Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én párizsba voltam szombaton,szerpentines úton 4 személlyel!Ehhez jön hozzá a városban való kocsikázás vissza felé németbe a párizsi dugó ami kb 1.5 óra volt amíg ki vergődtem az autópályára így jöttem ki 5.4-re! :lol:

Mondja valaki azt, hogy nem járta be a világot a kis gépsas :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én az este még átmentem az SZTK elé beszélni az ismikkel.

Odajött a rendőr is, és azt mondta, hogy az omegás két feljelentést kapott. Egyet a hülye közlekedésért, egyet meg kötelező tartozék hiányáért.

Kérdezte az egyik srác, és felvilágosítottátok a kötelező tartozékok listájáról?

Mire a rendőr: - Nem. Holnap is meg kell büntetni valamiért. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én az este még átmentem az SZTK elé beszélni az ismikkel.

Odajött a rendőr is, és azt mondta, hogy az omegás két feljelentést kapott. Egyet a hülye közlekedésért, egyet meg kötelező tartozék hiányáért.

Kérdezte az egyik srác, és felvilágosítottátok a kötelező tartozékok listájáról?

Mire a rendőr: - Nem. Holnap is meg kell büntetni valamiért. :lol: ^_^

K*tsög. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha láttad volna mit csinált az omegás akkor nem ezt mondanád!Tény látványos volt,csak nem akkor kellene amikor tömeg van a belvárosba!

Nem arra értettem. Az olyat büntetni kell persze. De a rendőr hozzáálásával is bajok vannak. Én csupán azt kifogásoltam, a magam módján. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Odajött a rendőr is, és azt mondta, hogy az omegás két feljelentést kapott. Egyet a hülye közlekedésért, egyet meg kötelező tartozék hiányáért.

Csak az vigasztalja a rendőröket, hogy nem sokáig fogja verni a srác neki, mert az Omi a gyilkolást nem sokáig bírja.Előbb v. utóbb szétesik, lévén nem mai gyerek azaz autó.Ha C20NE lenne, akkor más lenne a helyzet, de én úgy tudom, hogy XEV.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.