Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hi Krapi!

Köszi szépen a választ én is leginkább erre gyanakodtam,csak nem akartam senkit befolyásolni...

Holnap megemeljük és addig forgatom amíg a legfeljebb kerül..de nem lóghat a középső dobom vagy csak a hátsó van felfüggesztve?

Üdv!

haj

vagy a gumi van megnyúlva amit kétlek mert elég jó minőségűek és sokáig bírják de vehetsz is nem nagy összeg

addig forgasd amig magasabban nem lesz a kipufogó és nem ér hozzá, középen van gumi felfogatás de ezt neked kell érzékelni mennyit enged rángasd meg és az a lényeg hogy ne kopogjon sehol üdv és sok sikert

Link to comment
Megosztás:

haj

vagy a gumi van megnyúlva amit kétlek mert elég jó minőségűek és sokáig bírják de vehetsz is nem nagy összeg

addig forgasd amig magasabban nem lesz a kipufogó és nem ér hozzá, középen van gumi felfogatás de ezt neked kell érzékelni mennyit enged rángasd meg és az a lényeg hogy ne kopogjon sehol üdv és sok sikert

Csákó!

Megcsináltam,feljebb került a cső vagy tíz cm-rel,tuti nem fog beleérni+a dob is lejt hátrafelé így a kondenzvíz is könnyebben kifolyik hátra.Az autó mostmár mondhatni újszerű állapotban van....Illetve dehogy is...Ilyet nem szabad mondani,mert jön egy tata/mama a stifttel/skodával/wartburggal és TK-ra töri a pénzt is időt nem kímélve rendbetett autót :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Csákó!

Megcsináltam,feljebb került a cső vagy tíz cm-rel,tuti nem fog beleérni+a dob is lejt hátrafelé így a kondenzvíz is könnyebben kifolyik hátra.Az autó mostmár mondhatni újszerű állapotban van....Illetve dehogy is...Ilyet nem szabad mondani,mert jön egy tata/mama a stifttel/skodával/wartburggal és TK-ra töri a pénzt is időt nem kímélve rendbetett autót :rolleyes:

:D:D:D

Link to comment
Megosztás:

Csákó!

Megcsináltam,feljebb került a cső vagy tíz cm-rel,tuti nem fog beleérni+a dob is lejt hátrafelé így a kondenzvíz is könnyebben kifolyik hátra.Az autó mostmár mondhatni újszerű állapotban van....Illetve dehogy is...Ilyet nem szabad mondani,mert jön egy tata/mama a stifttel/skodával/wartburggal és TK-ra töri a pénzt is időt nem kímélve rendbetett autót :rolleyes:

Vagy próbáld meg így átalakítani:

Link to comment
Megosztás:

Na igen, ilyen papucsokkal nem hiszem hogy karónak mentem volna :P

Ilyet a Taxi3-ban láttam először,de az szerintem full bluebox tech. volt,erre Ken barátunk megcsinálja élőben....

Én vettem 3pénzért nettype nevű hóláncot az a tuti :rolleyes:

Ja meg a rövid szárú hólapát is alaptartozék ilyen időben :D

Link to comment
Megosztás:

Csá!

Megint megy a Corsám mint állat! :lol: :( Ezer hála és köszönet Mc-eleknek a diagért meg az akciós árú alkatrészekért! :D

Volt egy lambda és egy légtömegmérő cserélve, és most híre-hamva a 110-120-körüli megtorpanásnak, meg a motor is csendesebb lett. Szóval ahhoz képest, hogy 3 hónapig vagy 4-szer vittem szagszervízbe, oszt nem tutták memmondani hogy mi lehet, ez kész csoda. Már majdnem feladtam, és letoltam szegény Benőt (ez a neve a kicsi kocsinak :lol: ) az árokba...

Link to comment
Megosztás:

Csá!

Megint megy a Corsám mint állat! :lol: :( Ezer hála és köszönet Mc-eleknek a diagért meg az akciós árú alkatrészekért! :D

Volt egy lambda és egy légtömegmérő cserélve, és most híre-hamva a 110-120-körüli megtorpanásnak, meg a motor is csendesebb lett. Szóval ahhoz képest, hogy 3 hónapig vagy 4-szer vittem szagszervízbe, oszt nem tutták memmondani hogy mi lehet, ez kész csoda. Már majdnem feladtam, és letoltam szegény Benőt (ez a neve a kicsi kocsinak :lol: ) az árokba...

