Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Khmm...nem véletlen volt eladó! :)

Amúgy a kardán körül is körbenézünk majd,ki kell költöztetni a zakatoló vonatot hátulról.

Igazság szerint ha a kedves bankom nem ül 2 hetet a papírjaimon, akkor nem adtam volna el most. Mivel a héten utalnak egy pár fillért... mostmár mindegy, csak halkan megjegyezm, megcsináltattam volna magamnak, hidd el... A tervem az volt, hogy az első 3 kintlévő hónapom után kezdtem volna hirdetni, de mivel megrekedt a pénzügyi manőverem, és nem tudtam mi lesz a vége, illetve a munkavízum sem úgy áll ahogy kellene Mondhatnám kapóra jött. De ha Tomi meggondolja magát, nekem úgy is jó.... (úgy 3-4 hónapig, aztán utána tényleg felesleges lesz :hiya: :( :P )

Link to comment
Megosztás:

De ha Tomi meggondolja magát, nekem úgy is jó.... (úgy 3-4 hónapig, aztán utána tényleg felesleges lesz :hiya: :) :( )

Jó ez így.Tomi mindig is Omegáról álmodott, még Vectrás korában is.Szóval tutijó kezekbe került a gép.

Azt a pár kopóalkatrészt meg kicserézzük pikk-pakk, és szebb volt mint lesz! :P

Link to comment
Megosztás:

De ha Tomi meggondolja magát, nekem úgy is jó.... (úgy 3-4 hónapig, aztán utána tényleg felesleges lesz :D :P :hiya: )

NEM ÚJ AUTÓT VETTEM, különben az is beszart mint tudjuk azon kb 1milla volt a javítás na tehát ahhoz képest ez semmi.

Amúgy nem azért veszek meg ennyi mindent a futóműbe mert minden szar, hanem mert ha már szét szereljük akkor csináljuk meg és kész.

meg mert Johnny ezt mondta :)

Lehet elég lenne 2db szilent és kész.

egyébként nem akartam eladni de ha teszel egy jó ajánlatot, beszélhetünk róla...de ennél jobban szeretem, kezd kialakulni a szerelem! :(

tegnap a motorteret mosogattam, meg kapott egy vatta új akksit, 74-est alig fért bele, megvettem az új gyújtás kapcsoló elektromos részét, ma bevittem Bazsinak a mechanikát, meghekkeli. délutánra kész, aztán behozom a gumisnak a felniket, hogy gumizza föl és szombaton szerviz, de ki állít nekem futóművet szombat délután? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazság szerint ha a kedves bankom nem ül 2 hetet a papírjaimon, akkor nem adtam volna el most. Mivel a héten utalnak egy pár fillért... mostmár mindegy, csak halkan megjegyezm, megcsináltattam volna magamnak, hidd el... A tervem az volt, hogy az első 3 kintlévő hónapom után kezdtem volna hirdetni, de mivel megrekedt a pénzügyi manőverem, és nem tudtam mi lesz a vége, illetve a munkavízum sem úgy áll ahogy kellene Mondhatnám kapóra jött. De ha Tomi meggondolja magát, nekem úgy is jó.... (úgy 3-4 hónapig, aztán utána tényleg felesleges lesz :D :( :P )

Tudod,hogy csak szívatlak! :hiya:

Nehogy komolyan vedd már! :lol:

Gabó!Amikor faterod odacsapta az alját kardán is kapott? :)

Link to comment
Megosztás:

Tudod,hogy csak szívatlak! :P

Nehogy komolyan vedd már! :hiya:

Gabó!Amikor faterod odacsapta az alját kardán is kapott? :(

Azt mondja nem. Most vagy hiszek neki vagy nem... igazából nem tom eldönteni, hogy pl a futóműért miért nem ugatott amikor elkezdte a nyekergést, szal fura mostanában az öregem (öregszik, sajna rohamléptekkel)

igazából azért hiszek neki, mert ha a kardán is leért volna, akkor a két középső dobot is letépi miegymás. Mondjuk vhol megvan a felxicső, annak az alját nyírta el a sín, azaz nem "derékban" kapta el. (azt mondjuk elképzelem, hogy rádöngetett a sínre, az első futót megütötte, ráfékezett, és mivel picit ültetett, pont beleért a flexicső, csak így bírom elképzelni, mert ő azt mondja 2vel ment át az átjárón, de akkor miért ért le a cső.. szal nem tom...

