Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Pár kis izzó csere és Béla happy...könnyü lehet Neked örömet szerezni :P

Figyelj, tudom hogy az mi corzánktól drágább kocsikban még ennyi sincs... ennyi kreativitás nem szorult a tervezőkbe...

Én veszettül hasznát veszem ezeknek a kis praktikus világításnak.

Ha este bemegyünk a tescoba akkor tudom hova pakolok nem csak a sötétben matatok aztán a kesztyűtartóban levő lámpa mellett akár anyám útközben meg is nézheti a tescos újságot és ez csak 1 példa...

Meg amúgy arra gondoltam hogy nemrég ment ki a csomagtartó ajtóban a teleszkóp elmentem egy bontóban ahol kaptam is használtat valami 1500ft/db áron.

Arra gondoltam hogy nem kerül sokba és venni még1 et azt meg valahogy megcsinálni úgy hogy ha felhúzom a motorháznyitó kart akkor az felnyomja a motorháztetőt. Néztem is kb. hogy nézne az ki de nem is olyan egyszerű az.. azon gondolkoztam valamelyik nap hogy lehetne megcsinálni... :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam hogy nem kerül sokba és venni még1 et azt meg valahogy megcsinálni úgy hogy ha felhúzom a motorháznyitó kart akkor az felnyomja a motorháztetőt. Néztem is kb. hogy nézne az ki de nem is olyan egyszerű az.. azon gondolkoztam valamelyik nap hogy lehetne megcsinálni... :rolleyes: :D

Motorháztetőhöz lehet kapni szettet minden szir szarral azthiszem 9 rugó. MEGKERESTEM :lol:

Lehet kapni azokba a praktikus kis lámpákba ilyen ledes szoffita izzót láttam 6 ledeset annak milyen fénye lehetne...csak felénk nem kapni :P

Link to comment
Megosztás:

Motorháztetőhöz lehet kapni szettet minden szir szarral azthiszem 9 rugó. MEGKERESTEM :D

Lehet kapni azokba a praktikus kis lámpákba ilyen ledes szoffita izzót láttam 6 ledeset annak milyen fénye lehetne...csak felénk nem kapni :rolleyes:

Igen láttam a képet valami ilyesmire gondoltam én is.

De ha elmész egy bontóba nem olcsóbban megúszod... aztán le is festheted majd idővel...

Itt a közelben is van egy bontó majd elnézek, olyan mint egy aranybánya :P van ott minden :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali! Szereztem pótfék lámpát, használtan, csak a ragasztás tönkre ment :rolleyes: nem is baj, mert nekem az az ötletem támadt, hogy két oldalas kis fehér ragasztó szivaccsal teszem fel. Csak hát lehet hogy cikin néz ki :D Valakinek valami ötlet ?

Nekem is kétoldalas ragasztóval van felrakva, de nem szivaccsal hanem ragasztószalaggal, és nem fehérrel hanem zölddel, valamint a hátsó szélvédőm sötétítve van, így már nem is látszik a ragasztó... :P

Link to comment
Megosztás:

Hali! Szereztem pótfék lámpát, használtan, csak a ragasztás tönkre ment :rolleyes: nem is baj, mert nekem az az ötletem támadt, hogy két oldalas kis fehér ragasztó szivaccsal teszem fel. Csak hát lehet hogy cikin néz ki :D Valakinek valami ötlet ?

Mivel az én autom előző tulajnak mániája volt hogy mindnt sziloval rakott fel igy tudom neked ajánlani a szintelent XD

Link to comment
Megosztás:

Na meg oldottam....pillanat ragasztóval. Legalább nem fog látszani semmi fehér, mert a gyári ragasztása fekete:D Csak sajna az ujjam is ragasztós lett :S

Háát én azt nagoyn utálom ha ragacsos a mancsom attól a pillanatos ragasztótól! De ajánlom a habkövet leszedi és garantáltan az asszony is észreveszi a változást:D mintha felpolíroznád :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Háát én azt nagoyn utálom ha ragacsos a mancsom attól a pillanatos ragasztótól! De ajánlom a habkövet leszedi és garantáltan az asszony is észreveszi a változást:D mintha felpolíroznád :D

Az az egy problémám van ezzel kapcsolatba, hogy nincs asszonyom :P :rolleyes: Csak a kis corsám :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen tőled kérdeztem, de látom jobban szeretsz vitatkozni a néppel mint megoldani a saját problémádat.

Talán ha először is használtad volna a válasz gombot, akkor nem kérdezek vissza...

A vitatkozást meg hagyjuk, mert szerintem jogos volt.

Mc-elek csinált nekem egy diag-ot (hatalmas respect érte :rolleyes: ), és úgy néz ki hogy lambdaszonda, de majd csere után kiderül, tehát a jövő héten.

