Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ennyi erővel lehetne egy drágább autónk is, és mondjuk Reni meg járhatna reggel fél5-kor busszal melózni.

........esetleg te is járhatnál bringával/robogóval.... :huh: :lol: ^_^

Szerinted?Az én Astrám hány Le?Nem 150 azt el árulom!Igazad van nem volt még ilyenem,de ha elég a 100Km/h utazó akkor megint csak nem értem!De te pénzed te dolgod!Nem szeretnék össze veszni senkivel ezen!

Hidd el, veszekedni én biztos nem fogok.A te géped konkrét 68LE, amire pedig használod, éppen elég is.De te is megengedhetnéd magadnak a nagyobb ccm-t, és a több LE-t, fogyasztásban nem sok eltérés lenne.Nem szabad előítéletekből építkezni.Amíg v.mit nem próbáltál, ne alkoss véleményt róla.A "hallottam v.kitől" dolog ugyanez.A 100km/h pedig idehaza ezeken az utakon, ilyen gyorshajtási bírságok és minőségű utak mellett, ezzel az autóval Istenkísértésnek minősül.Pályán ez is viszi a 120km/h-t.

Amúgy pontosan így van.Az én pénzem, az én dolgom.

Ha valaki engem kérdez, akkor hiába szépek, meg fáj a szívem, de amíg a típusspecifikus alkatrészei ilyen árúak, meg a magyar utak minősége olyan amilyen, addig sose fogom ajánlani senkinek sem őket.

Pláne az olcsókat. Pláne, hogy most már ezek is 12-13 éves gépekké váltak (jó, vannak fiatalabbak is, de azok is már közelednek a 10hez), és az idő kikezdi ezeket is.

Igen, ilyesmit láttam bennük én is.Pedig csak egy Vectrám volt, és negyed annyit nem szívtam vele, mint te.

Link to comment
Megosztás:

Ebben az egyben nem értek egyet!A német dízel fogyiját semmi nem übereli! :huh:

De a francia, legalábbis abban az évjáratban.

A kilencvenes években a francia dízelek híresek voltak a minimális fogyiról. Persze ez mára változott, de bennünket még nem érint, mert nem veszünk új autót.

Link to comment
Megosztás:

5L gázolajból v. 6.5-7L benyából.......hátt nem tudom.Én kapásból a benya felé fordulnék...

Egyik kolléga nem régen cserélt turbót a Passátjában.1.9PDTDi, 115LE.nem egy hajtós fajta.A felújított turbó potom 160e.ft lett volna+munkadíj.Végül inkább bontott lett belőle, 80e.-ért.

Nagyon jó a kis fogyi, de a felárat csak később fizeti az ember érte.

Vagy említsük meg a keceli srác 1.9CDTi Vekijét....vagy a Renault 1.5 DCi-ét, aminél a befecskendező rendszer szokta beadni az unalmast.

De a francia, legalábbis abban az évjáratban.

A kilencvenes években a francia dízelek híresek voltak a minimális fogyiról. Persze ez mára változott, de bennünket még nem érint, mert nem veszünk új autót.

Valamint főleg nem új francia autót.HDi ide v. oda.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

De a francia, legalábbis abban az évjáratban.

A kilencvenes években a francia dízelek híresek voltak a minimális fogyiról. Persze ez mára változott, de bennünket még nem érint, mert nem veszünk új autót.

Peti barátom faterjának van 206 HDi,mentünk vele egyszer pest oda vissza távot,na az fogyaszt kb úgy,de nem szeretnék hozzányúlni bármi miatt is,nem olcsó mulatság lenne.

Link to comment
Megosztás:

5L gázolajból v. 6.5-7L benyából.......hátt nem tudom.Én kapásból a benya felé fordulnék...

Egyik kolléga nem régen cserélt turbót a Passátjában.1.9PDTDi, 115LE.nem egy hajtós fajta.A felújított turbó potom 160e.ft lett volna+munkadíj.Végül inkább bontott lett belőle, 80e.-ért.

Nagyon jó a kis fogyi, de a felárat csak később fizeti az ember érte.

Valamint főleg nem új francia autót.HDi ide v. oda.... :huh:

Az 1.9PDTi nagyon rossz példa,híresen kényes motorok.

Turci esetében azzal a dízellel simán neki indulnék akár spanyolországnak is,de egy bengás,túlelektronizált döggel soha.Még a corsával sem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem az én világom a bringa.

Robogó esetleg, de ott is szarul esik a hideg meg az eső.

Hátt, te sem leszel már fiatalabb!Teljesen kihal belőled a kalandvágy??? :huh: :lol:

Az 1.9PDTi nagyon rossz példa,híresen kényes motorok.

Turci esetében azzal a dízellel simán neki indulnék akár spanyolországnak is,de egy bengás,túlelektronizált döggel soha.Még a corsával sem. ^_^

Tévedés, a PDTDi-ből 3 féle verzió volt, a 90 ill. 115LE-s nagyon jó, optimális terhelésű motorok.Ellenben a 130LE-s verzió már túlhúzottnak számít.