Gratula a géphez!! ezért jó ,hogy van ez a fórum. sokat lehet tanulni más hibáiból és azoktól az emberektől akik nem sajnálják a segítőkész, hozzáértő tanácsokat !

Link to comment
Megosztás:

Gratula a géphez!! ezért jó ,hogy van ez a fórum. sokat lehet tanulni más hibáiból és azoktól az emberektől akik nem sajnálják a segítőkész, hozzáértő tanácsokat !

Ez így van! Hétvégén nekem is vissza került a Corsám :lol: Még egy bal fél tengely csere hátra van....és már el is tudom akkor felejteni azt a rohadt oszlopot :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Csá!

Megint megy a Corsám mint állat! :lol: :( Ezer hála és köszönet Mc-eleknek a diagért meg az akciós árú alkatrészekért! :D

Volt egy lambda és egy légtömegmérő cserélve, és most híre-hamva a 110-120-körüli megtorpanásnak, meg a motor is csendesebb lett. Szóval ahhoz képest, hogy 3 hónapig vagy 4-szer vittem szagszervízbe, oszt nem tutták memmondani hogy mi lehet, ez kész csoda. Már majdnem feladtam, és letoltam szegény Benőt (ez a neve a kicsi kocsinak :lol: ) az árokba...

Ugyan már .... :D

Nem csak az én érdemem....

Ezért vagyunk.

Link to comment
Megosztás:

Ugyan már .... :lol:

Nem csak az én érdemem....

Ezért vagyunk.

Srácok kellene egy kis help. Vettem ilyen nappali lesd fénysort és azt kérdezném hogy hova a úristenbe kössem be? Elég neki ha a helyzetjelzőtöl ellopok a 12V-ból? vagy van valami huncutság?

Link to comment
Megosztás:

Csá!

Megint megy a Corsám mint állat! :lol: :( Ezer hála és köszönet Mc-eleknek a diagért meg az akciós árú alkatrészekért! :D

Volt egy lambda és egy légtömegmérő cserélve, és most híre-hamva a 110-120-körüli megtorpanásnak, meg a motor is csendesebb lett. Szóval ahhoz képest, hogy 3 hónapig vagy 4-szer vittem szagszervízbe, oszt nem tutták memmondani hogy mi lehet, ez kész csoda. Már majdnem feladtam, és letoltam szegény Benőt (ez a neve a kicsi kocsinak :lol: ) az árokba...

megnyugodtam...nem csak én neveztem el az autómat :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem, nagy átlagban az emberek adnak vmi kis becenevet az autójuknak , főleg ha van barátnőjük :( Nálam pl a barátnőm nevezte el a kocsit , de már megszoktam :D

Ja, nekem is a feleségem nevezte el. Az ezelőtti Skoda 120-as (Isten nyugosztalja :lol: )Dezső volt.

Viszont hogy ne legyen felhőtlen az örömöm most előjött egy ciripelő jellegű hang ami a fordulatszám emelkedésével hangosodik. :lol: Olyan mintha turbó lenne a Corsámban :D

Szóval szerintetek mi lehet? Szerintem vagy vízpumpa vagy generátor ékszíjtárcsa vagy szíjfeszítő görgő...

Úgy láttam vizet nem fogyaszt, szal remélem nem vízpumpa.

Link to comment
Megosztás:

Srácok kellene egy kis help. Vettem ilyen nappali lesd fénysort és azt kérdezném hogy hova a úristenbe kössem be? Elég neki ha a helyzetjelzőtöl ellopok a 12V-ból? vagy van valami huncutság?

Hali!!!

Ha egyszerre akarod kapcsolni a helyzetjelzővel akkor szerintem nyugottan rákötheted arra.

Nem sokat fogyasztanak ezek a kis LED-ek simán el kell neki bírni.

Én legalábbis így csinálnám.

Ja amúgy az én verdám neve Korzi az asszonyé meg Borzi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.