Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tudtok ajánlani egy jó hűtójavítót Kecskeméten és környékén?

Felsőcsonkot kellene forrasztani

Van itt a közelünkben egy,de még nem próbáltam!(hál istenek!)

Ha gondolod felirom a cimet és telefonszámát!

Ha ez nem jön össze,akkor próbálj szerválni egy gázégőfejes kis palackot,és fater megcsinálja!Mekkora a lyuk?

Valami ilyesmire gondoltam:

812026_LB_00_FB.eps.jpg

Link to comment
Megosztás:

kösziii

gondoltam ilyemire és egész jo ötlet a gázegőfejes.

tegnap elvetettem magamban gondolkodva, mert nem tudom milyen összetetelü forraszanyag kell hozzä.

alapvetően réznek látszik ónos felületekkel, gondolom a forrasztásnál került oda, nem tudom.

Nézegetem, már honapok óta ezeket gázforrasztó dolgokat én is.

A csonk tövenel látok repedést, nem tudom mikor keletkezhetett, most a szerelésnél vagy korábban.

Tegnap vettem eszre, ahogy kromofággal elpuceválom a régi festéket.

kühler.jpg

Biztos volt már javítva, mert két réteg festék van rajta.

Link to comment
Megosztás:

kösziii

gondoltam ilyemire és egész jo ötlet a gázegőfejes.

tegnap elvetettem magamban gondolkodva, mert nem tudom milyen összetetelü forraszanyag kell hozzä.

alapvetően réznek látszik ónos felületekkel, gondolom a forrasztásnál került oda, nem tudom.

Nézegetem, már honapok óta ezeket gázforrasztó dolgokat én is.

A csonk tövenel látok repedést, nem tudom mikor keletkezhetett, most a szerelésnél vagy korábban.

Tegnap vettem eszre, ahogy kromofággal elpuceválom a régi festéket.

kühler.jpg

Biztos volt már javítva, mert két réteg festék van rajta.

Ma beszéltem erről a dologról faterral,azt mondja elég neki a lágyforrasztás is,szal Zoli,ha gondolod beviszem ma este a nagypákát,ónt és minden cuccot,elviszed aztán megcsinálhatod magad is otthon,szivesen adok hozzá mindent!

Link to comment
Megosztás:

AAAA!!!!

köszönööööm!!!

Nagypääääkaaaaa, aaaz joooo!!

Kispäkäm van, tisztitovizem, onom egy tekercs 2mmes, onozopaszta meg konnektor is. de a nagypäka az biztos jobb. :lol:

joooo lesz!!

Igen, erre is gondoltam, hogy talän nem is keletkezik ott akkora nyomäs, hogy ki kellene biirnia, azonkivül lehet, hogy jobb is ha nem birja ki, mert a hütöt meg mindig könnyebb forrasztani, mint hengerfejet/tömitest cserelni, ha ugy adodik. :lol:

;)

jövöhetre mär összekek rakni, majd 3 hete biciklisrem vagyok.

Link to comment
Megosztás:

AAAA!!!!

köszönööööm!!!

Nagypääääkaaaaa, aaaz joooo!!

Kispäkäm van, tisztitovizem, onom egy tekercs 2mmes, onozopaszta meg konnektor is. de a nagypäka az biztos jobb. ;)

joooo lesz!!

Igen, erre is gondoltam, hogy talän nem is keletkezik ott akkora nyomäs, hogy ki kellene biirnia, azonkivül lehet, hogy jobb is ha nem birja ki, mert a hütöt meg mindig könnyebb forrasztani, mint hengerfejet/tömitest cserelni, ha ugy adodik. :lol:

Ne!!! Ide kevés a páka. Csak valami szar hideg forrasztás lesz ami bármikor elengedheti. A túlnyomást inkább bizzuk a biztiszelepre. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hello Srácok!

Sajna nekem közbe jött egy kis csaladi dolog ezert nem maradok vasrnapig Kecskemeten hanem mar 18h kor megyek igy sajnos nem tudok resztvenni a mini meeten!

De igyekszem valamikor résztvenni mert mar rég voltam azaz annyira nem is!

Jo szorakozast a mai estehez!

BYBY

Link to comment
Megosztás:

köszi, este jóól megszakértjük

Én ma este nem megyek. Délelőtt beoperáltuk a hangszórókat az ajtókba. nem gondoltam volna, hogy 4 órát elbibelődünk a négy ajtóval, de szépen szól. Na nem az a "tucc-tucc bumm-bumm", de nekem így negyven felett elég ha az autón belül jól szól, nem a külvilág szórakoztatása és a "felvágás" a cél. Most inkább sör mellett a TV nézés a megfelelő program. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.