Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

A "Ferodol" mint általános név a fékbetétre vagy a kuplungtárcsára hibás... Az olasz fékbetéteket gyártó Ferodo cég nevéből ered és mindenki elkezdte használni, pedig alapjában véve nem Ferodol a használt anyag neve

Fékbetétnek vagy kuplungtárcsának (a SPORT kategóriában) szerves (szén) és szinter-metál alapú anyagokat használnak.

"A szinter-metál technológia esetében a fékbetét legalább 15 különböző por alakú összetevőből (réz, bronz, vas, kerámia, szén, stb... ) van kikeverve, melyeknek aránya határozza meg a betét viselkedését (zaj, komfortérzet, hatásfok, stb...) Az összekevert alapanyagot ezután megolvasztják és formára préselik. A hordozó rézbevonatú fémlappal együtt a keverék magas hőmérsékletű kemencébe kerül, ahol nyomás alatt a keverék összetevői kémiai kölcsönhatásba lépnek a réz bevonattal, és ezáltal odatapasztják azt a hordozó fémlaphoz."

Link to comment
Megosztás:

Szasztok

Ha már ez a téma. Akkor 1.6 16V-s motorba mekkora a fékrásegítőnek a mérete? 256os fék van az alatt és azt mondták hogy a rásegítő dobot is cseréljem mert az is más. Igaz ez? Nagyobb lehet mint a mostani?

Nekem 236 hűtötthöz is 22es ffh volt... :lol: Szóval amit épp találtak a polcon. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahoj! :D

Kézifékkötelet mennyire gáz cserélni? Tegnap fogott a jobb hátsó kicsit, kézzel igazítottam a bowdenen, azóta nem lett használva-igaz előtte is csak ha kellet-. Nos, levettem a kerekeket, kicsit megcsiszoltam a dobokat és a pofákat és megnéztem a kézifék-bowdent. Vagyis csak szerettem volna, de nem tudtam jobban megemelni, így nem láttam semmit... :lol:

Szóval tudom azt cserélni (mert akkor próbálok aknát kérni egy kis időre és nem kell szerelőhöz vinni)? Legalábbis remélem hogy nem a racsnis részével lesz a baj... :lol:

Ja, és ez is mikor jön elő? 7végére, estére, szolgálat előtt... :)

Link to comment
Megosztás:

Ahoj! :D

Kézifékkötelet mennyire gáz cserélni? Tegnap fogott a jobb hátsó kicsit, kézzel igazítottam a bowdenen, azóta nem lett használva-igaz előtte is csak ha kellet-. Nos, levettem a kerekeket, kicsit megcsiszoltam a dobokat és a pofákat és megnéztem a kézifék-bowdent. Vagyis csak szerettem volna, de nem tudtam jobban megemelni, így nem láttam semmit... :lol:

Szóval tudom azt cserélni (mert akkor próbálok aknát kérni egy kis időre és nem kell szerelőhöz vinni)? Legalábbis remélem hogy nem a racsnis részével lesz a baj... :lol:

Ja, és ez is mikor jön elő? 7végére, estére, szolgálat előtt... :)

Nem lehet, hogy csak az időjárás viccelődik veled? Ha nem a fagy miatt szorul, akkor előbb még nézd meg a fékdobok alatt, hogy a fékpofán a kézifék segédkarja nem szorul-e (pl. ahol csaposan illeszkedik a pofához ott nincs-e berozsdásodva).

Link to comment
Megosztás:

Ahoj! :D

Kézifékkötelet mennyire gáz cserélni? Tegnap fogott a jobb hátsó kicsit, kézzel igazítottam a bowdenen, azóta nem lett használva-igaz előtte is csak ha kellet-. Nos, levettem a kerekeket, kicsit megcsiszoltam a dobokat és a pofákat és megnéztem a kézifék-bowdent. Vagyis csak szerettem volna, de nem tudtam jobban megemelni, így nem láttam semmit... :lol:

Szóval tudom azt cserélni (mert akkor próbálok aknát kérni egy kis időre és nem kell szerelőhöz vinni)? Legalábbis remélem hogy nem a racsnis részével lesz a baj... :lol:

Ja, és ez is mikor jön elő? 7végére, estére, szolgálat előtt... :)

Nem vészes, bár a féket totál szétt kell szedni hogy beakaszd a pofábe a végét. Meg allul a középdobnál kell levenni a hővédő pajzsot, nekem kapásból letörtek a csavarok amik a kasztniba vannak belehegesztve, ebből lett az a bizonyos átmenőcsavaros sztori. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy csak az időjárás viccelődik veled? Ha nem a fagy miatt szorul, akkor előbb még nézd meg a fékdobok alatt, hogy a fékpofán a kézifék segédkarja nem szorul-e (pl. ahol csaposan illeszkedik a pofához ott nincs-e berozsdásodva).

Nem a fagy a ludas, meg nem is rozsdás a szerkezet, mert ugye megnéztem, +kb. 6-8 hónapja lett kicserélve a komplett hátsó fék, kézifékkötelestől... Ezért is gondoltam, hogy talán a racsnival lehet a gond.

Nem vészes, bár a féket totál szétt kell szedni hogy beakaszd a pofábe a végét. Meg allul a középdobnál kell levenni a hővédő pajzsot, nekem kapásból letörtek a csavarok amik a kasztniba vannak belehegesztve, ebből lett az a bizonyos átmenőcsavaros sztori. :lol:

Akkor meg jövőhéten megnézem vagy nézetem, ahogy idő lesz rá, addig is nem használom/juk. Kössz skacok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos, a bowden-ügy: szerelő szabin, akna nincs, csak jól működő kézifék... :lol: Kellett nekem itt megszólalnom. :lol: Most rendben van a dolog, nem szorul, nem akad, pedig használtam ma és mindig megnéztem. De ha lesz akna, mindenképpen alámegyek, legalább a megnyugvás végett minimum. :)

Link to comment
Megosztás:

Nos, a bowden-ügy: szerelő szabin, akna nincs, csak jól működő kézifék... :) Kellett nekem itt megszólalnom. :lol: Most rendben van a dolog, nem szorul, nem akad, pedig használtam ma és mindig megnéztem. De ha lesz akna, mindenképpen alámegyek, legalább a megnyugvás végett minimum. :D

Akkor lehet mégiscsak a fagy volt a bűnös...itt most +12fok van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Télen amúgy sem ajánlatos a kéziféket használni. Csak a másodlagos funkcióra esetleg. :lol: Én mondjuk sosem használom, mert minek.

Én csak a másodlagos funkcióját használom. :lol: Most kábé 10 másodpercre húztam be megálláskor, amíg a lányok beültek a kocsiba, és nem akartam leállítani, de hazafele már éreztem, hogy kicsit fog.

Link to comment
Megosztás:

Én csak a másodlagos funkcióját használom. :D Most kábé 10 másodpercre húztam be megálláskor, amíg a lányok beültek a kocsiba, és nem akartam leállítani, de hazafele már éreztem, hogy kicsit fog.

Nekem egy hete be van húzva.... de ezen még nem ragadt oda sose. Hrr en odaszokott...

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy hete be van húzva.... de ezen még nem ragadt oda sose. Hrr en odaszokott...

Szerintem a körülményektől függ, hiába van -10 ha száraz hideg, nincs nedvesség ami befagyna a bowdenhez. Inkább amikor olvadós latyakos idő van, felcsapódik a hólé, aztán megállsz, hül pár fokot és odafagy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.