Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sógorjelöltnek volt e34 525 bömbi-e, számlára tankolt ( 500-ezret 1 év alatt) , Ráckevén dolgozik , 15 lityire jött ki az átlag fogyi..... :huh:

Már rég 1 Leon TDI -vel koptatja az aszfaltot.... :lol:

Egy próbának jó lehet, de nem kell hószútávú kapcsolatban gondolkozni, szerintem....

Link to comment
Megosztás:

Losi ne vegyél 20 éves BMW-t.

inkább vegyél valami fiatalabbat

valami ilyesmit tudok elképzelni, ez nem tudom E micsoda:

3206019_2k.jpg

esetleg ezüstben...

bár van egy cimbim aki régi trabis most bmw-s régi cápája volt 2 ajtós most ua de 4 ajtós és pár száz ezerért veszi őket megcsinálja használja klíma benne, korekt ha akarod kimegyünk hozza azt gurulsz vele gy kört!

Link to comment
Megosztás:

Az omegáshoz mégegyet.

A gyerek egy balfék idióta, soha nem tud normálisan közlekedni a városban.

Az összes rendőrkocsiban fel van írva a rendszáma a top 5 idióta közé (rendőr mondta), hogy fokozottan ellenőrizzék.

Ahol közlekedett, a kiskörúton végig 40-es tábla van. Először a nagykőrösiről (macskaköves) jött keresztben a körútra ahol ilyenkor a legtöbb gyalogos van a borutca miatt. A macskaköves útra be sem hajthatna csak célforgalomban. Utána az SZTK mellett fordult keresztbe kis híján elvitte a buszmegállót, és az ott álló kb: 50 embert. Ezekután állította meg a gyalogos járőr, és szólt be rádión segítségért, hogy igazoltatja xy-t, a válasz csak annyi volt, hogy már megint az a barom?

Annak örülök, hogy a másik hülyét (fekete A3-as audist _ _ _-666 rendszámmal) mostanában már nem látom az utakon.

Amúgy kérek mindenkit, hogy csínján bánjon az indulatokkal, az is aki érintett volt már balesetben, és az is aki csak hallott a mostani dologról.

Akkor nem lesz probléma itt sem. Mi pedig így leszünk baráti társaság. Köszönöm. :huh:

Link to comment
Megosztás:

A Bmw-hez még annyit,van egy haverom volt neki egy 525-e!Elég ciki be állni a kútra és ezerért tankolni bele mert nincs több zsé itatni!Annak is oka lehet hogy most suzukival jársz amit nem fikázni akarok,de akkor minek a benzin zabáló dög?

Hátt, nekem bőven elég a 520i.nem kapkodom el a vásárlást, lévén nagyon szét kell nézni, mit vesz az ember.A 20i, elég megbízható konstrukció, az a 6 hengeres blokk, a mai napig alapul szolgál a BMW, motorjainak.Szóval annyira gatya nem lehet, lévén mindenki esküszik rá.Olyanok is akiknek a neve, igen sokat nyom a latba jelenleg kis hazánkban, BMW-s körökben.

Hogy miért vettem Suzukit?Szerinted?Volt már neked ilyened?Tudod te milyen az, nyugodtan elindulni bárhova annak a biztos tudatában, hogy haza is fog hozni?Nem fog hibakódot dobni, vagy egyszerűen csak áll meg mint a szög az út szélén, neadj Isten pályán v.hol az Isten háta mögött?

Volt egy átmeneti időszak, és erre kellett egy problémamentes kisautó, aminek tényleg nulla a fenntartási költsége.Nos, ez az.S, nekem elég a max. 100km/h is, ott is szépen fogyaszt még, és meg is lehet vele állni.

Hogy a típus megítélése milyen, nagy ívben sza.rok rá.Sokszor olyanok alkotnak véleményt, akiknek a büd.ös életben nem volt még ilyenje, nevezhetjük őket okoskodóknak is.Vagy máshogy is, de azt most nem részletezném.

Az, hogy mit számít benzinzabálásnak, elég relatív.V.mit v.miért.Én éves szinten max. 12-15e.km-t megyek, abba pedig belefér.S, legyünk őszinték, neked is bele férne, mert pályán ezek a nagy dögök sem esznek brutális módon, lévén pontosan erre találták ki őket.Nyugodtan utazni messzire, és ha kell, egy cipővel ki tudsz mászni minden galibából.Ha pedig még is beüt a crah, ott a bódé ami megvéd.

Jah, és még egy apróság.Én nem 1000ft-ért tankolnék, annyira csóró azért nem vagyok.Ha v.ki annyira csóró, ne vegyen 525i-t.192LE, és alaphangon is 15-20L-es fogyasztás városban.Jaszkarizásra jó, de akkor max. hétvégenként lehet használni.Annak meg nem sok értelme volt....

