Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hát szívesen.Így marad a 60e.km-es csereperiódus.

A x10xe alapján szerintem is láncos.

És ne örülj a láncosnak sem. nekem 70000 kmernél cserélni kellett a teljes lánc vezérlést kerekestől és csillapítostól, mert megynyúlt a lánc. Ezt a szervizben is tudják, de nem szólnak miatta. A megnyúlt lánc miatt csúszott a vezérlés és vitte magával a szelepeket is.. ca 250 ezer huf minden apró mellékes szarral..

OPEL-Sosem kop el!

Link to comment
Megosztás:

Meg kell nézni, hogy a rudazat mely része lóg és állítani rajta ha lehetséges, vagy kicserélni a szükséges perselyeket.Ha nem lehetséges, akkor biza venni kell egy másik, jobb állapotban lévő rudazatot lehetőleg bontva.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!:-)

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
a hűtőrács más mert a 97 elöttibe egybe van a lökössel... de a mocitető is már lenne? :huh: meglesem

köszi

Nekem anno úgy rémlett uncsitesóm Corsáján, hogy kerekdedebb volt a géptető környéke...Aztán lehet, hogy pont a maszk miatt volt ez az érzéki csalódás......

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Adott egy 2000-es 1.2 16V B corsa. Tegnap elött mentem vele minden gond nélkül, megálltam tankolni, leállítottam megtankoltam, ujraindítottam(5 perc kb) és utána már csak 3 hengerrel járt a motor..Alapjárat is 500 körül van..

Mi lehet a gond szerintetek?? Ez hengerenkénti trafós már? Mert tuti vmi gyujtás probléma lesz..vagy??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok olyan problémám lenne ,hogy a c14nz-s corsám nagy gázadásnál torpan és nagyon sokat eszik lambdaszondát kicseréltem egy boschra új fémkatalizátort kapott üzemanyag oldali tisztító adalékot olajcsere gyertya csere hengerfejet levettük semmi baja szelepszár szimeringet kicseréltük a shellnél tankolok a számítógép nem ír ki hibát minden jól működik szerinte és mégis topan na ez miért van? Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Ugaz nem írt senki semmit, de hátha erre :huh:

Tegnap neki estem a kocsinak és megnéztem,hogy a 4-es hengernél nincs szikra..MOst vagy trafó,vagy vezérlőegység lehet..Viszont az létezik,hogy az 1.2 16V-s B corzánál egyben van a 4 gyujtó trafó??? MErt nekem úgytünt nem lehet darabonknént szétszedni..igaz -8 fokban nem probáltam eröltetni semmit..nehogy eltörjön..Tehát a kérdésem,hogy csak egyben lehet cserélni a 4et?? Cáfoljon meg vki!

Tud árakat mondani vki ezekre? Bontottat vagy újat az mind1!

köszi

Link to comment
Megosztás:

Ugaz nem írt senki semmit, de hátha erre :huh:

Tegnap neki estem a kocsinak és megnéztem,hogy a 4-es hengernél nincs szikra..MOst vagy trafó,vagy vezérlőegység lehet..Viszont az létezik,hogy az 1.2 16V-s B corzánál egyben van a 4 gyujtó trafó??? MErt nekem úgytünt nem lehet darabonknént szétszedni..igaz -8 fokban nem probáltam eröltetni semmit..nehogy eltörjön..Tehát a kérdésem,hogy csak egyben lehet cserélni a 4et?? Cáfoljon meg vki!

Tud árakat mondani vki ezekre? Bontottat vagy újat az mind1!

köszi

CSak 1ben, igen.ÍBontva kb. 10e.ft egy olyan trafó, de célszerű lenne próára beledobni 1t, nehogy kapufa legyen........

Egyik ismi 1.6 16V-vel ugyanilyen gondokkal küzdött.

Link to comment
Megosztás:

CSak 1ben, igen.ÍBontva kb. 10e.ft egy olyan trafó, de célszerű lenne próára beledobni 1t, nehogy kapufa legyen........

Egyik ismi 1.6 16V-vel ugyanilyen gondokkal küzdött.

Úúú köszi a választ!:huh: Nem tudsz vkit, vagy bontót vagy mittomén ahol találok ilyet,és még próbálni is lehet vétel elött?

Köszi!!!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Egy 99 év végi Corsa B van-om van, és nagyon hiányolom a fordlat szám mérőt. lehet bele szerelni? nézegettem, lehet kapni ilyen műszerfalra szerelhetőt nagyon pofásan néznek ki. nehéz beszerelni?

Ajánlom neked a B Corsa, illetve a Tigra fordulatszámmérös müszeregységeit, mert azok is jól néznek ki (különösen a Tigráé tetszik) és legalább nem kell megfúrkálni a müszerfalad.

Arra figyelj, hogy ha a tiéd elektromos, akkor a másik, amit veszel, az is az legyen és ne spirálos. De elöbb meg kell nézni, hogy a tiéd milyen. Az évjáratból Elektromosra tippelek...

Link to comment
Megosztás:

Ajánlom neked a B Corsa, illetve a Tigra fordulatszámmérös müszeregységeit, mert azok is jól néznek ki (különösen a Tigráé tetszik) és legalább nem kell megfúrkálni a müszerfalad.

Arra figyelj, hogy ha a tiéd elektromos, akkor a másik, amit veszel, az is az legyen és ne spirálos. De elöbb meg kell nézni, hogy a tiéd milyen. Az évjáratból Elektromosra tippelek...

tudsz vmi jó helyet ahol be tudom szerezni? PeeJay vagyok csak ez most öcsém gépéről van :huh:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van nekem egy 97-es B corsa-m.

Másfél éve vettem és mióta megvan többnyire városban használva a fogyasztás 10 liter volt.

Többnyire naponta 10km-t megyek, dombról le-dombra fel.(Miskolc, Avas)

Többen mondták, hogy ennyi idő alatt (15 perc) nem melegszik be a motor.

De most kb másfél hónapja 13 litert is benyel. Gondolom a hideg miatt van, de ez már nekem is sokkkk!

Tavaly augusztusban volt olaj,- és szűrő cserén.

Lehet hozzá köze?

Esetleg házilag nem lehet a fogyasztáson állítani?

Plííííííííz segítsetek!

Ja a motortérben találtam egy potmétert.

Tudja valaki, hogy mi célt szolgál?

motor_ize.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.