Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Pedig nem, tényleg csak az ajtók számától függ a hátsó design.

Ez az egész csak arra volt jó hogy még véletlenül se passzoljon a 3ajtós csomagtérajtaja az 5ajtóséra.

Nekem spec jobban bejön az ötajtós hátulja.

A kinézete mellett praktikusabb is, mivel nincs beszűkítve a csomagtér nyílás a belógó lámpák miatt.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Ma kimentem féket próbálni,60-ról próbáltam többször is,jó úton. Teljesen tökéletesen egyszerre blokkoltak,nem mászott az autó semerre! Ki is szálltam megnézni,szinte cm-re pontosan egyszerre kezdődött a féknyom.

A tegnap előtti fékpróbán meg biztos megcsúszott valamin a bal oldal...mással nem tudom magyarázni,mert most 5x is próbáltam,tök jók voltak.Ilyen ez,ha nincs az autóban ABS....

vazze!!!!mi meg itt túráztattuk a szürkeállományunkat ..... most meg kiderül remegett a lábad:))

Link to comment
Megosztás:

vazze!!!!mi meg itt túráztattuk a szürkeállományunkat ..... most meg kiderül remegett a lábad:))

Én sem értettem,hogy akkor miért csúszott a bal oldal jobban.Teljesen száraz ,jó aszfalt volt,azon az úton hazafelé nem is mertem többször satuzni a féket,mert elég intenzív élmény volt elhiheted :D

Link to comment
Megosztás:

Féklámpát meg úgy a legegyszerűbb ellenőrizni (ha nincs kéznél senki ismerős aki nyomná a pedált amíg te hátul nézed) hogy ahelyett hogy bohóckodnál mindenféle téglákkal, egyszerűen rátolatsz egy kirakat portálüvegére, és a tükröződésből látod hogy ég-e a féklámpád. :D

Nekem a két ködlámpa is megy a fékkel (4x21W) egy-egy diódán keresztül. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Azokat nevezem én szarvaknak xD

szarvak ^_^ az hogy jön le? xD

Le ne vedd a szívósort egy gyertya csere miatt! :D

Vidd el szerelőhöz és nézd végig mit csinál inkább! ;)

Csakis gyári gyertyát,2 pólusú.

Normális gyertyakulccsal cserélni,ne teszkós fossal,mert ha beletöröd a szelepházba a kulcsot,az életbe nem veszed ki! :P

Haver megszívatta magát az X20XEV-vel,pedig neki is szóltam,hogy normális gyertyakulccsal cserélje.

Szóval én hidegen szoktam kivenni,új be és a kézzel való betekerés után,még 1/4-et fordítok rajta a fix crowa szárral. ;)

Link to comment
Megosztás:

Azokat nevezem én szarvaknak xD

szarvak :D az hogy jön le? xD

most már értelek ^_^

szóval:

olaj sapkát le szeded-> a mű anyag borítás két sarkán inbusz kulcsal le tudod csavarozni a 2 csavart -> le jön a műanyag borítás-> már integetnek a pipák-> 1 pipa le húz, ott figyel a gyerta

egyszerű a gyertya csere, de tényleg el lehet cseszni. jó ha hideg a motor (minden anyag tágul hőre...) könnyebben jönnek ki a gyerták. meg nem égeti szénné a kezed.

--------------------------------------------------------------

Gondolom ti se hisztek az ilyen "sport" gyertyákban....3-4 pólusú, +5% LE meg nyomaték, -10% fogyasztás...

haverom a 2.0 8szelepes F astrájába vett ilyen csudát....hát 12L-t fogyasztott vele, és ÉN nem éreztem semmi változást, ő azt mondta picit jobban húz...

Link to comment
Megosztás:

Jó hogy :P csak kíváncsiság ;)

Majd meglesem én a szerelőnél, hogy mit meg, hogy.. :P :P

Gyertyák mennyibe kerülhetnek? Hazafele úgy is útba esik a szerelő azt már előre megvenném.

Kapott tőlem egy popszegecset. Ezek a műanyagok........ ^_^ ;) :D :D

kép

Tyűűű...talán 1-2 ezer között vannak DARABJAI

átlátszó sziló, és valamivel össze szorítod, ha ügyes vagy, akkor nem is látni hogy szilóval van meg oldva

Link to comment
Megosztás:

"Kapott tőlem egy popszegecset".

Gyári technológia. :D

Ha egy gyertyacserén így fennakadtok, akkor mikor fogtok csrélni, hengerfejtömítést, vagy generátort, önindítót, ami azért kopóeszköz ezeknél a típusoknál.

Mindig szerelő. ^_^

A gyertyakulcs meg egyszerű. Tudom egy kicsit hosszú kell. 1/2"-os csőből megcsinálod, átfúrod és egy tüske bele. Jobb mint a tecsó kulcs.

Link to comment
Megosztás:

Látom nem bíbelődsz a téli-nyári gumicserével ;) :P

Az a baj hogy nem dísznek van ez a kocsi.. sokat járunk ki a gyümölcsösbe vele meg dolgozgatni. Aztán állatába mindig tiszta por, meg még ilyen nagy esők is vannak a határ kész rallypálya szóval még jól jön a téli gumi ^_^ valamelyik nap is nem is tudom vagy 60darab téglát hoztunk a kocsi hátuljában xD áh nagyon komolyan meg volt ülve a kocsi hátulja.. le is fényképeztem.. de mondom nem mutatom meg nektek nem szégyenítem magam. :D

"Tyűűű...talán 1-2 ezer között vannak DARABJAI"

Mikor forrófejű vagyok akkor biztos nem álltam volna le valami ragasztóval ott bíbelődni.

Gyertyacserével kapcsolatba azért vágjátok a nevemből hogy én egy 19 éves pulya vagyok xD van idő még elesni a trükkjét :P ;)

Egyenlőre szimokhoz értek a meg a benzines fűkaszákhoz :P :D

SzerK: ez tetszett :P

Link to comment
Megosztás:

Ha egy gyertyacserén így fennakadtok, akkor mikor fogtok csrélni, hengerfejtömítést, vagy generátort, önindítót, ami azért kopóeszköz ezeknél a típusoknál.

Mindig szerelő. ;)

Én oda csak akkor megyek ha:

1: fingom sincs, mi baja a verdának

2: valami spéci szerszám kell, vagy ilyesmi

3: nincs aknám ,de kéne ( :D ^_^ :P )

ha baj van, úgy is meg kérdezlek itt titeket hogy mi lehet a problem ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha kicserélném a c14se motoromat egy c20xe calibra motorra és váltóra, akkor mi a legnagyobb fék, ami beférne? vagy a calibra fékét be lehet tenni egy az egybe?:D

üdv.

Attól függ mekkora felnid és mennyi pénzed van. Alámegy még a 308-as tárcsa is, Demonak is valami Subaru fék van elöl...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha kicserélném a c14se motoromat egy c20xe calibra motorra és váltóra, akkor mi a legnagyobb fék, ami beférne? vagy a calibra fékét be lehet tenni egy az egybe?:D

üdv.

Lesznek ott a féken kívül más problémák is. :P

Átalakítás nélkül 256-os a legnagyobb, ami felmegy, kisebb-nagyobb faragással bármi. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.