Amúgy majd elmeséljük milyen volt a Spanyol tengerpart!A túlelektronizált döggel B)

Link to comment
Megosztás:

Egyik kolléga nem régen cserélt turbót a Passátjában.1.9PDTDi, 115LE.nem egy hajtós fajta.A felújított turbó potom 160e.ft lett volna+munkadíj.Végül inkább bontott lett belőle, 80e.-ért.

Sebire gondolsz?

Kérdezz utána bőven 200 felett volt minden javítással együtt.

Link to comment
Megosztás:

Sebire gondolsz?

Kérdezz utána bőven 200 felett volt minden javítással együtt.

Akkor még is csak a felújítottat választotta? :huh:

Hát igen.

Nincs akkora erő benne, de jóval kevesebb is a hibaforrás. B)

Sztem Johnny 17DR-ét elég nehéz lenne űberleni.Az összes elektronika benne a világítás meg a KP.zár! :lol: Ja, meg a HIFI!!! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hagyd J0hnny-t, ha rajta múlna akkor még csak a fatengelynél járnánk. :huh:

Ezt nem mondtam soha,csak van egy határ,ami felett ott ül Murphy és bizony az embernek összeszorul a seggluka,amikor a vaksötét éjszakában külföldön becarik a sas.

Pl kiváncsi lettem volna melyik túlelektronizált dög hozott volna haza horvátból,mint anno Joee-t! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem Johnny 17DR-ét elég nehéz lenne űberleni.Az összes elektronika benne a világítás meg a KP.zár! :huh: Ja, meg a HIFI!!! :lol:

Látszik,hogy életben nem láttál közelről 17DTl-t! ^_^ Ugyanaz a blokk,mint a 17DR csak van rajta egy csiga dísznek.A világból kimegy,elektronika nuku.

Hogy röhögtem anno,amikor a városban özönvíz eső volt,a bajnok utcán térdig érő víz volt,a bengások ott álltak a vízben én meg röhögve kattogtam el köztük!Nem volt minek beáznia! B)

Link to comment
Megosztás:

Hogy röhögtem anno,amikor a városban özönvíz eső volt,a bajnok utcán térdig érő víz volt,a bengások ott álltak a vízben én meg röhögve kattogtam el köztük!Nem volt minek beáznia! :huh:

Láttam már olyan motort, hidd el.Nyilván nem nyálaztam át tételesen, de láttam.

Amúgy meg ha v.ki olyan hü.lye, hogy bele megy a nagy vízbe és nem offroad gépben vagy csónakban ül, meg is érdemli. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Péter barátom Fiat-ja is jó volt,3 hétig állt a szervízben,már kompit akartak cserélni,mert nem indult.Benzin volt,gyujtás volt,ígért is,de nem indult.

Amikor bent voltunk a szervzben halkan mondtam,hogy talán holtpontjeladód kéne cserélni...áááá az tuti nem,a kompi dobná a hibát.Mondom amíg nem jár a moci mit dobjon csóri?Fejvakarás,csatlakozó lehúz,megpiszkál visszarak és pöcc röff indult.Tipushiba: beázik a csati,széthullik belül.

Persze a 3 hét állásért,kiolvasásért kifizetettek vele 12E-t,úgy hogy végülis nem is tudták hol kéne keresni a bajt.

A kompi csere meg olcsó mulatság lett volna...

Link to comment
Megosztás:

Az 1.9PDTi nagyon rossz példa,híresen kényes motorok.

Turci esetében azzal a dízellel simán neki indulnék akár spanyolországnak is,de egy bengás,túlelektronizált döggel soha.Még a corsával sem. :huh:

Ammá egyszer szent igaz 1-2 helyen jártunk már!Neki is indulok!Egyik kollegmnak kb annyi idős audija van mint az astrám,3 hét alatt kétszer rohadt le vele!Egyszer ausztriába akkor két napig csinálták a kocsit ja és ADAC mentette!Másodszor pedig Schengenbe 30km-re a szállástól!Vicc

Link to comment
Megosztás:

Péter barátom Fiat-ja is jó volt,3 hétig állt a szervízben,már kompit akartak cserélni,mert nem indult.Benzin volt,gyujtás volt,ígért is,de nem indult.

Amikor bent voltunk a szervízben halkan mondtam,hogy talán holtpontjeladód kéne cserélni...áááá az tuti nem,a kompi dobná a hibát.Mondom amíg nem jár a moci mit dobjon csóri?Fejvakarás,csatlakozó lehúz,megpiszkál visszarak és pöcc röff indult.Tipushiba: beázik a csati,széthullik belül.

Technikailag semmivel sem különbek az Opelnél.Sokszor ugyanolyan vicces elektronikai hibákkal küzdenek, főleg ennyi idősen.De ha az ember mindig arra apellálna, hogy el fog romlani, soha nem venne használt autót, de még újat sem.Ez ilyen.

Jár hozzánk egy targonca szerelő srác Békéscsabáról.Ott az Opelt nézik le, és a Fiat/Alfa az Isten, minden szerelő ért hozzá.A nyugati határ mellett a japán ill. német típusok dominálnak......

Véleményem szerint ha egy autóra oda van figyelve, és ért is hozzá az user vagy olyan helyre hordja, ahol becsülettel értenek hozzá, nem fog vele lerohadni sehol.S, a kivétel mindig erősíti a szabályt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.