Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Így is tud induni!?A francba!Kicsit dieselesebb hangja lett de mintha jobban is menne,habár azt nem hiszem hogy porschét kellene aláznom vele kifelé!Nem füstöl annyira mint régen,szebben jár a motor!Így csak egy valami maradt hátra:Köszönjük neked adagolósok istene Laci bá köszönjük!

Link to comment
Megosztás:

Így is tud induni!?A francba!Kicsit dieselesebb hangja lett de mintha jobban is menne,habár azt nem hiszem hogy porschét kellene aláznom vele kifelé!Nem füstöl annyira mint régen,szebben jár a motor!Így csak egy valami maradt hátra:Köszönjük neked adagolósok istene Laci bá köszönjük!

Megmondtam! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na megcsináltuk a szélvédőt is!Bocs Johnny de a sógorom kicsit értetlen pedig szélvédőzik egy ideje!Remélem ez is meg oldva már csak egy kis eső kell majd hogy ki derüljön jó lett e!Reggel indulás vissza még be se pakoltam!Majd reggel!3 hét múlva úgyis jövök megint haza!Sziasztok srácok

Link to comment
Megosztás:

"Ezt az autót nem kell szerelni,hibátlan,soha nem romlik el!" :huh: :lol: ^_^

Ma egy kicsit megküldtem Kiskőrösre menet, folyamatos 120-140km/h.Most vagy az E85 ganézott ki, vagy pedig a /50-15 helyett feltett gyári méret miatt kalibrált egyet a motorvezérlő, és helyre állt a régi rend.Tehát megvan végre a normál alapjárat, és hibajel sincs.

Másnál ez a kerékméret teljesen össze zavarta a motorvezérlőt, ami miatt hasonló jelenségeket produkált mint az enyém, majd egy idő után 1X csak baxott beindulni.Egy reset és gyári kerékméret helyre tette a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

Ma egy kicsit megküldtem Kiskőrösre menet, folyamatos 120-140km/h.Most vagy az E85 ganézott ki, vagy pedig a /50-15 helyett feltett gyári méret miatt kalibrált egyet a motorvezérlő, és helyre állt a régi rend.Tehát megvan végre a normál alapjárat, és hibajel sincs.

Másnál ez a kerékméret teljesen össze zavarta a motorvezérlőt, ami miatt hasonló jelenségeket produkált mint az enyém, majd egy idő után 1X csak baxott beindulni.Egy reset és gyári kerékméret helyre tette a dolgokat.

Suzuki csere érdekel...

Kár hogy automata... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Gondolj bele, hogy utálhatja, ha már egy Switbe is átülne egy Omiból! :huh: :lol: ^_^

Figy,én nem vagyok semminek sem az ellensége tudod jól,de az hogy megint veszel egy olcsó trágyát és megint beleölöd a pénzt és eladod...nem uncsi már egy kicsit?

Vegyél végre olyat,ami neked is ok és az asszony is szereti.

Hidd el a bömbi nem lesz jó hosszú távon,jövőre azt is elfogod adni jó sok belelocsolt pénz után.A stiftbe is beleölted a pénzt és nem vagy belé szerelmes.

Link to comment
Megosztás:

.A stiftbe is beleölted a pénzt és nem vagy belé szerelmes.

Utólag derült ki, hogy azért annyira nem volt korekt ez az autó, mint amilyennek leírták.Tehát ma már nem adnék annyit a típusismeret mellett egy olyan állapotban lévő autóért, mint amit lassan egy éve és 20e.km-rel ezelőtt vettem.

(ezzel konkrétan átbasztak by Gaben) :huh:

Nem is akartam szerelmes lenni ebbe a kis tökbe.Egyszerűen csak használni akartam a magam autóbu@zi módján.

Az E34 projekt pedig még nagyon de nagyon képlékeny.Túl sok a de meg a ha.

Amúgy meg Timinek felhívtam a figyelmét egy nagyon szép E36-ra, ami mellettünk ment el ma a Kurucz krt-on az aluljáró felé, és azt mondta rá, hogy kurv@szép......Szal.... :lol: Amúgy tényleg szép volt.Semmi csicsa, csak egy ízléses gyári 16'-os felni.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg Timinek felhívtam a figyelmét egy nagyon szép E36-ra, ami mellettünk ment el ma a Kurucz krt-on az aluljáró felé, és azt mondta rá, hogy kurv@szép......Szal.... :lol: Amúgy tényleg szép volt.Semmi csicsa, csak egy ízléses gyári 16'-os felni.

Értem én,csak te is tudod,hogy a bömbik hírhedten éhesek,szeretnek enni,másrészt van gyerekbetegségük azoknak is bőven.

Mindegy,a lényeg,hogy végre olyat vegyél már,amiben a család kényelmesen elfér és végre nem adod el 1 év múlva. :huh:

Én még mindig a zöldet siratom... ^_^

Link to comment
Megosztás:

én meg a 3,2-n :lol:

Odafelé össz 400km/ 13,5l/100km

visszafelé már csak 10l/100km tanul a ECU ^_^ meg a tempomat is jótékony.

és klíma és automata és bőr és ez a lényeg

de az a háromkettő nagyom brutál...

Pályanapos matricát mikor lehet kapni? :huh:

Rákéne nagyon feküdni mostmár a dologra!

Link to comment
Megosztás:

én meg a 3,2-n :lol:

Odafelé össz 400km/ 13,5l/100km

visszafelé már csak 10l/100km tanul a ECU ^_^ meg a tempomat is jótékony.

és klíma és automata és bőr és ez a lényeg

de az a háromkettő nagyom brutál...

Hazafelé a Hungáriáig, 140es óra szerinti tempomattal 3 fő + motyesz + klíma 10,7 ... :huh: (Most hogy kezd visszaállni a vezírlő a benyára már nem is kar annyit tolni beléje, mint a 100asból tette a szlalomnál :P B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.