Én pl. soha nem vennék használt dieselt.Max. újat, amit én járatok be, én fingom tele a vezetőülést.Vagy olyat, mint Paja is vett, biztos kézből, lekérdezhető előélettel.De semmiképpen nem vennék újra olyan autót, ami nincs legalább 100LE.

Losi ne vegyél 20 éves BMW-t.

inkább vegyél valami fiatalabbat

valami ilyesmit tudok elképzelni, ez nem tudom E micsoda:

http://medija.hasznaltauto.hu/28/3206019_2k.jpg

esetleg ezüstben...

E39.Hátt, nekem is tetszenek, és valóban 1.2M körül már meg lehet venni őket.A cimbidnek pedig véletlenül nem egy régi 6-osa van?Aranymetál színben?

Amúgy 20 évest biztos nem vennék, az utolsó széria 1995-ben jött le a szalagról.Én célirányosan azokat nézegetem.Felszereltségben is ott vannak a szeren, alap a klíma, ABS, 2 lufi, elektromos csacsakságok.....csak egyelőre ami korekt, azt a tulaja nem adja el.Fene a bakancsát... :huh: Eladó roncsból, bontószökevényből pedig van bőven eladó.

Tegnap kíváncsiság képpen nézegettem a Vectra B-ket.Hátt bakker most aztán van belőlük választék, nyomott árakon rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Hátt, nekem bőven elég a 520i.nem kapkodom el a vásárlást, lévén nagyon szét kell nézni, mit vesz az ember.A 20i, elég megbízható konstrukció, az a 6 hengeres blokk, a mai napig alapul szolgál a BMW, motorjainak.Szóval annyira gatya nem lehet, lévén mindenki esküszik rá.Olyanok is akiknek a neve, igen sokat nyom a latba jelenleg kis hazánkban, BMW-s körökben.

Hogy miért vettem Suzukit?Szerinted?Volt már neked ilyened?Tudod te milyen az, nyugodtan elindulni bárhova annak a biztos tudatában, hogy haza is fog hozni?Nem fog hibakódot dobni, vagy egyszerűen csak áll meg mint a szög az út szélén, neadj Isten pályán v.hol az Isten háta mögött?

Volt egy átmeneti időszak, és erre kellett egy problémamentes kisautó, aminek tényleg nulla a fenntartási költsége.Nos, ez az.S, nekem elég a max. 100km/h is, ott is szépen fogyaszt még, és meg is lehet vele állni.

Hogy a típus megítélése milyen, nagy ívben sza.rok rá.Sokszor olyanok alkotnak véleményt, akiknek a büd.ös életben nem volt még ilyenje, nevezhetjük őket okoskodóknak is.Vagy máshogy is, de azt most nem részletezném.

Az, hogy mit számít benzinzabálásnak, elég relatív.V.mit v.miért.Én éves szinten max. 12-15e.km-t megyek, abba pedig belefér.S, legyünk őszinték, neked is bele férne, mert pályán ezek a nagy dögök sem esznek brutális módon, lévén pontosan erre találták ki őket.Nyugodtan utazni messzire, és ha kell, egy cipővel ki tudsz mászni minden galibából.Ha pedig még is beüt a crah, ott a bódé ami megvéd.

Jah, és még egy apróság.Én nem 1000ft-ért tankolnék, annyira csóró azért nem vagyok.Ha v.ki annyira csóró, ne vegyen 525i-t.192LE, és alaphangon is 15-20L-es fogyasztás városban.Jaszkarizásra jó, de akkor max. hétvégenként lehet használni.Annak meg nem sok értelme volt....

Én pl. soha nem vennék használt dieselt.Max. újat, amit én járatok be, én fingom tele a vezetőülést.Vagy olyat, mint Paja is vett, biztos kézből, lekérdezhető előélettel.De semmiképpen nem vennék újra olyan autót, ami nincs legalább 100LE.

Bla-bla-bla-bla megint ugyanaz a nóta,mint a szusinál!Próbálod magadat és minket is meggyőzni.Mindegy én már nem erölködöm,amilyen ámokfutást művelsz kocsivásárlás és eladás terén,én csak azt a lovét sajnálom,amit átíratásra költesz,inkább adnád ide nekem! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ne basztassátok már Wolfit.

Ha kitalál valami úgy sem lehet lebeszélni.

Neki ez a hobbija.

Megvesz valamit, aztán fél év - egy év múlva majd megint lecseréli.

Ő pénztárcája, ő tudja.

Ha az én pénztárcám engedné lehet én is kipróbálnék több márkát.

