Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

sziasztok!Van egy 93-as corsa B 1.5TD. Dombnak felfelé olyan mintha szívódízel lenne és alig megy felfelé,kettesbe kell visszakapcsolni hogy felmenjen.Mintha nem menne a turbó.A kérdésem az hogy hogyan lehet megvizsgálni a turbót hogy működik e és ha nem akkor hogy találom meg a hibát?

Valamint eddig jól működött a hőmérséklet jelző,most viszont ugrál összevissza,van hogy -25-öt ír és van hogy nem is mutat semmit.Itt mi lehet a hiba?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!Van egy 93-as corsa B 1.5TD. Dombnak felfelé olyan mintha szívódízel lenne és alig megy felfelé,kettesbe kell visszakapcsolni hogy felmenjen.Mintha nem menne a turbó.A kérdésem az hogy hogyan lehet megvizsgálni a turbót hogy működik e és ha nem akkor hogy találom meg a hibát?

Valamint eddig jól működött a hőmérséklet jelző,most viszont ugrál összevissza,van hogy -25-öt ír és van hogy nem is mutat semmit.Itt mi lehet a hiba?

Nézd meg az összes vákuum csövet nem e az bohóckodik .

a külső hőmérséklet szenzor feladta a harcot , csere ...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!Van egy 93-as corsa B 1.5TD. Dombnak felfelé olyan mintha szívódízel lenne és alig megy felfelé,kettesbe kell visszakapcsolni hogy felmenjen.Mintha nem menne a turbó.A kérdésem az hogy hogyan lehet megvizsgálni a turbót hogy működik e és ha nem akkor hogy találom meg a hibát?

Valamint eddig jól működött a hőmérséklet jelző,most viszont ugrál összevissza,van hogy -25-öt ír és van hogy nem is mutat semmit.Itt mi lehet a hiba?

Mc-elek jól mondja, de azért én szólnék egy ilyet.

Link to comment
Megosztás:

lehet hülyén hangzik,de mit is látni a képen?? :D

[...]

A felső kijelző hátulja, ahol a hőmérséklet is látszik.

Ahol az elektromos csatlakozása van, esetleg ott repedt meg a forrasztás, mint nálam anno mindkét Corsánál. Különösen gyanús, ha a a kijelző fényereje is "ugrál", vagy más, kontakthibára utaló jel is mutatkozik. Ha nem, akkor lehet, hogy tényleg a hőszenzor döglődik.

Link to comment
Megosztás:

A felső kijelző hátulja, ahol a hőmérséklet is látszik.

Ahol az elektromos csatlakozása van, esetleg ott repedt meg a forrasztás, mint nálam anno mindkét Corsánál. Különösen gyanús, ha a a kijelző fényereje is "ugrál", vagy más, kontakthibára utaló jel is mutatkozik. Ha nem, akkor lehet, hogy tényleg a hőszenzor döglődik.

csak simán kipattan a helyéről,vagy hogy lehet kiszedni?

Link to comment
Megosztás:

Másodpercenként változik. Olaj fogy, 7000km en 3/4 liter.

Nem hiszem hogy ekkora olajfogyasztás okozná az alapjáraton is elég jól látható füstöt és a 10 liter fölötti fogyasztást. Közepes fordulatszámon hallható egy minimális csörgő/zörgő hang a motortérből.

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy ekkora olajfogyasztás okozná az alapjáraton is elég jól látható füstöt és a 10 liter fölötti fogyasztást. Közepes fordulatszámon hallható egy minimális csörgő/zörgő hang a motortérből.

Ennyi olaj még belefér szerintem. Szerintem is a lambda szonda a gyanús, az magyarázná a 10 literes fogyasztást, és a csörgő hang is lehet ennek a következménye.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

94-es Corsa Swingem van C12NZ 1.2 33kW.

Egy ideje nagyon nehezen indul illetve ha jól is indul leállítás után vagy nem vagy nehezen indul.

Az aksi forgat, a gyeryák tiszták, a gyujtás rendben illetve benzin is van benne :)

Amikor végre beindul dadog és tán 2 henger mehet majd 4 és felbőg illetve ilyenkor feketén, olajosan füstöl ha rálépek a gázra.

Tegnap úgy tudtam beindítani, h tövig nyomtam a gázt és lassan beindult majd füstölt és szépen járt.

Már csinálja egy ideje. Mi lehet a baj? Cserélek olajat, szűrőt, légszűrőt és gyrtyákat most de nem

hinném ez majd megoldja ezt a problémát. Valami dugulásra gyanakszom vagy ilyesmi?

Kérem akinek ötlete van ossza meg velem mert így nagyon megbízhatatlan a járgány.

Köszönöm szépen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

94-es Corsa Swingem van C12NZ 1.2 33kW.

Egy ideje nagyon nehezen indul illetve ha jól is indul leállítás után vagy nem vagy nehezen indul.

Az aksi forgat, a gyeryák tiszták, a gyujtás rendben illetve benzin is van benne :)

Amikor végre beindul dadog és tán 2 henger mehet majd 4 és felbőg illetve ilyenkor feketén, olajosan füstöl ha rálépek a gázra.

Tegnap úgy tudtam beindítani, h tövig nyomtam a gázt és lassan beindult majd füstölt és szépen járt.

Már csinálja egy ideje. Mi lehet a baj? Cserélek olajat, szűrőt, légszűrőt és gyrtyákat most de nem

hinném ez majd megoldja ezt a problémát. Valami dugulásra gyanakszom vagy ilyesmi?

Kérem akinek ötlete van ossza meg velem mert így nagyon megbízhatatlan a járgány.

Köszönöm szépen.

Benzinnyomást kell mérni, illetve lehet HALL jeladó is.

