Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Gyári. <_<

De akkor levezetem.

János linkelte, hogyan faragta be a gyári bct.

Gyula reagált, hogy neki is kell olyan.

Én reagáltam Gyula hszére, hogy nekem van eladó.

Nekem van eladó olyan, mint amit János faragott be. :D

A rugót húzd fel rendesen! :D

ne Gyulázz, utálom :)

Link to comment
Megosztás:

Borotválkozol is? Egyre jobb. :)

Mikor lesz benne az xe? <_<

ez egy kicsit bonyolultabb :D van egy vectra turbo,amiből a moci átmegy egy astrába,és az astrából a moci utána megy csak át az enyémbe...olyan április környéke,de nekem nem sürgős a dolog, elvagyok ezzel is :D

Link to comment
Megosztás:

Hali

napokban nekiállok a kormánycserének. kérdésem az lenne ,hogy van vmi technikai dolog amire érdemes figyelni?

Dudagomb le-csőkulcsal kiszedjük a csavart- kormány le - új fel - csavar be.

Amikor a csavart csavarom akkor kell vmerre tekerni a kormányt , hogy ellentartson vagy nem?

gondolom kormányzárból ki kell szedni? <_<

Elég hülye kérdések de nem akarok meglepetést.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell semerre ellentartani, a kormánytengely végén levő anyának van egy biztosítós lemezalátétje ami nem engedi elforogni. Nem a csavar levételével lesz gondos, hanem utána a kormánykerék lehúzásával a bordás tengelyről, főleg ha még gyári a kormányod. Esetenként nagy szívás tud lenni... Jó tanács hogy nehogy pofánverd magad: a kormányt rögzítő anyát ne csavard le teljesen, csak a menet végéig ha véletlenül hirtelen elszabadulna a kormánykerék.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell semerre ellentartani, a kormánytengely végén levő anyának van egy biztosítós lemezalátétje ami nem engedi elforogni. Nem a csavar levételével lesz gondos, hanem utána a kormánykerék lehúzásával a bordás tengelyről, főleg ha még gyári a kormányod. Esetenként nagy szívás tud lenni... Jó tanács hogy nehogy pofánverd magad: a kormányt rögzítő anyát ne csavard le teljesen, csak a menet végéig ha véletlenül hirtelen elszabadulna a kormánykerék.

jah <_<

egy élmény leszedni...mi csináltunk lehúzót :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok nekem is lenne egy kérdésem kormány ügyben.

kicsiny corsám nem szervós viszont szeretném a kormányt kicserélni rajta valami pofásabbra.Akár másik modell kormányára akár sportkormányra (inkább az utóbbi) Ez ugyebár átmérőben kisebb mint ami most van rajta. Ha kicserélem akkor lesz valami következménye avagy nem?

Ebben az esetben is csak "simán" leszedem és felrakom a helyére a másikat és kész?

Ui.:bocsi ha hülyeséget kérdeztem...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni...

nemmegy a corsám,és a fogyasztása jelentősen megemelkedett...nem húz,a vége is 80-90...egyszerűen nemtudom mi lehet a baj...EGR-szelep kilett takarítva,jóvolt egy darabig,utána ujra rossz lett...Új EGR szelep lesz vagy valami más a probléma?

Előre is köszönöm a segítséget,sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Elvittem ma müszakiztassák le a kocsit, hátsó fékemmel volt gond meg meg valami rozsdás, de már nem tudom hogy mi pontosan.

A kocsi szélén, 2 oldalán lévő nyúlvány.

Feltöltésem, nem sikerült mert nem tudom mit kell megadni trackernek a piratebayes feltöltésnél, elfelejtettem. :D de majd megoldom <_< :D

Az a lényeg ez a videjó felment.Visit My Website

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok nekem is lenne egy kérdésem kormány ügyben.

kicsiny corsám nem szervós viszont szeretném a kormányt kicserélni rajta valami pofásabbra.Akár másik modell kormányára akár sportkormányra (inkább az utóbbi) Ez ugyebár átmérőben kisebb mint ami most van rajta. Ha kicserélem akkor lesz valami következménye avagy nem?

Ebben az esetben is csak "simán" leszedem és felrakom a helyére a másikat és kész?

Ui.:bocsi ha hülyeséget kérdeztem...

Következménye nem lesz, arra viszont figyelj ,hogy corsához való agy legyen mert az típusfüggő. Maga a kormány az nem. Kicserélése nemegyszerű mint ahogy azt leírták egy páran de próba szerencse <_<

Amúgy köszönöm a segítséget. Sztem 7végén nekiállok, megpróbálom leszedni :D

Béla : Amúgy sikerült a vizsga?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.