Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nah, Tomi most van egy új elejű Omegád! :( Nemsemmi módon kivoltak a dolgok benne, és elnézve a hátsó kerekek állását, ott is lesznek vele még kalandok.De egy élmény volt! :P

Viszont mák, hogy kiderült a dübögés oka.Majd Gubacsi helyre teszi a kipuffdobot. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönet:

Morgó Csabinak

Wolfinak

Johnnynak

GSiCSabinak

A segítségért!

Úgy gondolom, finom lett a pöri, én raktam a tüzet :) mácsak hogy csináljak valamit!

holnap beállítják de a változás most is ég és föld.

Reggel beviszem az Opelba és megnézik mi a baja a gyújtásnak.

Link to comment
Megosztás:

Köszönet:

Morgó Csabinak

Wolfinak

Johnnynak

GSiCSabinak

A segítségért!

Úgy gondolom, finom lett a pöri, én raktam a tüzet :) mácsak hogy csináljak valamit!

holnap beállítják de a változás most is ég és föld.

Reggel beviszem az Opelba és megnézik mi a baja a gyújtásnak.

Mesélsz Tomi?

Link to comment
Megosztás:

P0303 = 3. henger gyújtás hiba -> gyújtótekercs teszt

Le kell futtatni a B-17 vezérlőelem teszt sorból a T-04-es tesztet. Ekkor egy próba gyertyával 30 másodpercre 1Hz-en kivezérli ezt a trafót és látható a hiba.

van még:

P0304 na ez meg a 4-es hengerben ugyan ez.

Más hibája nem volt!

Link to comment
Megosztás:

P0303 = 3. henger gyújtás hiba -> gyújtótekercs teszt

Le kell futtatni a B-17 vezérlőelem teszt sorból a T-04-es tesztet. Ekkor egy próba gyertyával 30 másodpercre 1Hz-en kivezérli ezt a trafót és látható a hiba.

van még:

P0304 na ez meg a 4-es hengerben ugyan ez.

Más hibája nem volt!

Az elejére gondolok.... :)

Ezt a tesztek megmutatják, hogy jó-e vagy sem... Remélem jó, és vagy az olaj, vagy más miatt hagyott ki a henger...

Link to comment
Megosztás:

Az elejére gondolok.... :)

Ezt a tesztek megmutatják, hogy jó-e vagy sem... Remélem jó, és vagy az olaj, vagy más miatt hagyott ki a henger...

még arra én is gondoltam, hogy figyelmetlenségemből olajos maradhatott hisz nyakig állt az olajban, de azóta már kétszer is kiszedtem és a gumikat külön eltakarítottam meg a rugókat is.

Link to comment
Megosztás:

hűtőfolyadék: 2008.08.01

váltó: 2008.07.02

fékolaj: 2007.12.27

Ha nincs beírva akkor nem volt. Vszínű, mert az opelszervíz (is) lebeszélhetett róla, és nem versenyszerűen használtam eme nem túl erős darabot.... sem :) Szal ha nincs beírva a terv csak terv maradt...

Link to comment
Megosztás:

írtam a szervizkönyvben található opel szervizeknek, hogy küldjenek egy számlamásolatot a javításokról a szervizkönyvhöz.

Amit mi írtunk be, meg a leguccsó Gombos féléket ne érdeklődd nagyon.. a szervíz megvolt, de akkor nem kaptam volna 30% kedvezményt... így csak pecsét lett, számla nem... :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.