Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Nem tudom, viszont a 16szelepeseknek nem férne el az omega rásegítője...nem tudom nálad a dízelben mekkora a hely.

Semekkora. :rolleyes:

Jelentősen át kéne rendezni a csöveket, hogy elférjen egy nagyobb rásegítő. Átmérőbe lehetne nagyobb, de a motor felé nem fér semmi. Az omié meg ha jól láttam vastagabb, mint az enyém.

Link to comment
Megosztás:

Akkor az nem fog elférni. ;)

Marad az eredeti. Gondoltam rá, hogy előre felteszek nagyobb tárcsákat, de akkor hátul is illene variálni vele. Annyira meg nem rosszak a dobok. Végül is csak akkor kell odafigyelni jobban a fékútra, ha nagyon megpakolom, de akkor meg úgy sem gyilkolom....meg az mostanában ritkán van.

Köszi az infókat :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Lenne egy kérdésem. 93-as kombi isuzu (TC4EE1) astrán lesz féktuning, felkerül egy gsi fékrendszere (előre a 256os tárcsák, eddig 236 hűtött volt, hátra pedig 260as tárcsa), plusz mivel 2000 forintért szereztem abs vezérlőt, azis :rolleyes:

A kérdés: van ugye caravanokon fékerőszabályzó a hátsó hídon. Azzal mi legyen? ABS mellett is kell az?

Tervben van még ültetés is (40 mm elvileg), így lejebb kerül a a hátsó híd, ilyenkor mi legyen a szabályzóval? Kisebb rugó kell, vagy jó az úgy?

Kicsit off: elöl a féltengelyen nincs az abs jeladóhoz az a gyűrű. Komplett féltengely csere, vagy rá lehet rakni egy abs-es féltengelyből?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Lenne egy kérdésem. 93-as kombi isuzu (TC4EE1) astrán lesz féktuning, felkerül egy gsi fékrendszere (előre a 256os tárcsák, eddig 236 hűtött volt, hátra pedig 260as tárcsa), plusz mivel 2000 forintért szereztem abs vezérlőt, azis :rolleyes:

A kérdés: van ugye caravanokon fékerőszabályzó a hátsó hídon. Azzal mi legyen? ABS mellett is kell az?

Tervben van még ültetés is (40 mm elvileg), így lejebb kerül a a hátsó híd, ilyenkor mi legyen a szabályzóval? Kisebb rugó kell, vagy jó az úgy?

Kicsit off: elöl a féltengelyen nincs az abs jeladóhoz az a gyűrű. Komplett féltengely csere, vagy rá lehet rakni egy abs-es féltengelyből?

Féltengely csere, és hátra is kell a jeladó, és érzékelő mind a négy kerékhez.

Link to comment
Megosztás:

Hát sejtettem, sajnos. Akkor csere:) Mire érdemes figyelni a bontóban féltengellyel kapcs? Lehet szerezni csak külső csuklót is?

Na és a szabályzóval kapcs. senki?:rolleyes:

Csergőben kapsz új külső csuklót, az ára sem olyan vészes. Szabályzóval sztem nem kell foglalkoznod, azért van hogy szabályozzon. ;)

Link to comment
Megosztás:

Csergőben kapsz új külső csuklót, az ára sem olyan vészes. Szabályzóval sztem nem kell foglalkoznod, azért van hogy szabályozzon. ;)

Utánanézek.

Jó-jó, de ha lejebb kerül az egész híd? Akkor kerül lejebb a hátsó híd ugye, ha terhelés van hátul, ezért jobban fékezi hátul, ami esetemben gond, mivel csak ültetve vanm holott a szabályzó azt hiszi, terhelve van, pedig nincs, nem kellene nagyobb fékerő hátra, satuzhat a hátsó kerék (satuzhat??), abs nélkül ez főleg kanyarban gond, absel pluszmunka absnek, nekem meg lábmasszázs...

Látott már valaki kombi, hátul tárcsás abs-es astrát? Van nekije is fékerőszabályzója? Ha igen, ugyanilyen mint az abs nélküli, dobfékesen??? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Utánanézek.

Jó-jó, de ha lejebb kerül az egész híd? Akkor kerül lejebb a hátsó híd ugye, ha terhelés van hátul, ezért jobban fékezi hátul, ami esetemben gond, mivel csak ültetve vanm holott a szabályzó azt hiszi, terhelve van, pedig nincs, nem kellene nagyobb fékerő hátra, satuzhat a hátsó kerék (satuzhat??), abs nélkül ez főleg kanyarban gond, absel pluszmunka absnek, nekem meg lábmasszázs...

Látott már valaki kombi, hátul tárcsás abs-es astrát? Van nekije is fékerőszabályzója? Ha igen, ugyanilyen mint az abs nélküli, dobfékesen??? :rolleyes:

Nézd, nekem eléggé lent van a hátulja és semmi baja. Nem dobja a seggét, nem szokott darálni az abs. Ja, és egy kicsit nagyobb lenne nálam az esélye, mivel elöl jóval nagyobb a nyereg, mint a gyári, hátul pedig maradt a sima 35ös dugattyús nyereg, mint a 260as tárcsánál.

Link to comment
Megosztás:

Nézd, nekem eléggé lent van a hátulja és semmi baja. Nem dobja a seggét, nem szokott darálni az abs. Ja, és egy kicsit nagyobb lenne nálam az esélye, mivel elöl jóval nagyobb a nyereg, mint a gyári, hátul pedig maradt a sima 35ös dugattyús nyereg, mint a 260as tárcsánál.

Oké, de neked nem kombid van, elvileg neked akkor nincs is fékerőszabályzód a hátsó hídon, nem?

Link to comment
Megosztás:

Csergőben kapsz új külső csuklót, az ára sem olyan vészes. Szabályzóval sztem nem kell foglalkoznod, azért van hogy szabályozzon. ;)

Esetleg ha netán egészen véletlenül valami okból kifolyólag jársz feléjük, nem kérdeznél nekem egy pontos árat? :rolleyes: Megköszönném:))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.