Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A szombati időpont jobb! :lol: :lol:

Wolfi, nem téged és a szépséges GSI-t láttam ma (szombat) Kőrösön a Bajcsy -Zsilinszki utcában délután egy óra kölül?

A Skodával voltunk. ;)

Nem.A GSI még az udvaron pihen, és várja, hogy eladjam a COrsát, és akkor majd a helyére lép. :wink:

Link to comment
Megosztás:

A jókai elején meszelték le,én pedig a csongrádin találkoztam velük,de nem állítottak meg!

Ha annyira a gyorshajtókra vadásznak miért nem állnak bentebb,monjduk a régi SZTK elé?

Mondom az 1.4-et csak azért irtam,mert ezek az ostoba zsernyákok mindig olyanokat szekálnak,akiknek köze sincs a HVCS-hez.

Link to comment
Megosztás:

A jókai elején meszelték le,én pedig a csongrádin találkoztam velük,de nem állítottak meg!

Ha annyira a gyorshajtókra vadásznak miért nem állnak bentebb,monjduk a régi SZTK elé?

Mondom az 1.4-et csak azért irtam,mert ezek az ostoba zsernyákok mindig olyanokat szekálnak,akiknek köze sincs a HVCS-hez.

Jah.

Megtanulhatnák már hogy az opelclubbos gépeknel mindig minden rendben van. Kivéve h az oldaborda megy vele :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Szegény Renike!! ;)

Én mióta felhomályosítottak,hogy az utas fizet,ha nem kapcsolja be az övét,és megállítja a rendőr,azóta duplán figyelek az ilyesmire. :wink:

Tényleg(ez most egy "zöldfülű" kérdés,most jutott eszembe),ha mondjuk a hagával utazom,és egyikönknek sincs bekötve az öve,akkor duplán kell fizetnünk? :roll: :?:

Link to comment
Megosztás:

Szegény Renike!! ;)

Én mióta felhomályosítottak,hogy az utas fizet,ha nem kapcsolja be az övét,és megállítja a rendőr,azóta duplán figyelek az ilyesmire. :wink:

Tényleg(ez most egy "zöldfülű" kérdés,most jutott eszembe),ha mondjuk a hagával utazom,és egyikönknek sincs bekötve az öve,akkor duplán kell fizetnünk? :roll: :?:

Rendőre válogatja.Attól is függ, hogy éppen hónap eleje van, vagy hónap vége.

Link to comment
Megosztás:

hät fura volt ez a hütö forrasztäs.

az egesz miskulancia lägyforrasztässal van összerakva, a regi forrasztäst 25 W-os kispäkäval is le lehet szedni. (le lehetne, ha nem lenne tul kicsi), szoval 300 C-näl nem sokkal magasabb hömersekleten.

De azert a nagypäkäval sem tudtam rendesen ätmelegiteni a lemezeket, ezert PB länggal leolvasztottam a csonkot teljesen es ujra "installältam" a teljes felületen.

Aztän majd kiderül mit tart...

(biztonsäg kedveert beteszek majd a csomiba egy tartalek hütöt es mondjuk 10 L desztvizet az elsö utakra)

Link to comment
Megosztás:

hät fura volt ez a hütö forrasztäs.

az egesz miskulancia lägyforrasztässal van összerakva, a regi forrasztäst 25 W-os kispäkäval is le lehet szedni. (le lehetne, ha nem lenne tul kicsi), szoval 300 C-näl nem sokkal magasabb hömersekleten.

De azert a nagypäkäval sem tudtam rendesen ätmelegiteni a lemezeket, ezert PB länggal leolvasztottam a csonkot teljesen es ujra "installältam" a teljes felületen.

Aztän majd kiderül mit tart...

(biztonsäg kedveert beteszek majd a csomiba egy tartalek hütöt es mondjuk 10 L desztvizet az elsö utakra)

Ha elég tiszta volt a felület és megfelelő %-os ón-ólom ötvözettel forrasztottál nem lehet gond!A lágyforrasztás elég erős,tartani fog!

Link to comment
Megosztás:

Jól beszélsz.

Te egy úr vagy :wink: :wink: :wink:

Skacok, én is nagyon bírom a dízeleket... nincs velük semmi bajom!

Sőőőt, ha lett volna ISUZU TD klímával, akkor azt veszek... de sehol nem találtam... így maradt a benzin + gáz. :?

Jó a benyás, megy, meg minden, de hol tudok bele 180-ért tankolni?Sehol.

2 dolog:

- egy az, hogy az új dízelek olyan g.e.c.i. módon mennek, hogy már meg sem próbál az ember egy benzinessel sokszor harcba szállni velük.

- a másik viszont, hogy sajnos az új dízelekbe bizony nem raknám bele a 180-as gázolajat. Pl. a peugeot HDIk, de a PDTDI VW-k is rettentően érzékenyek az üzemanyag minőségre. A Mercedes pl. úgy vállalja az x év garanciát az autók motorjára, ha Shell kúton tankolsz!

Szóval az új dízelekkel már nem "szabad" - nem érdemes - csak komoly kúton tankolni. Persze... kinek van pénze új dízelre? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Speed!Az, hogy az új dieselek mennek kétségtelen, mert a moci már alacsony fordulattól tol akkorát, mint egy Ifa homok.Nem kellett messzire mennem, ott volt példának a tesztvezetés a CDTI H Astrával.M7, Siófok felé, lámpától indultam egy Honda Preluddel.1-ben szépen elhúzott, de aztán onnantól kezdve símán ott voltam mellette.Aztán 170-nél már előtte.Néztek is át a vagányok keményen.S közben tudták volna, én 5.5L gázolajátlaggal autóztam míg ők olyan 10-11L benyával!S, még nem is padlóztam a gépet! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.