőt mikor kiszedtük már volt rajta egy csomo hajszálrepedés ami vszínű már régebben keletkezhetett...

amúgy az a cső amit moti belinkelt gyáriban asszem 6ezerért vettem anno...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.