Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

lassan úgyérzem itt az ideje a fékrendszer upgrade-nek :D

1.4i astram van, C14NZ, néztem a gyári féktárcsa méretet, a 236x12,7 , erre csak ez megy fel? vagy felmegy a 236x20-as is? mert néztem abba van hűtőtt is ;)

sry a tudatlanságért, vlhol elkell kezdeni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

lassan úgyérzem itt az ideje a fékrendszer upgrade-nek :D

1.4i astram van, C14NZ, néztem a gyári féktárcsa méretet, a 236x12,7 , erre csak ez megy fel? vagy felmegy a 236x20-as is? mert néztem abba van hűtőtt is ;)

sry a tudatlanságért, vlhol elkell kezdeni :rolleyes:

Sajnos a 236-os hűtött tárcsa beszereléséhez a nyerget is cserélni kell. Hening dobott képeket pár oldallal korábban, mikor beszerelte az övébe.

Link to comment
Megosztás:

Tönkrement a je. ABS jeladóm mert egy kavics szorult közé. Gyári jeladó > 30.000, az utángyártott pedig csak 7.000 Ft.

Bevállaltam az utángyártottat, és mily öröm, MŰKÖDIK!!!

Azé nemmindeggggy!

Remélem 1 év múlva is örülni fogok nekije! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tönkrement a je. ABS jeladóm mert egy kavics szorult közé. Gyári jeladó > 30.000, az utángyártott pedig csak 7.000 Ft.

Bevállaltam az utángyártottat, és mily öröm, MŰKÖDIK!!!

Azé nemmindeggggy!

Remélem 1 év múlva is örülni fogok nekije! ;)

Bontott gyáriban nem gondolkodtál? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sztem, ha kérsz Dinitől, megdobál vele. :D Am a hátsó betétrögíztő sem olcsóbb. ;)

Úgyis venni kell előre tárcsákat, meg betétet....összecsapom azzal, úgy nem fáj annyira :rolleyes:

Hátra komplett van, csak festeni kell őket is, mert nagyon ratyik :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Csodálatos meglepetés ért most reggel. Kiállok az udvarból, behúzom a kéziféket, és majdnem hátrafordult a kézifékkar. :D Kiszállok, nézem, és csoda történt :P Elszakadt a balos kézifék bowdenem. A héten biztos, hogy nem fogom tudni kicserélni. Gondolom az üzemi fékhez nem sok köze van. Kérdés Pár napot használhatom-e így a szekeret? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Csodálatos meglepetés ért most reggel. Kiállok az udvarból, behúzom a kéziféket, és majdnem hátrafordult a kézifékkar. ^_^ Kiszállok, nézem, és csoda történt ;) Elszakadt a balos kézifék bowdenem. A héten biztos, hogy nem fogom tudni kicserélni. Gondolom az üzemi fékhez nem sok köze van. Kérdés Pár napot használhatom-e így a szekeret? :P

Sokan nem is használják a kézit egyáltalán :P Kerüld a lejtős utakon megállást, meg a kézifékes kanyarodást, és akkor nem fog hiányozni ;) :D Hagyd sebességben ha megállsz azt kész. Azt a pár napot ki lehet húzni :D

Link to comment
Megosztás:

Csodálatos meglepetés ért most reggel. Kiállok az udvarból, behúzom a kéziféket, és majdnem hátrafordult a kézifékkar. :D Kiszállok, nézem, és csoda történt :P Elszakadt a balos kézifék bowdenem. A héten biztos, hogy nem fogom tudni kicserélni. Gondolom az üzemi fékhez nem sok köze van. Kérdés Pár napot használhatom-e így a szekeret? ^_^

Ez miért csoda? :D Csoda hogy eddig bírta. ;) ;)

Ja, persze! :P

:D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.