Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Semmi sem lehetetlen.

Van első és hátsó fékem is eladóba...csak még rajta van az autó. :)

Pont veled példáloztak, hogy te tudsz majd rajtam segíteni.

So, 17"felni, és néha megszeretnék állni... perpill 236 hűtött tárcsák vannak elől, és szeretnék nagyobbat erősebbet.

Link to comment
Megosztás:

Pont veled példáloztak, hogy te tudsz majd rajtam segíteni.

So, 17"felni, és néha megszeretnék állni... perpill 236 hűtött tárcsák vannak elől, és szeretnék nagyobbat erősebbet.

Olvastam. 256/260 jó kiindulásnak. :)

Én ajánlottalak. :D Ha nem haragszol. :D

Rád mindig haragszom, szóval fail. :D

Link to comment
Megosztás:

256 elöl, 260 hátul. Ilyen a gyári.

nagyobb tárcsa hátulra mint előre?:-O

te csináltál már esetleg ilyet?

vagy van valaki aki hallotta, hogy látták, hogy valaki baszélt róla, hogy hallota, hogy valakinek azt mondták, hogy van egy valaki aki látta hogy csináltak ilyet?

Link to comment
Megosztás:

nagyobb tárcsa hátulra mint előre?:-O

te csináltál már esetleg ilyet?

vagy van valaki aki hallotta, hogy látták, hogy valaki baszélt róla, hogy hallota, hogy valakinek azt mondták, hogy van egy valaki aki látta hogy csináltak ilyet?

:) Én csak szétszedem. Féket egyedül nem mókolok, inkább elmegyek az ismerős szakihoz, aztán összedobjuk. Van tudásbázis, rendes emelő, szerszám..minden ami kellhet.

Link to comment
Megosztás:

nagyobb tárcsa hátulra mint előre?:-O

te csináltál már esetleg ilyet?

vagy van valaki aki hallotta, hogy látták, hogy valaki baszélt róla, hogy hallota, hogy valakinek azt mondták, hogy van egy valaki aki látta hogy csináltak ilyet?

Az átmérő nem jelenti azt, hogy nagyobb is a hatásos felület.

Link to comment
Megosztás:

kaptam ajánlatot 256osra, 2 tárcsa, 2 nyereg, meg betétek. 12ká.

Te dolgod. Bár ilyenkor én, Minimum új tárcsa, új betétet veszek. :) Nekem tömör volt a gyári, cseréltem tavaj 236 hűtöttre új tárcsa, betét. Most jövőhónap vagy utána OFF mert 256 rulz. :D Nincs a tárcsába 10ezer km. Lehet még sokat is mondtam.

Szal én ezeket úgy szoktam, hogy bánom is én milyen a tárcsa meg a betét, újat rakok. Ez fék, nem akármi. :D

Link to comment
Megosztás:

Te dolgod. Bár ilyenkor én, Minimum új tárcsa, új betétet veszek. :) Nekem tömör volt a gyári, cseréltem tavaj 236 hűtöttre új tárcsa, betét. Most jövőhónap vagy utána OFF mert 256 rulz. :D Nincs a tárcsába 10ezer km. Lehet még sokat is mondtam.

Szal én ezeket úgy szoktam, hogy bánom is én milyen a tárcsa meg a betét, újat rakok. Ez fék, nem akármi. :D

jogos.

én meg 2 honapja cseréltem ki a hátsó részt újra. dobok, betétek, munkahengerek, kézifékkötél, szóval ha hátra tárcsa menne akkor jó nagy bukta volt ez a fékfelújítósdi. bár valószínűleg megtartom hátul a dobot.

másik topikból: "a clio rs vagy rs2000 vagy min van 280-as fék az állítólag v6 nyereggel együtt okés...több infóm nincs@

Link to comment
Megosztás:

jogos.

én meg 2 honapja cseréltem ki a hátsó részt újra. dobok, betétek, munkahengerek, kézifékkötél, szóval ha hátra tárcsa menne akkor jó nagy bukta volt ez a fékfelújítósdi. bár valószínűleg megtartom hátul a dobot.

másik topikból: "a clio rs vagy rs2000 vagy min van 280-as fék az állítólag v6 nyereggel együtt okés...több infóm nincs@

Nem érdemes hátulra tárcsával vesződni. Annyit nem hoz a fékhatásban, mint az első cseréje 256 hűtöttre. Főleg, hogy uj a hátsó cuccod.

Link to comment
Megosztás:

es ha befestem pinkre? :-)

Akkor meg azt hiszik, hogy *UZI vagy. :) Jobb a békesség. :D Nekem a plafon a 256 lesz. Az valamelyest kitölti már a 15ös felnit. Jó is. 1.4re meg FŐLEG. :D Majd egyszer talán hátra is kap tárcsát csak a kinézete végett. :D Bár mostanra nekem is felújítandó a dobok. :D úgy hogy mind1is. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg azt hiszik, hogy *UZI vagy. :) Jobb a békesség. :D Nekem a plafon a 256 lesz. Az valamelyest kitölti már a 15ös felnit. Jó is. 1.4re meg FŐLEG. :D Majd egyszer talán hátra is kap tárcsát csak a kinézete végett. :D Bár mostanra nekem is felújítandó a dobok. :D úgy hogy mind1is. :D

Azt hiszem 256os szett lesz a vége, hátul meg marad a tárcsa, feketén:-) Vagy eladok mindent a **cibe:-D

Link to comment
Megosztás:

es ha befestem pinkre? :-)

Nem erőltetném. :)

Szerintem minden alufelnivel butát mutat, kivéve calibra felni. :D

Calibra felni kissé öregíti az autót. :D

Akkor meg azt hiszik, hogy *UZI vagy. :D Jobb a békesség. :D Nekem a plafon a 256 lesz. Az valamelyest kitölti már a 15ös felnit. Jó is. 1.4re meg FŐLEG. :D Majd egyszer talán hátra is kap tárcsát csak a kinézete végett. :D Bár mostanra nekem is felújítandó a dobok. :lol: úgy hogy mind1is. -_-

Én is így kezdtem. Nem kell ültetés, max 15ös gyári felni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.