Link to comment
Megosztás:

Az az egy problémám van ezzel kapcsolatba, hogy nincs asszonyom :D :rolleyes: Csak a kis corsám :P

Na nemá Szombat este egy corsával és nincs asszonyod....hol laksz te barlangba és tologatod a kocsit...diszkóba felvillantod a Opel kulcsot és az össze Bmw Audi Merci meg ilyen ipari hulladékok arrébbmennek és csak úgy áradnak a csajok...hozzák az ingeyenpiát és mind szaporodni akar veled XD

Link to comment
Megosztás:

Na nemá Szombat este egy corsával és nincs asszonyod....hol laksz te barlangba és tologatod a kocsit...diszkóba felvillantod a Opel kulcsot és az össze Bmw Audi Merci meg ilyen ipari hulladékok arrébbmennek és csak úgy áradnak a csajok...hozzák az ingeyenpiát és mind szaporodni akar veled XD

Én is barangban lakom a Kislilával... egyedül.

Nem a motor a legfőbb pu**mágnes?

Link to comment
Megosztás:

A legfőbb puncimágnes az alkohol szerintem mert akármilyen szép legyen egy nő mikor részeg már midnegy neki XD

ITT NÉZZÉTEK AKCIÓS AUTODIAGNOSZTIKAI ESZKÖZ: ITT

Csak óvatosan ilyen linkekkel,mert jön a modi aztán lesz ne mulass :D

Egyébként az a baj vele hogy csak rs232 van rajta,és hiába veszel fordítót (usb-rs232) nem fog működni valószínűleg.

Inkább usb-s,van az is azon az oldalt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hmm azért van itt téma rendesen uraim! :rolleyes: Puncimágnes :D Nemsemmi :P

Tegnap éjjel vettem észre h nem világít az 1ik helyzetjelzőm. Ma felkelés után megnéztem és nini az izzóm kijö/kiesett a helyéről mert ott feküdt a lámpatest alján (persze belül.) Kiszedtem a műanyag foglalatot a helyéről és borúsan észleltem hogy enyhén szét van amortizálva, és egy kis rázkódástól újból kiesne belőle ha újat tennék bele. Egy idő után a sok helyzetjelző eltakarná a h4es izzómat :lol:

Szerintetek lehet vhol ilyen kis műanyag foglalatot kapni? (persze bontón kívül) ja és ez szabvány lehet vagy minden autónak másfajta ez a kis foglalata?

Link to comment
Megosztás:

Hmm azért van itt téma rendesen uraim! :rolleyes: Puncimágnes :D Nemsemmi :P

Tegnap éjjel vettem észre h nem világít az 1ik helyzetjelzőm. Ma felkelés után megnéztem és nini az izzóm kijö/kiesett a helyéről mert ott feküdt a lámpatest alján (persze belül.) Kiszedtem a műanyag foglalatot a helyéről és borúsan észleltem hogy enyhén szét van amortizálva, és egy kis rázkódástól újból kiesne belőle ha újat tennék bele. Egy idő után a sok helyzetjelző eltakarná a h4es izzómat :lol:

Szerintetek lehet vhol ilyen kis műanyag foglalatot kapni? (persze bontón kívül) ja és ez szabvány lehet vagy minden autónak másfajta ez a kis foglalata?

Csergő

Kat.szám:1217215

Utángyártott:636ft

Gyári:850ft

Link to comment
Megosztás:

Csergő

Kat.szám:1217215

Utángyártott:636ft

Gyári:850ft

Le a kalappal a fórum és a segítőkész fórumozók előtt :rolleyes: Sokadjára csak azt tudom mondani hogy köszönöm a gyors választ !! :D

Örülök, hogy van ez az oldal, nekem már nagyon sokat segítettetek :P Hálám üldözni fog szóval nyomjátok neki :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor még számtech boltban dolgoztam mindig hordták a gépeket hogy nézzük meg az autodiagnosztikai softwerüket mert ugye rs232 nincs a gépen usb fordítóval meg meg se nyekken... mondtam vegyen rs232 laptopot jópézé tudok XD

Akkor nekem is kellene segítség megnéztük a kipuf rencert...na majd teszek képet az előző tulaj sziloplaszthivő hegeszteni nemtudó emberkéről.

Tehát középső dobot keresek X14Xe motorkódos vashoz. Ileltva ha valakinek lenne képe a hátsó dobtartó témáról megköszönném mert nekem abból is csak egyik oldal fogja a másik valahogyan eltünt XD. Holnap teszek képeket érdekes lesz XD

Link to comment
Megosztás:

Mikor még számtech boltban dolgoztam mindig hordták a gépeket hogy nézzük meg az autodiagnosztikai softwerüket mert ugye rs232 nincs a gépen usb fordítóval meg meg se nyekken... mondtam vegyen rs232 laptopot jópézé tudok XD

Akkor nekem is kellene segítség megnéztük a kipuf rencert...na majd teszek képet az előző tulaj sziloplaszthivő hegeszteni nemtudó emberkéről.

Tehát középső dobot keresek X14Xe motorkódos vashoz. Ileltva ha valakinek lenne képe a hátsó dobtartó témáról megköszönném mert nekem abból is csak egyik oldal fogja a másik valahogyan eltünt XD. Holnap teszek képeket érdekes lesz XD

Hali!!!

Minek oda az a középső dob? Semmire nem jó. Rakjál a helyére egy sima csövet. Vagy ha már dobot akarsz akkor meg egy gázgyorsítót.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.