Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

szilvás buktát.mert azt szeretem :(

Hallod Mc, tankoltam 32liter sima 95-öst a maradék vpower racing-re....háát..átment az autó állóképbe :excl:

90-nél nyomtam egy padlót 5.ben és vártam,vártam....kb. semmi nem történik :lol:

100-asnál meg még simán van ilyenkor is nyomaték,lehet vele normálisan előzni.Gyorsulása is szerintem másodpercekkel jobb a vpowernek.Egy ilyen kis motornál lehet érezni igazán az előnyét. :lol:

Link to comment
Megosztás:

rövid távokra használva + dugóban ülve + ha nyomod neki + hideg van elképzelhetö báár...egy jó távgyógyítás sokat segitene sztem :excl:

nekem ugyanez van csak 2literes, a fentiekben leirva használom és 12litert evett. lambdaszonda csere után leredukálódott 10környékére

hali

lambdaszonda csere után valószínüleg csökkeni fog a fogyasztása a kocsinak?

Link to comment
Megosztás:

Hallod Mc, tankoltam 32liter sima 95-öst a maradék vpower racing-re....háát..átment az autó állóképbe :excl:

90-nél nyomtam egy padlót 5.ben és vártam,vártam....kb. semmi nem történik :lol:

100-asnál meg még simán van ilyenkor is nyomaték,lehet vele normálisan előzni.Gyorsulása is szerintem másodpercekkel jobb a vpowernek.Egy ilyen kis motornál lehet érezni igazán az előnyét. :lol:

Hallom :(

én csak azzal járok ....

lefosom hogy néccá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem nagy mennyiségre kell gondolni, de a salétromsav...na mindegy, én nem értek hozzá. :(

Nem érdemes vitatkozni vele, mert az apja gépészmérnök, jobban ért hozzá. :lol:

Volt 1 pajtás ő is ezt hozta fel, aztán megkérdezem, hogy valójában mivel foglalkozik az örege, és akkor mondta, hogy bútorokat árul :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ha az előző lambda amit kivettél, rossz volt, és amit beleraksz az tuti hogy jó és belevaló (mondjuk mert gyári), akkor jó eséllyel igen.

hi

és azt lehet tudni vhonnan, hogy ami jelenleg benne van lambdaszonda az rossz e?

vagy ez csak olyan zsákbamacska, hogy kicserélem és vagy csökken a fogyasztás vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

Nem nagy mennyiségre kell gondolni, de a salétromsav...na mindegy, én nem értek hozzá. :(

Salétromsav? Egy háromutas katalizátorral szerelt rendszerben? Miből? :excl:

(háromutas katalizátor,azért hívják így,mert oxidálni és redukálni is képes.

pl. O2+HC->CO2+H2O

O2+CO->CO2 OXIDÁL

NOx+CO->N2+CO2 REDUKÁL

Persze ha sokat jársz hideg katalizátorral vagy anélkül akkor jelentős mennyiség keletkezik.

Ha valakit jobban érdekel a téma szívesen átküldöm a róla készített ppt demómat.

Link to comment
Megosztás:

ZsiriSrác!

Tegnap a hiradóban már rémisztgették az embereket hogy szombaton jön a hó és ha nem cseréljük le a kerekeket télire akkor végünk lesz mint a botnak...na majd kiváncsi leszek erre de ha tényleg jön a hó akkor én is csinálok pár képet just for you :( (bár vszínű a közeletekbe sem ér majd a magyar hó :excl:

Link to comment
Megosztás:

ZsiriSrác!

Tegnap a hiradóban már rémisztgették az embereket hogy szombaton jön a hó és ha nem cseréljük le a kerekeket télire akkor végünk lesz mint a botnak...na majd kiváncsi leszek erre de ha tényleg jön a hó akkor én is csinálok pár képet just for you :( (bár vszínű a közeletekbe sem ér majd a magyar hó :excl:

Holnap kitolod a bajszod babszemjankó?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.