Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Egy jó XE kevesebbet eszik, mint egy NE. ;) ^_^

haaaggggyááááááá :P

beszéltem erröl egy ismerösömmel telefonon hogy mi lenne ha xe kerülne bele de csak úgy elvi sikon, és ezt hallotta asszonykám, hát hallod majdnem kivágott otthonról :D

inkább találd ki mikor mehetek Hajósra kirándulni egyet ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap előtt megadta magát szeretett kis piros 1.4 SI autócskám.

Bementünk barátnőmmel siófokra, s amikor indultunk volna vissza: beindult, fordulat 750re felment, s leállt (akár adtam neki gázt, akár nem...) Tegnap már be se röffent, csak kapart az önindító :S (mondjuk tegnap már hideg volt a motor)

Én vagy levegő vagy benzin problémára gondoltam... :S

AC pumpára nem gyanakszom, mert akkor be kellene indulnia azért :S

Esetleg valami levegőszabályozó vagy benzinszabályozó computeres cucc romolhatott el? :D

Ja amúgy volt benne egy direktszűrő is, de visszatettem a gyári sportbetétet, de azzal se jutott semmire... :|

Tud valaki egy ócsó szerelőt siófokon????

Üdv.: Tomiii

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap előtt megadta magát szeretett kis piros 1.4 SI autócskám.

Bementünk barátnőmmel siófokra, s amikor indultunk volna vissza: beindult, fordulat 750re felment, s leállt (akár adtam neki gázt, akár nem...) Tegnap már be se röffent, csak kapart az önindító :S (mondjuk tegnap már hideg volt a motor)

Én vagy levegő vagy benzin problémára gondoltam... :S

AC pumpára nem gyanakszom, mert akkor be kellene indulnia azért :S

Esetleg valami levegőszabályozó vagy benzinszabályozó computeres cucc romolhatott el? :D

Ja amúgy volt benne egy direktszűrő is, de visszatettem a gyári sportbetétet, de azzal se jutott semmire... :|

Tud valaki egy ócsó szerelőt siófokon????

Üdv.: Tomiii

de bizony lehet az ac pumpa is !! vedd le a benzincsövet "kapartasd" az öninditót és ha jön benzin akkor az ac jó ,ezután jöhet a levegő amit kétlek mert lehet akár egy kis elektronika is sok szerencsét....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap előtt megadta magát szeretett kis piros 1.4 SI autócskám.

Bementünk barátnőmmel siófokra, s amikor indultunk volna vissza: beindult, fordulat 750re felment, s leállt (akár adtam neki gázt, akár nem...) Tegnap már be se röffent, csak kapart az önindító :S (mondjuk tegnap már hideg volt a motor)

Én vagy levegő vagy benzin problémára gondoltam... :S

AC pumpára nem gyanakszom, mert akkor be kellene indulnia azért :S

Esetleg valami levegőszabályozó vagy benzinszabályozó computeres cucc romolhatott el? :D

Ja amúgy volt benne egy direktszűrő is, de visszatettem a gyári sportbetétet, de azzal se jutott semmire... :|

Tud valaki egy ócsó szerelőt siófokon????

Üdv.: Tomiii

Benzinszag van hátul a kipuffnál, ha indítózol? Ha van, akkor kap benzint.

Ha benzint megnézted, akkor vedd ki az alapjáratit, valaki pedig adja rá a gyújtást (DE NEM INDÍTÓZIK), majd vegye el. Megismételni. Ha mozog szépen, akkor az is jó, ha nem, akkor lehet megszorult.

Nézni kellene szikrát is. Gyújtókábel lehúz, kölcsön gyertya beledug, közel tart a blokkhoz, indítózás. Ha van szikra, látni fogod. Ha nincs, akkor elektromos baj.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap előtt megadta magát szeretett kis piros 1.4 SI autócskám.

Bementünk barátnőmmel siófokra, s amikor indultunk volna vissza: beindult, fordulat 750re felment, s leállt (akár adtam neki gázt, akár nem...) Tegnap már be se röffent, csak kapart az önindító :S (mondjuk tegnap már hideg volt a motor)

Én vagy levegő vagy benzin problémára gondoltam... :S

AC pumpára nem gyanakszom, mert akkor be kellene indulnia azért :S

Esetleg valami levegőszabályozó vagy benzinszabályozó computeres cucc romolhatott el? :D

Ja amúgy volt benne egy direktszűrő is, de visszatettem a gyári sportbetétet, de azzal se jutott semmire... :|

Tud valaki egy ócsó szerelőt siófokon????

Üdv.: Tomiii

Benzin van benne? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Szomszéd faluba mentem volna át fele a vasúti síneken aztán úgy ahogy kell stoptáblánál frankon megállok, szétnézek, indulnék azt már nem ment a kocsi csak úgy lelát a motorja.

Szépen elhalkult hogy észre se vettem. Vagy 3 hónapja már 1X eljátszotta ezt a corza akkor is parkolni akartam azt egyszer csak elhalkul leállt.

Gondolkoztam hogy én nem jól kuplungolnék vagy valami, de ha nem jól kuplungolok, emlékszem mikor még jártam oktatásra volt hogy lefulladtam ott és kicsit ránt a kocsi mindig akkor.

Szóval ezt az elrántást sose érzem csak egyszerűen elhalkul és leáll a motor.. akkor csak jól vezetem én... :D

Gyertya már régen, sőt lehet hogy nem is volt benne cserélve ki tudja.. ^_^ (használtan vettük) lehet az lenne a baj... mert vezetés közben is érzem hogy tartom a pedált azt berángat..

Link to comment
Megosztás:

ha a gyujtás nem megfelelő hogy tudom ellenőrizni? gyertyacsere segít a gyujtás javításában?

a gond az hogy olyan morgó hangot ad a motor nem pedig éles mint ami benzines motorra jellemző pl suzuki

Doktor úr!

Úgy viszket a lábam.Maga szerint,ha megmosom a hajam,elmúlik? :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Hideg motornál szívó 0,15 , kipufogó 0,25 mm.

És ez mennyire térhet el?

Mert nekem a szívó 0.04 alatt is van kettő, a másik kettő 0,08.

a kipu meg 0,20 , 0,10, 0,18 , 0,18

Akkor gondolom érdemes ezeket a gyári értékre feltornázni.

Fogyasztásban jelenkezhet ez?

Link to comment
Megosztás:

Doktor úr!

Úgy viszket a lábam.Maga szerint,ha megmosom a hajam,elmúlik? :D

Miért lehet benne ráció! Ha a haját mossa, akkor ugye a lábán is végigfolyik a víz, ami tehát tisztító hatással bír...ígytehát, ha a fejéről lejön a habosvíz az szép csillogósra és illatossá varázsolja hősünk minden porcikáját. Mert ugye a láb magától nem viszket... legalábbis felénk ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.