Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

A Corsám 13 Litert fogyaszt, mi lehet a gond ha naponta kb 10 Km-t megyek vele.

A schnell szervízbe akarom beadni, mert úgy hallottam hogy rá tudják kötni gépre.

Van valakinek tapasztalata, hogy mennyire dolgoznak becsületesen?

Nyugott szívvel ott hagyhatom?

Link to comment
Megosztás:

Más téma:

Megoldható/érdemes-e a gyári bcorsa-s fékeket lecserélni szintén opeles nagyobbra? Most konkrétan nem tudom miben van nagyobb, de mintha olvastam volna valami ilyesmit..

Le lehet, de akkor a 13'-as kerékgarnitúrát el kell, hogy felejtsd, mert nem fog felmenni a 256-os fékre.Anno én is cseréltem a Corsámon a régi, tömör 236mm-es tárcsákat és a hozzá tartozó nyergeket, 256mm-es hűtött tárcsákra..... :)

nem kell hozzá más, csak némi szabadidő, tehát otthon is kivitelezhető a dolog.A nyergek 3500ft-ba kerülnek.Többért nem szabad megvenni.A tárcsa+betét 22-26e.ft.

CSerébe sokkal jobb fékhatása lesz a gépnek, de nem szabad elfelejteni, hogy hol a határa...

Link to comment
Megosztás:

Lenne pár kérdésem egy '97-es X10XE Corsával kapcsolatban:

- hol találok hibakódtáblázatot arra az esetre, ha ki szeretném villogtatni az ECU hibakódjait?

- mi lehet a probléma, ha melegen elmegy az alapjárata (hidegen jó!)?

Előre is köszi!

Épp tegnap csináltam egy ilyen motorral szerelt B Corsát és hiányzott a diagnosztikacsatiból a kivillogtatáshoz való szál.

Erre azt írták, hogy ha nincs benne a szál, akkor csak erre való készülékkel lehet hibákat kiolvasni.

A Te esetedben viszont a vízhőmérsékletjeladóval kezdeném a keresést. :)

Ha nem az, akkor gőzöm sincs. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma levettem az ajtóról a kárpit alját ,hogy megnézzem milyen hangszóró van alatta.Nem igazán nyerte meg a tetszésemet.

Van nekem az előző OFF autómból egy frankó szettem.16os hangszoró bemegy az ajtóba? Mert most vmi kis 13as van és a 16osnak nagyon nincs helye.Kell oda vmi kiemelő ,hogy elférjen?

Én 16 és feles hangszórokat raktam be a helyükre. a lurdy boombastikban kaptam hozzá kiemelőkeretet mert a gyárit nem tudod használni. hátul pedig két brutál ovál meg egy 600/1200 w-os magnat a csomitérben. sok helyem nincs pakolni :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót!

Pár utána járásom lesz még más ügyből kifolyólag is. Most éppen tükörmozgató kapcsolót keresek. A pesti bontóban (opelbonto.hu) 3k-ért kínálják.

Tényleg! Hol érdemes olyan szerszámot venni, amivel a belső kárpitot ki lehet bontani??? Olyan érdekes feje van azoknak a csavaroknak..

u.i.. Bocs hogy ennyit kérdezősködöm, de arra készülök hogy nyakig belemászok a kocsiba, és gyűjtöm az infót..

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót!

Pár utána járásom lesz még más ügyből kifolyólag is. Most éppen tükörmozgató kapcsolót keresek. A pesti bontóban (opelbonto.hu) 3k-ért kínálják.

Tényleg! Hol érdemes olyan szerszámot venni, amivel a belső kárpitot ki lehet bontani??? Olyan érdekes feje van azoknak a csavaroknak..

u.i.. Bocs hogy ennyit kérdezősködöm, de arra készülök hogy nyakig belemászok a kocsiba, és gyűjtöm az infót..

Ilyen kapcsolót éppen az orrom előtt adtak el 3500ft-ért, szal ha megvan a lámpa, veheted hozzá a kapcsolót is.

A csavarokat TORX fejű csavaroknak hívják, és lehet hozzá venni mindent.Kulcsot, crovát, miegymást.Amúgy ilyesmit a szerszámboltban kapsz leghamarabb a Jókai utcán, de NEM a csapágyboltban, hanem kintebb,m a Budai kapu felé.....

Ebként abból a C14NZ-ből lehet viszonylag "kis" költségvetéssel C14SE-t csinálni, és még a rendőr+KPM sem szólhat érte.....

Link to comment
Megosztás:

Hi Mindenki

Van nekem egy B corsam C14NZ, motorral.

Szóval ha leveszem az aksi sarukat (+,-) járó motornál, elöírás az neki hogy leáljon?

Azaz a Tiétek leál?

A töltésem 13,5V ami szerintem kevés, Én úgy tudom hogy 14,5V az előírt.

Mihamarabbi válaszoknak nagyon örülnék.

Link to comment
Megosztás:

Hi Mindenki

Van nekem egy B corsam C14NZ, motorral.

Szóval ha leveszem az aksi sarukat (+,-) járó motornál, elöírás az neki hogy leáljon?

Azaz a Tiétek leál?

A töltésem 13,5V ami szerintem kevés, Én úgy tudom hogy 14,5V az előírt.

Mihamarabbi válaszoknak nagyon örülnék.

Ez a generátortól is függ. Bosch generátornak 14.5V, de a többi tipusnak kevesebb.

Sztem ne vedd le járó motornál az akksisarukat, drága károkat okozhatsz vele :)

Link to comment
Megosztás:

HI

Hát Én idáig úgy tudtam hogy az aksinak már semmi köze a járó motorhoz max annyi hogy a visszatöltödik.

Tehát akkor a mostani autok ellemesek.

