Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

De nem ám!

Az agy ugyanolyan, az a lemez, ami mögötte van az más és attól nem lehet a szélesebb betétet feltenni.

Tehát azt kell cserélni. Látszik a különbség, bár nem nagyon. A munkahengert figyeld, ott látod. ^_^

Hmmm..... fene se gondolta volna, kösz a kiigazítás, remélem közben nem vett másik agyat. :D

Link to comment
Megosztás:

Melyik a jól összerakott fék?

A JOBB oldalim vagy a BAL oldalim?

:rolleyes:

Erre a kis fém alátétszerűségre gondolok.

Kifele, vagy befele kell nézzen az alátét kerek része? Mert az egyikbe így, a másikba meg amúgy van, és nem igazán látok bele, hogy most akkor hogy is kéne legyen... <_<

Befele nézzen a kerek része.

385713.jpg

Ha kifele néz szerintem akad benne az utánállító.

Link to comment
Megosztás:

Melyik a jól összerakott fék?

A JOBB oldalim vagy a BAL oldalim?

:rolleyes:

Erre a kis fém alátétszerűségre gondolok.

Kifele, vagy befele kell nézzen az alátét kerek része? Mert az egyikbe így, a másikba meg amúgy van, és nem igazán látok bele, hogy most akkor hogy is kéne legyen... <_<

Nem értem, hogy hogyan tudták fordítva összerakni, mert a távtartó hosszabbik részének az egyik oldali kiképzése olyan, hogy a kézifék segédkarja miatt csak egy pozícióban raható fel a fékpofára (legalább is úgy, hogy illeszkedjen hozzá) és akkor a másik végén a nút pont úgy esik, hogy ha abba bele akarod tenni annak az alátététnek a pöckét akkor belűlre kerül a hajlított kiálló rész.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, hogy hogyan tudták fordítva összerakni, mert a távtartó hosszabbik részének az egyik oldali kiképzése olyan, hogy a kézifék segédkarja miatt csak egy pozícióban raható fel a fékpofára (legalább is úgy, hogy illeszkedjen hozzá) és akkor a másik végén a nút pont úgy esik, hogy ha abba bele akarod tenni annak az alátététnek a pöckét akkor belűlre kerül a hajlított kiálló rész.

Nem tudom, hogy hogy sikerülhetett így nekik, biztos nagyon tehetségesek.. -_- :rolleyes: <_<

d.u. szerelés lesz akkor, be kell rakjam rendesen a helyére.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, hogy hogyan tudták fordítva összerakni, mert a távtartó hosszabbik részének az egyik oldali kiképzése olyan, hogy a kézifék segédkarja miatt csak egy pozícióban raható fel a fékpofára (legalább is úgy, hogy illeszkedjen hozzá) és akkor a másik végén a nút pont úgy esik, hogy ha abba bele akarod tenni annak az alátététnek a pöckét akkor belűlre kerül a hajlított kiálló rész.

És akkor erre mondják nekem, hogy a féket nem mókoljuk, meg nem otthon barkácsoljuk, mert az fontos biztonságtechnikai elem, és különben is rongyos pár ezer forintért kockára tennéd a család életét??? :rolleyes: -_- Hát megsúgom, amikor munkát kerestem, voltam autószerelő műhelyben is, ha ott maradok lehet pont annak a fékjét szerelem, aki nekem ezt mondta. <_<

Link to comment
Megosztás:

1 másik ABS hibakód lista szerint a 35-ös az Pumpa motor, érintkezési hiba. :rolleyes:

Talán ez segít valamit. <_<

Az ABS kockáról leszedtem az elektronika részt, megpucolgattam, úgyhogy érintkezési hiba nincs... Az elektonika dobozát szegecsek fogják össze, széteszedni nem akarom, de hát ha senki tud mondani semmit, kénytelen leszek...:S

Meg még irogatta a bal első jeladót, ki lett cserélve egy másik autóban működöre, de megint irogatja, ugyhogy lehet tényleg valami elektronika lesz:S (és potyára vettem jeladót)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Nekem Fékhiba van folyamatosan.Most tettem föl egy uj föfékhengert de csurog az olaj belöle a devandernél+nem is fog rendesen.Az olaj meg nem fogy.Mit kéne tenni????Segitsetek mert nagyon tanácstalan vagyok.A devander tuti hogy jó a fékeknél nincs olajszivárgás.Mi lehet a gond???Ja meg ha járó motornál pumpálom a féket felkeményedik és nem fog egy kis ideig+fordulatszám emelkedés 1-2 mp idöre.

Módosítva : ateszeger
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Nekem Fékhiba van folyamatosan.Most tettem föl egy uj föfékhengert de csurog az olaj belöle a devandernél+nem is fog rendesen.Az olaj meg nem fogy.Mit kéne tenni????Segitsetek mert nagyon tanácstalan vagyok.A devander tuti hogy jó a fékeknél nincs olajszivárgás.Mi lehet a gond???Ja meg ha járó motornál pumpálom a féket felkeményedik és nem fog egy kis ideig+fordulatszám emelkedés 1-2 mp idöre.

Próbáld átnézni a vákumcsöveket. Nekem akkor volt olyan fékszervó eltűnésem fordulatszám-ingadozással, amikor a vákumcsöveim elengedték magukat :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Próbáld átnézni a vákumcsöveket. Nekem akkor volt olyan fékszervó eltűnésem fordulatszám-ingadozással, amikor a vákumcsöveim elengedték magukat :rolleyes:

Az Isuzus donoron is valami gubanc van a fékkel... azt tapasztalom, hogy gyengébben jön vissza a fék, miután benyomtam, és elengedtem akkor olyan érdekesen, lassan engedi vissza, olyan erőtlenül....

Lehet a vákumal van gond ennél is?

Link to comment
Megosztás:

Fékek márkájában jó a Textar tárcsa és a Textar vagy Bosch betét?

Elsőfék.

Brembó? Amúgy nekem is textar van, és a két a 4 pofát dobtam ki fél év után, mert üvegesedtek, és félrehúzott. Állítólag behúzott kézifékkel mentem, de szerintem kizárt dolog.

Link to comment
Megosztás:

Brembó? Amúgy nekem is textar van, és a két a 4 pofát dobtam ki fél év után, mert üvegesedtek, és félrehúzott. Állítólag behúzott kézifékkel mentem, de szerintem kizárt dolog.

Brembó is van ofkorsz, csak szerintem túl olcsó. :rolleyes: De a behúzott kéziféknek miköze az elsőkhöz? <_<

Hö?! -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.