Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Gratula!

Kollégák, hidegben többet eszik minden járgány, mert a hideg levegőnek nagyobb a sűrűsége -> több fér a motorba -> több benzin kell hozzá ( -> jobban megy tőle).

Egyéb kérdés? :icon13:

Más.

Ma 600 eurót mondott egy karosszériás a két küszöbre. <_< Ennek nem lesz jó vége.... :)

Akkor építek egy fűtőszálat a szívócsonkba,mert OK hogy gyengébb lesz,de legalább spórolok! B) interheater -_-

600ajróóó???

Ennyiből hazajössz,megcsináltatod,visszamész 2x :D Mondtam: költséghatékonyság= pur hab+rücsi :lol:

Amúgy meg utolsóként gondolnék a küldött szonda hibájára,mert augusztusba kíváncsiságból megmérettem az emissziót és 1körül volt a lambda.

Te milyen időben mérted az 5.4-et?

Link to comment
Megosztás:

Akkor építek egy fűtőszálat a szívócsonkba,mert OK hogy gyengébb lesz,de legalább spórolok! :icon13: interheater <_<

600ajróóó???

Ennyiből hazajössz,megcsináltatod,visszamész 2x :) Mondtam: költséghatékonyság= pur hab+rücsi :D

Amúgy meg utolsóként gondolnék a küldött szonda hibájára,mert augusztusba kíváncsiságból megmérettem az emissziót és 1körül volt a lambda.

Te milyen időben mérted az 5.4-et?

Részlegesen kapok csak új kasztnit: küszöböket.

Az 5,4 az eredeti lambdával volt márciusban, 10-15 fokban. Azt hogy most mi a baja, azt nem tudom megmondani, minden megoldást elfogadok, ha egyszer jó lesz.

Sajna a 600 nem elég kétszer oda-vissza, illetve kb. pont arra elég.

A baj az, hogy ennyi pénzem nemigen van egy olyan autóra, ami igazából momentán nélkülözhető, és talán a jövőben sem lesz rá égető szükségem.

Link to comment
Megosztás:

A baj az, hogy ennyi pénzem nemigen van egy olyan autóra, ami igazából momentán nélkülözhető, és talán a jövőben sem lesz rá égető szükségem.

Én úgy hallottam,hogy "nyugaton" kolbászból van a kerítés! :D Ott aztán lehet szórni a pénzt! :)

Azért akar mindenki elköltözni.....

Megértelek,megvan az a határ,hogy ennyit már nem ér az egész.

Kezdd el szétbontani a parkolóban,jó móka az a fagyban! <_<

Link to comment
Megosztás:

Én úgy hallottam,hogy "nyugaton" kolbászból van a kerítés! <_< Ott aztán lehet szórni a pénzt! :)

Azért akar mindenki elköltözni.....

Megértelek,megvan az a határ,hogy ennyit már nem ér az egész.

Kezdd el szétbontani a parkolóban,jó móka az a fagyban! :icon13:

Igen, kolbászból van, csak nem nekem, hanem pl. a kasztnisoknak :lol: Óránként 75 €-ért dolgoznak - karosszériások, lehet emigrálni! (Már melóm is van...)

Szétbntani? Nem hentes vagyok, hanem (jelenleg) szegény diák.....

Szép napot mindenknek. :D

Link to comment
Megosztás:

Én már megcsináltam többet is ugyanígy Faudi-szemmel, nem nagy dolog, de sokkal pontosabb lesz a váltó. :)

Mondjuk én áttételt is változtattam.

ha ez enyémet is ilyenre csináltad meg Peti akkor ezt csak ajánlani tudom mindenkinek...im lovin it, a legjobb dolog az autómban, pontos, rövid és aaaaaahhhh <_<

fekete corsa fincsike :D

Link to comment
Megosztás:

Mifelénk sima autósboltban lehet kapni faudi-szemeket, csak meg kell mondani mekkora méretet akarsz.

Hmm,akkor van egy tippem hol keressem! :)

Szerválok egy váltóról ilyet és megcsinálom. :D

Amúgy kész a Corsa,összeraktam ma,a vezető oldali ülés szívatott egy kicsit,de piszok jó a csend,ami most uralkodik menet közben.

Nem nyekereg az ülés végre.

Link to comment
Megosztás:

Hmm,akkor van egy tippem hol keressem! :)

Szerválok egy váltóról ilyet és megcsinálom. <_<

Amúgy kész a Corsa,összeraktam ma,a vezető oldali ülés szívatott egy kicsit,de piszok jó a csend,ami most uralkodik menet közben.

Nem nyekereg az ülés végre.

meg nem fekszik annyira....,hogy nincs benne az F csatorna :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem ugyanezen tunetekkel küszködött a csodabogaram,senki sem tudta mi baja(egér szeleptöl kezdve mindent kiszedtek es visszaraktak)mig végül kiderult hogy a debitméter a hibás(ami a levegoszuro utan tartozkodik),kicsereltem es azota is vigan fut a szekér...egy probat megér...

benoboy-nak szántam a hozzászolasomat,csak elbambultam,remelem olvassa majd

Link to comment
Megosztás:

Komoly pufod van, kicsit megbőgethetnéd :D

jut eszembe nekem is meg kéne már venni a lengéscsillapítót :)

Nem azért vettem...hanem, mert a gyári annyira visszafogta a kocsit legalábbis én ugy éreztem, hogy valamit tenni kellett, hamár lebeszéltetek a prémium sportlégszürőröl a gyárira, akkor legalább, ennyi örömöm hagy maradjon igyhát megvettem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ugyanezen tunetekkel küszködött a csodabogaram,senki sem tudta mi baja(egér szeleptöl kezdve mindent kiszedtek es visszaraktak)mig végül kiderult hogy a debitméter a hibás(ami a levegoszuro utan tartozkodik),kicsereltem es azota is vigan fut a szekér...egy probat megér...

légtömegmérő,vagy levegő hőmérséklet mérő????

Link to comment
Megosztás:

Ezt azért annyira nem reklámoztad <_<

Miért, kellett volna? ;)

Senki nem kérdezte eddig tőlem, hogy mit lehet csinálni a váltórudazattal, hogy pontosabb legyen. :icon13:

A Faudi szemeket hol tudom beszerezni?Vagy miről csórtad le? :lol:

Van esetleg konkrét mértekkel ellátott rajzod?

Én bementem egy jobb csapágyboltba és kértem 6-os Faudi-szemet és 6-os menetes szárat. -_-

ha ez enyémet is ilyenre csináltad meg Peti akkor ezt csak ajánlani tudom mindenkinek...im lovin it, a legjobb dolog az autómban, pontos, rövid és aaaaaahhhh B)

Lehet olyant csináltam neked is, nem emlékszem már. :D

Megnéznéd? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.