A sarú leszedésről meg annyít hogy nagyobb kárt már ugyse nagyon tudok benne csinálni, igyis már csak kerti dísz.

Az esszem megáll, pl.:2 golfonnak van normális töltése(14,5V) az aksit meg el is hajinthatanám ha beindul.

Szintúgy a motorom. Már kezdtem örülni hogy megvan hogy miért nem jó ez a sz.., amióta megvan azóta csak kinlódok vele.

Ezek szerint akkor ez normális. Küzdök tovább.

Link to comment
Megosztás:

HI

Hát Én idáig úgy tudtam hogy az aksinak már semmi köze a járó motorhoz max annyi hogy a visszatöltödik.

Tehát akkor a mostani autok ellemesek.

A sarú leszedésről meg annyít hogy nagyobb kárt már ugyse nagyon tudok benne csinálni, igyis már csak kerti dísz.

Az esszem megáll, pl.:2 golfonnak van normális töltése(14,5V) az aksit meg el is hajinthatanám ha beindul.

Szintúgy a motorom. Már kezdtem örülni hogy megvan hogy miért nem jó ez a sz.., amióta megvan azóta csak kinlódok vele.

Ezek szerint akkor ez normális. Küzdök tovább.

Akksi nélkül nem megy az autó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő problémám lenne:

Ha leveszem a gyújtást (kulcs ki), és kinyitom az ajtót a belső világítás világít. Ez még rendben is van, de ha bezárom bár kisebb fényerővel, de tovább világit. Tehát valahonnan továbbra is áramot kap (teljesen lemerítve reggelre az aksit)

Az ajtónál lévő megszakítók és az utastér-világítás kapcsoló rendeben van, azok nem hibásak.

Ha ráadom a gyujtást akkor rendben működik, ahogy kell.

Mi lehet a gond????

Létezhet hogy egy relé bekavar?

Esetleg valami ötlet?

Hozzáértők sűrgős segítségét várnám!!!

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Hi

Úgydöntöttem hogy generátor csere lesz!

Már megnéztem egy rakat kocsit(ford, szuszka, renault, wv) s mindegyikbe 14,5 V volt a töltés, vagy inkább e felett fogyasztók nélkül.

Kasza1 iga Én nem hozzáértő vagyok, de szerintem ehez a hibához nics köze egy relének sem.

Elvileg ugyan erre az áramköre van rakva a vílágítást "rajtahagytad" sipoló is. Az müködik rendesen?

Már Én is hagytam rajta a belső világítást s bőven kibírta az éjszakát és a kocsi is beindult.

Szerintem neked valami letestel azaz zárlatvan ebben az áramkörben próbáld meg kimérni a vezetékeket, vagy a gyújtás kapcsolót nézd meg, nem e lazult vagy ér össze benne valami kábel. Ezek tsak tippek, de várd meg hátha mond még valaki okosabbat :)

Link to comment
Megosztás:

Hi

Úgydöntöttem hogy generátor csere lesz!

Már megnéztem egy rakat kocsit(ford, szuszka, renault, wv) s mindegyikbe 14,5 V volt a töltés, vagy inkább e felett fogyasztók nélkül.

Kasza1 iga Én nem hozzáértő vagyok, de szerintem ehez a hibához nics köze egy relének sem.

Elvileg ugyan erre az áramköre van rakva a vílágítást "rajtahagytad" sipoló is. Az müködik rendesen?

Már Én is hagytam rajta a belső világítást s bőven kibírta az éjszakát és a kocsi is beindult.

Szerintem neked valami letestel azaz zárlatvan ebben az áramkörben próbáld meg kimérni a vezetékeket, vagy a gyújtás kapcsolót nézd meg, nem e lazult vagy ér össze benne valami kábel. Ezek tsak tippek, de várd meg hátha mond még valaki okosabbat :)

a 14,5 az dolgozó lány sok.

az ideális töltés alapjáraton 13,5 től fordulaton meg 14.1 körül a jó. Ennyit tölt általában majdnem minden autó.

afölött még az izzók is kiégnek hamar.

Én lacettikkel szopódtam sokat, ott volt egy olyan széria ami 14,5 felett töltött, és mindenki hetente cserélgette az összes izzóját mert kiégett a magas feszültségtől. azokon generátorokat cserélgettünk sorba...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő problémám lenne:

Ha leveszem a gyújtást (kulcs ki), és kinyitom az ajtót a belső világítás világít. Ez még rendben is van, de ha bezárom bár kisebb fényerővel, de tovább világit. Tehát valahonnan továbbra is áramot kap (teljesen lemerítve reggelre az aksit)

Az ajtónál lévő megszakítók és az utastér-világítás kapcsoló rendeben van, azok nem hibásak.

Ha ráadom a gyujtást akkor rendben működik, ahogy kell.

Mi lehet a gond????

Létezhet hogy egy relé bekavar?

Esetleg valami ötlet?

Hozzáértők sűrgős segítségét várnám!!!

Köszi.

nézd meg, illetve szedd ki a bal eslő ajtónál az ajtó - lámopa kapcsolót. nem e az kopott szét, és folyamatosan adja a testet a lámpának hogy égjen.

szedd ki, huzd le a kábel, és ellenörizd. ha elaludt, akkor az a bibis alkatrész.

Link to comment
Megosztás:

Lámpa, kapcsoló, jövő héten megyek vásárolni.. :)

Kaptam egy csavarhúzót kölcsön (torx?), de nagynak tűnik. Az van ráírva, hogy t30. A muki aki adta, azt mondta, hogy a következő a t25. Lehet tudni hogy az én csavarjaimhoz mekkora kellene?

Vegyél komplett készletet, mert a féknyereg kivételével minden akciónál jó lehet....... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.