Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hali!!!

Neked ez a villogó Opel jel is biztos nagyon zavaró a szembe jövőknek. :rolleyes: :D :P

De ez teccetős, a xenon meg ugatós:D

Na Még valami!!!

Szerintetek mit lehet kezdeni ezzel az álló helyzetben bepárásodós reggelre belülről szélvédőre fagyós jelenséggel ?

( A fűtött garázson kívül érdekelne valami más megoldás ) rolleyes.gif

1)Szerintem mikor már nem mész este az autóval, akkor a két első ablakot engedd le olyan 0.5 cm -re, hogy ki tudjon szellőzni a meleg levegő,és akkor nem fog semmi le csapódni és meg fagyni.

2)Mielött indulsz, és meg fagyott belül a pára, kb 10 percig járasd a kocsit, fas*zán be fűt, fel engedni a meg fagyott párát,és le is fújja....

3)Fűtött udvar XD

Más ötletem nincs.

Link to comment
Megosztás:

Na Még valami!!!

Szerintetek mit lehet kezdeni ezzel az álló helyzetben bepárásodós reggelre belülről szélvédőre fagyós jelenséggel ?

( A fűtött garázson kívül érdekelne valami más megoldás ) :rolleyes:

Szárítsd ki az autót.

Nekem is folyton ráfagyott a pára belülről a szélvédőre, mégpedig azért mert amikor autóztam, a cipőmről leolvad hó ottmaradt a gumiszőnyegen, és ez párolgott el (a jég is párolog valamennyire), majd fagyott rá a szélvédőre. Amióta hosszabb utakat is megyek vele és így teljesen fel tud száradni a gumiszőnyegről az olvadt víz/hólé, már nincs ami párologjon, és nem is fagy rá semmi a szélvédőmre belülről.

Link to comment
Megosztás:

Szárítsd ki az autót.

Nekem is folyton ráfagyott a pára belülről a szélvédőre, mégpedig azért mert amikor autóztam, a cipőmről leolvad hó ottmaradt a gumiszőnyegen, és ez párolgott el (a jég is párolog valamennyire), majd fagyott rá a szélvédőre. Amióta hosszabb utakat is megyek vele és így teljesen fel tud száradni a gumiszőnyegről az olvadt víz/hólé, már nincs ami párologjon, és nem is fagy rá semmi a szélvédőmre belülről.

Na ez sem hülyeség!

Link to comment
Megosztás:

Corsa-Tigra topicba találtam rá: !!!

Valaki ki próbált már ilyet? Corsához is jók ezek a hiba kódok? Mert nekem is világít a motorvezérlés lámpa, és hát se pénzem, se semmim nincs hogy meg tudjam a hiba kódot....ezért gondoltam,hogy körbe érdeklődök,hátha valaki már csinálta ezt a meg oldást, milyelött rövidre zárnék valamit :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Corsa-Tigra topicba találtam rá: !!!

Valaki ki próbált már ilyet? Corsához is jók ezek a hiba kódok? Mert nekem is világít a motorvezérlés lámpa, és hát se pénzem, se semmim nincs hogy meg tudjam a hiba kódot....ezért gondoltam,hogy körbe érdeklődök,hátha valaki már csinálta ezt a meg oldást, milyelött rövidre zárnék valamit :rolleyes:

Mc-elek kiolvassa neked:D hameg nem akarod akkora corsa topicba is le volt írva hogy wtf?! tuti hogy láttam de hogy hol...mikor végigolvastam a fórumot.

Link to comment
Megosztás:

Corsa-Tigra topicba találtam rá: !!!

Valaki ki próbált már ilyet? Corsához is jók ezek a hiba kódok? Mert nekem is világít a motorvezérlés lámpa, és hát se pénzem, se semmim nincs hogy meg tudjam a hiba kódot....ezért gondoltam,hogy körbe érdeklődök,hátha valaki már csinálta ezt a meg oldást, milyelött rövidre zárnék valamit :rolleyes:

Megtalálod a három könyvrészlet egyikében, amit valamelyik nap belinkltem, pl. a másodikban, a 70-es könyvoldalon. Ha nem stimmel a teidhez, böngéssz a fórumban tovább.