Link to comment
Megosztás:

Szia, köszönöm a választ viszont:

- hogyan lehet/kell benzinnyomást mérni?

- illetve mi az a HALL jeladó és hol találom? van vmi közismeretebb neve?

üdv., gzozo

Injektor tövében a feléd közelebbi csövet leveszed, és beiktatsz a körbe egy nyomásmérő órát, 1bar-os elég, de inkább 2.

És ráadod a gyújtást, akkor már meg kell lennie az üzemi nyomásnak (NZ motor esetén) vagyis 0,75 bar-nak.

Utána el kell indítani és szintén nézni, hogy gázadásra, ill alapjáraton tudja-e tartani a nyomást.

HALL jeladó a gyújtáselosztó tövében van, egy Y alakú villa tartja az mellett alul van egy fekete csatlakozó, az a HALL jeladó csatlakozója, érdemes lehúzni, megtisztítani / kontakt spray és próba.

Link to comment
Megosztás:

csak simán kipattan a helyéről,vagy hogy lehet kiszedni?

Két csavar tartja, ami a kijelző alatt, a légrostélyok mögött található. Ha bevilágítasz zseblámpával, meglesznek. A rostélyokat le lehet hajtani az útból úgy, hogy kissé a kocsi oldala felé feszíted őket, pl egy kés lapjával. A belső oldalukon van egy pici műanyag határoló, annak az útjából kell óvatosan arrébbfeszíteni a rostélyokat.

Ezután húzd belső keringtetésre a megfelelő elzárót, mert ha kicsavarás közben beesik egy csavar, hosszabb kínlódásnak nézel elébe a kipiszkálás alatt. A két csavart kicsavarva meg már kezedben is kijelző háza. Ügyelj a végén lévő két pici gumidugóra, könnyen elvesznek.

A kijelzőt jobban ne szedd szét, mint a múltkori linkelt képen. Érdemes a forrasztást nagyítóval, fényben jól megnézni, a tüskéket oldalirányban megmozgatni. Esetleg, ha már kint van a kijelző, átforrasztatni egy hozzáértővel, biztos ami biztos.

Sok sikert! :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem is volt ilyen gondom, a hőmérséklet jeladó volt rossz, ami az ECU-nak adja az infót. A tűzfal felöl találod a szívótorok alatt.

Sziasztok,

94-es Corsa Swingem van C12NZ 1.2 33kW.

Egy ideje nagyon nehezen indul illetve ha jól is indul leállítás után vagy nem vagy nehezen indul.

Az aksi forgat, a gyeryák tiszták, a gyujtás rendben illetve benzin is van benne :)

Amikor végre beindul dadog és tán 2 henger mehet majd 4 és felbőg illetve ilyenkor feketén, olajosan füstöl ha rálépek a gázra.

Tegnap úgy tudtam beindítani, h tövig nyomtam a gázt és lassan beindult majd füstölt és szépen járt.

Már csinálja egy ideje. Mi lehet a baj? Cserélek olajat, szűrőt, légszűrőt és gyrtyákat most de nem

hinném ez majd megoldja ezt a problémát. Valami dugulásra gyanakszom vagy ilyesmi?

Kérem akinek ötlete van ossza meg velem mert így nagyon megbízhatatlan a járgány.

Köszönöm szépen.

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Új fórumozóként egyből segítségre lenne szükségem: honnan lehet magyar vagy német nyelyelvű javítási kézikönyvet letölteni B Corsa-hoz?

Előre is köszönöm.

Ez itt nem az a fórum, ahol toleráljuk a szerzői jogdíjjal védett termékek letöltögetését.

Menj el könyvesboltba, és vedd meg!

Link to comment
Megosztás:

Ez itt nem az a fórum, ahol toleráljuk a szerzői jogdíjjal védett termékek letöltögetését.

Menj el könyvesboltba, és vedd meg!

Ha találtam volna helyben olyan boltot ahol tarrtanak Opel könyvet, akkor már megvettem volna. Eddig csak angol könyvel találkoztam, de ha már ennyire segítőkész vagy, akkor elárulhatnád hol lehet beszerezni valami épkézláb könyvet Opelhez? Érdekes módon zsiguli.hu fórumán nem egyből leszúrással reagálnak az új fórumozók legelső hsz-ére, hanem segíteni próbálnak ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha találtam volna helyben olyan boltot ahol tarrtanak Opel könyvet, akkor már megvettem volna. Eddig csak angol könyvel találkoztam, de ha már ennyire segítőkész vagy, akkor elárulhatnád hol lehet beszerezni valami épkézláb könyvet Opelhez? Érdekes módon zsiguli.hu fórumán nem egyből leszúrással reagálnak az új fórumozók legelső hsz-ére, hanem segíteni próbálnak ;)

Ez nem leszúrás volt, csak tájékoztató. Azt nem tudom, hogy a zsiguli fórumon mennyire követik a hatályos törvényeket, ám itt ügyelünk az ilyenekre. Nem egy alkalommal kerültek törlésre letöltő linkek, hozzászólások, amiben ezek voltak találhatók. Amúgy a google a legjobb barátod e téren.

Link to comment
Megosztás:

A Lada katalógusok (beleértve az összes alkatrész katalógust, szerelési könyvet az összes típusra) gyakorlatilag szabadon letölthetőek egy csomó helyről. Illetve elég sok szerelési leírás megvan a honlapon. Ezért feltételeztem, hogy az Opelos könyvek is megvannak ilyen formában valahol. Kerestem google-val, csak ha valamiért nem kell fizetni úgy a legjobb, de akkor ezek szerint kénytelen leszek beruházni a könyvre. Köszönöm a segítséget.

Módosítva : Gecsa13
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.