Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

........esetleg te is járhatnál bringával/robogóval.... :huh: :lol: ^_^

Hidd el, veszekedni én biztos nem fogok.A te géped konkrét 68LE, amire pedig használod, éppen elég is.De te is megengedhetnéd magadnak a nagyobb ccm-t, és a több LE-t, fogyasztásban nem sok eltérés lenne.Nem szabad előítéletekből építkezni.Amíg v.mit nem próbáltál, ne alkoss véleményt róla.A "hallottam v.kitől" dolog ugyanez.A 100km/h pedig idehaza ezeken az utakon, ilyen gyorshajtási bírságok és minőségű utak mellett, ezzel az autóval Istenkísértésnek minősül.Pályán ez is viszi a 120km/h-t.

Amúgy pontosan így van.Az én pénzem, az én dolgom.

Én mondtam,nem izgat mi van rajta!És igazán a Le se izgat!A nagy talpas ,nyomjuk a gázt hülye gyerek korból is ki nőttem már úgy érzem!A vezetés élményét bármilyen autóval meg kaphatja az ember,ha az jó és meg bízható szerintem!De azt is el ismerem hogy ott ahol lehet menni és tudsz is,az sem rossz pl német autópálya!Az 1.9-es td fabia nem kutya könnyű fogyasztása nagyon jó!Átlag 150-es temponál írt a fedélzeti 5.6-os fogyasztást!De mondom engem nem izgat sem a Le,sem az évjárat(matuzsálemet azért nem vennék)sem pedig az embléma (hibás ódin 5 karika) B)

Link to comment
Megosztás:

A vezetés élményét bármilyen autóval meg kaphatja az ember,ha az jó és meg bízható szerintem!De azt is el ismerem hogy ott ahol lehet menni és tudsz is,az sem rossz pl német autópálya!Az 1.9-es td fabia nem kutya könnyű fogyasztása nagyon jó!Átlag 150-es temponál írt a fedélzeti 5.6-os fogyasztást!De mondom engem nem izgat sem a Le,sem az évjárat(matuzsálemet azért nem vennék)sem pedig az embléma (hibás ódin 5 karika) :huh:

Elárulnád, milyen motorral szerelt volt azaz Audi?Pusztán a kíváncsiság kedvéért.....

1.9TDi fóbia......hátt, annak az árából már nagyon komoly autót is lehet venni....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.