Link to comment
Megosztás:

Kinek milyen hangszóró van az ajtóba már 3at próbáltam és a f...om kivan vele hogy beleér az ablakba :S már a lukát is szétkalapáltam hogy anagyobb mágnes bemenjen de az ablakot nem verhetem ki belőle:S

Nekem sajna nincs az ajtóba, mert a gyáriak el haláloztak,és még nem szereztem helyükre mást.Meg nem is igazán van szükségem rá, kalamtartóm jól nyomja a zenét :rolleyes: Viszont haverom valahogy bele tudta építeni az F astrájába kenwood hangszórókat a gyári hangszóró keretjére. Vagy valami ilyesmi, majd meg kérdezem,hogy hogyan csinálta!

Link to comment
Megosztás:

Kinek milyen hangszóró van az ajtóba már 3at próbáltam és a f...om kivan vele hogy beleér az ablakba :S már a lukát is szétkalapáltam hogy anagyobb mágnes bemenjen de az ablakot nem verhetem ki belőle:S

http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?art=..._2165_hangszoro

Nekem ez van,benne ,vagyis én ilyet raktam bele.

Meg beépítő keretet.

https://www.sal.hu/termeklap.aspx?term_id=7059

Link to comment
Megosztás:

Megtalálod a három könyvrészlet egyikében, amit valamelyik nap belinkltem, pl. a másodikban, a 70-es könyvoldalon. Ha nem stimmel a teidhez, böngéssz a fórumban tovább.

Az a baj,hogy le töltötte mind a 3-mat ,de pont a másodikat nem lehet meg nyitni, mert azt írja az Adobe, hogy a fájl talán sérült. Úgyhogy rohadjon meg, világítani fog az a lámpa :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj,hogy le töltötte mind a 3-mat ,de pont a másodikat nem lehet meg nyitni, mert azt írja az Adobe, hogy a fájl talán sérült. Úgyhogy rohadjon meg, világítani fog az a lámpa :D

Én marha, most találtam meg a gépen, régebben le töltöttem mind a hármat :P Úgyhogy csak végig kell böngésznem! Köszi a tippet Lökött! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kinek milyen hangszóró van az ajtóba már 3at próbáltam és a f...om kivan vele hogy beleér az ablakba :S már a lukát is szétkalapáltam hogy anagyobb mágnes bemenjen de az ablakot nem verhetem ki belőle:S

Szia!

Én a TESCO-ban vettem JVC 16-os vékonyított hangszórót asszem 210wattos! 6990ft-ért!Mindenféle barkácsolás nélkül bele helyeztem :rolleyes: Csak beépítő keret is kell bele!

Link to comment
Megosztás:

Kinek milyen hangszóró van az ajtóba már 3at próbáltam és a f...om kivan vele hogy beleér az ablakba :S már a lukát is szétkalapáltam hogy anagyobb mágnes bemenjen de az ablakot nem verhetem ki belőle:S

Szia !

Nekem Magnatok vannak az ajtókba :

http://www.ebolt.hu/product203275_category...ugarzo_par.html

+ beépítőkeret:

https://www.sal.hu/termeklap.aspx?term_id=7059

Amúgy szerintem beépítőkeret nélkül marha kevés féle-fajta hangszóró fog beférni úgy hogy ne érjen bele az ablaküveg. Érdemes rákölteni, és mindjárt egy csomó problémától mentesülsz.

Link to comment
Megosztás:

Hy All!

Tudom esélytelen,de azért megkérdezem,hogy tud e vki jó állapotú bontott gsi küszöbspoiler garnitúrát? :rolleyes: Bontókat hivtam kiröhögtek,csergöben kedvezmény után is annyi lenne hogy én kérek elnézést. Ilyen müanyagosok meg borzadalmakat csinálnak...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.