Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Belépsz a klubba, és neked is lesz. De ez már nem fék témakör.

Roppant megnyerő 15% :rolleyes:

Zoli!

Mekkora a változás, hogy nagyobb tárcsákat kapott elöl, ill hátul is tárcsafék van? A főfékhengert is cserélted szervódobbal együtt vagy az maradt az eredeti?

Link to comment
Megosztás:

Roppant megnyerő 15% ;)

Zoli!

Mekkora a változás, hogy nagyobb tárcsákat kapott elöl, ill hátul is tárcsafék van? A főfékhengert is cserélted szervódobbal együtt vagy az maradt az eredeti?

Nekem nem ennyi. :rolleyes:

236/dobról 256/260ra váltásnál nem volt nagyon észrevehető, inkább esztétika. Nekem gyárilag 22es főfékhengerem van, mint a gsikben. Most a 288/286hoz se cseréltem le, pedig lett volna 25ös bveciről. Szóval most olyan a fékem, hogy nem sok erőt kell kifejteni, ahhoz hogy a szükséges lassulás bekövetkezzen, viszont nem is túlszervózott, mint az újabb autók.

Összehasonlítási alap pl a ccombo, azon 280/nemtom mekkora tárcsa van. Ha átülök, akkor nem kell megszoknom a különbséget. Míg régen, a 256ossal igencsak bólintottam eleinte a comboval.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem ennyi. :D

236/dobról 256/260ra váltásnál nem volt nagyon észrevehető, inkább esztétika. Nekem gyárilag 22es főfékhengerem van, mint a gsikben. Most a 288/286hoz se cseréltem le, pedig lett volna 25ös bveciről. Szóval most olyan a fékem, hogy nem sok erőt kell kifejteni, ahhoz hogy a szükséges lassulás bekövetkezzen, viszont nem is túlszervózott, mint az újabb autók.

Összehasonlítási alap pl a ccombo, azon 280/nemtom mekkora tárcsa van. Ha átülök, akkor nem kell megszoknom a különbséget. Míg régen, a 256ossal igencsak bólintottam eleinte a comboval.

Sejtettem :D

Köszi! :rolleyes:

Hasonlók a gondjaim a cégessel nekem is. Igaz, már elég jól hozzászoktam a váltáshoz mikor átülök ;)

Link to comment
Megosztás:

Fogaid mind megvannak? ;) Esetleg opel embléma a frontális lebenyeden?

Hehe, vicceske. :D Nem azt mondtam, hogy blokkolt egyből, hanem, hogy furi volt. Mondjuk elsőre még nyikorgott is elég rendesen, de a "vasalás" után már nem tette. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most lett cserélve februárban a fékem, és azt vettem észre hogy mikor hirtelen akarok fékezni akkor kicsit süllyed a kocsi eleje de csikorgó hangot nem ad ki, persze nem is áll meg csontra, és jó erősen kell nyomni a féket hogy azért megálljon csontra.

Húúú ez most így biztos érthetetlenül van leírva, de nem tudom jobban elmagyarázni :rolleyes::)

Remélem azért a lényeg érthető!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most lett cserélve februárban a fékem, és azt vettem észre hogy mikor hirtelen akarok fékezni akkor kicsit süllyed a kocsi eleje de csikorgó hangot nem ad ki, persze nem is áll meg csontra, és jó erősen kell nyomni a féket hogy azért megálljon csontra.

Húúú ez most így biztos érthetetlenül van leírva, de nem tudom jobban elmagyarázni ;):)

Remélem azért a lényeg érthető!

Meg lett bontva a fékrendszer, lett légtelenítve? Amúgy úgy 1000-1500 forint a fékhatásmérés, az add teljes képet a fékhatásról. Én nem szedném szétt amíg ki nem méretem. DE, én nem értek a fékhez. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

na uraim feladom a leckét aki ezt megfejti az a KIRÁLY.

F astra 1998 Caravan hátsó dobfékbe 30.ezer km. első tárcsafékbe 3 ezer km. fékerőszabáyzó zsír új,

Az autó az első 10-20 fékezésnél nedves úton csak a hátsó kerekeket blokkolja utánna már hajlandó az elsőt is fogni???????????????????????????????

na ez mitől van?

Link to comment
Megosztás:

na uraim feladom a leckét aki ezt megfejti az a KIRÁLY.

F astra 1998 Caravan hátsó dobfékbe 30.ezer km. első tárcsafékbe 3 ezer km. fékerőszabáyzó zsír új,

Az autó az első 10-20 fékezésnél nedves úton csak a hátsó kerekeket blokkolja utánna már hajlandó az elsőt is fogni???????????????????????????????

na ez mitől van?

Biztos, hogy jó az a fékerőszabályzó? Jó sorrendben vannak bekötve a csövek is bele? Esetleg nem lehet, hogy valami galiba van a munkahengerekkel? Szerintem vidd el egy fékmérésre, ott megtudod, hogy mi a bánat lehet a baja.

Link to comment
Megosztás:

na uraim feladom a leckét aki ezt megfejti az a KIRÁLY.

F astra 1998 Caravan hátsó dobfékbe 30.ezer km. első tárcsafékbe 3 ezer km. fékerőszabáyzó zsír új,

Az autó az első 10-20 fékezésnél nedves úton csak a hátsó kerekeket blokkolja utánna már hajlandó az elsőt is fogni???????????????????????????????

na ez mitől van?

Nedves úton ez még normális is lehet. Fékezésnél előre megy a súly, a hátulja könnyű lesz. Mivel a tárcsa még hideg és vizes elől, nem olyan hatásos. Pár fékezés után felmelegszik, és megjön a kellő fékhatás.

Link to comment
Megosztás:

Nedves úton ez még normális is lehet. Fékezésnél előre megy a súly, a hátulja könnyű lesz. Mivel a tárcsa még hideg és vizes elől, nem olyan hatásos. Pár fékezés után felmelegszik, és megjön a kellő fékhatás.

Szerintem nem jó, pont reggel padlóztam vizes úton, simán az elsők blokkoltak. Lehet persze vizes, de annak meg kell száradnia pár fékezés után ahogy írtad. Ha nem javul akkor valami gubanc van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.