Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

az is jo dolog csak macerás utolag gyáriba meg sztem lehetetlen szerezni föleg ami még jo valamire.

ma leszedtem a tetökárpitot kimostam kicsit meg kiszigetelem a tetöt mert ugy kong mint bili ha zenélek nem olyan jo :)

Én nyáron cseréltem a komplett tető kárpitot mert a napfénytető medencéjének az eggyik leeresztó csöve eldugult és kiáradtt a víz, a kárpit meg tropa lett.

Link to comment
Megosztás:

Számomra azért érthetetlen hogy benne van mert ez egy 93'as Corsa az első gyártási évből szal nem kicsit meglepő

Sztem ez nem is olyan ritka eset Opeléknél, hogy az első évjáratokba még minden későbbi extrát előkészítenek, aztán később jönnek rá hogy azzal is tudnak spórolni ha ezt-azt lehagynak a kábelkötegről. Anno nekem is be volt vezetékelve a Caliban a fedélzeti computertől kezdve az ülésfűtésig egy csomó minden, pedig egyik sem volt benne eredetileg, de csak rá kellett dugnom a csatlakozót és már működött is. Érdekes módon viszont egy pár évvel későbbi példányból ugyanezek már kimaradtak.

Jah és a mostani Coupém is ilyen, ebben is ott a csati az ülésfűtéshez meg a BC-hez is, nem is beszélve ugye a tempomatról... és ez is a típus bevezetése utáni első évből származik, csakúgy mint a régi Calibrám.

Az utolsó évjáratos A Corsámból meg amit lehet kihagytak... :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem ez nem is olyan ritka eset Opeléknél, hogy az első évjáratokba még minden későbbi extrát előkészítenek, aztán később jönnek rá hogy azzal is tudnak spórolni ha ezt-azt lehagynak a kábelkötegről. Anno nekem is be volt vezetékelve a Caliban a fedélzeti computertől kezdve az ülésfűtésig egy csomó minden, pedig egyik sem volt benne eredetileg, de csak rá kellett dugnom a csatlakozót és már működött is. Érdekes módon viszont egy pár évvel későbbi példányból ugyanezek már kimaradtak.

Jah és a mostani Coupém is ilyen, ebben is ott a csati az ülésfűtéshez meg a BC-hez is, nem is beszélve ugye a tempomatról... és ez is a típus bevezetése utáni első évből származik, csakúgy mint a régi Calibrám.

Az utolsó évjáratos A Corsámból meg amit lehet kihagytak... :)

na van már kábelezés bajom nekem is megvettem tis vagy mit és nem találom a kábelét :)

már egész müszerfal darabokba ...

valakinek tipp?

Link to comment
Megosztás:

miért lehet az hogy az ülésfütés az anyós oldalon csak egy idő után kapcsolódik még a vezető odlaon egyből ?? Mondjuk ott is van hogy könyörögni kell neki.

Náalm pont fordítva ugyan, de ugyanez a helyzet. Esetleg a kapcsoló a hülye... Megcserélve majd letesztelem, ha lesz rá érkezésem, időm, kedvem, és épp be lesz melegítve az autó, mert így fagypont körül törik minden műanyag.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.