Link to comment
Megosztás:

Bla-bla-bla-bla megint ugyanaz a nóta,mint a szusinál!Próbálod magadat és minket is meggyőzni.

Nem akarok én meggyőzni senkit, ez csak egy vélemény volt a másik oldalról.Mellesleg nem mondtam egy szóval sem, hogy venni is fogok.Csupán szemezgetek vele.Te is átülnél a Corsából másba, ha megtehetnéd.

Link to comment
Megosztás:

Dehát te is ezt csinálod! :lol:

Mert vett egy 1.4-es Astrát??Az előző autóját meg 4-5 évig használta?Barátom..... :huh:

Ez nem is vitás,csak nem egy 500Ft-os sasba,hanem jóval más kategória amiről álmodom és egy mocsok nagy H betű van az elején! ^_^

Néztem azokat is.1.5m alatt nincs belőlük említésre méltó példány.Vizslato is 2.3M-ért vette a 6 éves Accordját.

Link to comment
Megosztás:

...

Tegnap kíváncsiság képpen nézegettem a Vectra B-ket.Hátt bakker most aztán van belőlük választék, nyomott árakon rendesen.

Ha valaki engem kérdez, akkor hiába szépek, meg fáj a szívem, de amíg a típusspecifikus alkatrészei ilyen árúak, meg a magyar utak minősége olyan amilyen, addig sose fogom ajánlani senkinek sem őket.

Pláne az olcsókat. Pláne, hogy most már ezek is 12-13 éves gépekké váltak (jó, vannak fiatalabbak is, de azok is már közelednek a 10hez), és az idő kikezdi ezeket is.

Melóhelyen láttam már egy asszem 98-as példányt... küszöb és ív cserésen. Gondos tulaj volt előzőleg.

Ha a kasztnizáshoz hozzá dobjuk egy komplett futómű szilentezés összegét, mindjárt nem olyan viccesen nyomottak az árak...

Link to comment
Megosztás:

Ő legalább kipróbált mást is.Az biztos, hogy Uno-t nem fog venni többet........mer' nincs.....

Valkai sem, mert örült, hogy eladta.Olyan jó volt.......akár csak a cipője..... :huh:

Ne is mond,anno kölcsön kaptam Joeetól...na az egy igazi szörnyeteg.Elvisz A->B-be de küzdeni kell vele rendessen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pláne az olcsókat. Pláne, hogy most már ezek is 12-13 éves gépekké váltak (jó, vannak fiatalabbak is, de azok is már közelednek a 10hez), és az idő kikezdi ezeket is.

Ha a kasztnizáshoz hozzá dobjuk egy komplett futómű szilentezés összegét, mindjárt nem olyan viccesen nyomottak az árak...

Ugyanez igaz bármelyik hasonkorú gépcsodára,legyen az BMW,Merga,Opel...bármi! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ércsedmáaviccet! :lol:

Uno,szusi,két astra,tudunk élni érted! :huh:

Uno hiba volt az tuti.

Suzuki az asszony gepe, es igenis hirul sincs annyi baj velem mint barmelyik opelemmel.

Viszont varoson kivul kell valami komfortosabb gep, ami jelenleg nekem az astra.

Astra csere meg tudod, hogy csak azért volt mert az 1.4 olyan áron jött amit nem nagyon lehetett kihagyni.

"tudunk élni"

Azért mert van két autónk, és ez kényelmesebbé teszi mindkettőnk életét.

Kb a kettő nem ér többet 600-700 ezer forintnál.

Ennyi erővel lehetne egy drágább autónk is, és mondjuk Reni meg járhatna reggel fél5-kor busszal melózni.

Link to comment
Megosztás:

Uno hiba volt az tuti.

Suzuki az asszony gepe, es igenis hirul sincs annyi baj velem mint barmelyik opelemmel.

Viszont varoson kivul kell valami komfortosabb gep, ami jelenleg nekem az astra.

Astra csere meg tudod, hogy csak azért volt mert az 1.4 olyan áron jött amit nem nagyon lehetett kihagyni.

"tudunk élni"

Azért mert van két autónk, és ez kényelmesebbé teszi mindkettőnk életét.

Kb a kettő nem ér többet 600-700 ezer forintnál.

Ennyi erővel lehetne egy drágább autónk is, és mondjuk Reni meg járhatna reggel fél5-kor busszal melózni.

Erről jut eszembe...hogy áll most az NZ fogyija? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted?Az én Astrám hány Le?Nem 150 azt el árulom!Igazad van nem volt még ilyenem,de ha elég a 100Km/h utazó akkor megint csak nem értem!De te pénzed te dolgod!Nem szeretnék össze veszni senkivel ezen!

Én kiváncsiam várom mit vesz,legalább lesz mit hebrákolni éjszakákon át! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.