Amúgy véleményem szerint nem kardán - mert a zaj frekvenciája nem elég nagy ahhoz... azért egy 3-4000 ezret forgó dologtól kissé lassú a dömdömdömdöm... az dddddddddd lenne.. nem? :)

én továbbra is a kipufogóra tippelek, hogy billeg a hegesztés miatt, mert agy arrébb került centikkel az egész...

Link to comment
Megosztás:

egyébként nem akartam eladni de ha teszel egy jó ajánlatot, beszélhetünk róla...de ennél jobban szeretem, kezd kialakulni a szerelem! :)

Hát olyan 4-500 ezer.. használhatatlan futómű, rossz gyújtáskapcsoló :( :P :hiya: - megjegyzem csak Téged nem szeret, mert amikor levittem sem volt vele gond... csa Nálad.. hát... lehet hogy aszerelem egyoldalú... -még - majd megszokja az új gazdáját, csak simogasd sokat és beszélj hozzá... Tisztára mint Hörby - vagy Dudu, csak neki más nevet adtam volna... nem is tom, mintha a beast-et emlegettem volna annó... :D :D :D

tegnap a motorteret mosogattam, meg kapott egy vatta új akksit, 74-est alig fért bele, megvettem az új gyújtás kapcsoló elektromos részét, ma bevittem Bazsinak a mechanikát, meghekkeli. délutánra kész, aztán behozom a gumisnak a felniket, hogy gumizza föl és szombaton szerviz, de ki állít nekem futóművet szombat délután? :P

hja hát az akkumérettel vigyázni kell... gondolom észrevetted, hogy kicsit meg van nyesve az akkutér... ami az A Omegába van 74es akksi.. na az nem ment bele... 1 centivel kisebb kellett volna.. szal ezért maradt benne a szlovén remekmű...

szombaton? nemé hogy Kecsón nincs egy futóműves se nyitva szombaton legalább délig...

Nekem anno vasárnapra kinyitott a ződkártyás :lol:

Link to comment
Megosztás:

mert rátámaszkodtál a csengőjére vazzzee :)

Dehogy.. péntek este 10-11 fele hívtam fel, mert úgy hirdette magát, hogy nonstop.... aztán mondta hogy annyira nem, de a kedvemért kinyit.. a szlovák úton az osztrák benyakút után - ahol van az eredetiségvizsgálat miegymás, jó fej volt, ráadásul benéztem mert 2000 Ft-al kevesebb volt nálam, és csak másnap vittem neki... szal nagyon jó fej volt!

Link to comment
Megosztás:

megjegyzem csak Téged nem szeret

ma megvettem bele az összes mozgó alkatrészt az első futóműbe, voltam a mosóban átbeszéltem velük egy komplett mosást takarítást, bőrápolást.

ezek után csak meg szeret má!, és ma még elmegyünk tankolni is, ugyanis ma jön a tanker a shell-hez, szükség is lesz rá :)

Link to comment
Megosztás:

ma még elmegyünk tankolni is, ugyanis ma jön a tanker a shell-hez, szükség is lesz rá :(

:P :hiya: :lol:

Na igen a benyát azt szereti :D :D Lehetőleg 100ast... azt nagyon csipázza!...

Viccen kívül, olyan 0,1 - 0,15 l/h fogyi csökkenést okozott amikor 100assal jártam a 98 hoz képest (igaz a 100as szlovén OMV, a 98 meg itthoni esso vagy auchan volt.... ) - ugye csak alapjáraton tudtam ezt megnézni, mert ha mentem, logikusan toltam neki mint az állat hagy menjen szét a motor, hisz eladom izibe :) :D :P :P 95 össel nem tudtam összemérni, mert miután nem jártam ki, már csak 95-t kapott és akkor nem néztem már a fogyiadatokat...

Link to comment
Megosztás:

Dehogy.. péntek este 10-11 fele hívtam fel, mert úgy hirdette magát, hogy nonstop.... aztán mondta hogy annyira nem, de a kedvemért kinyit.. a szlovák úton az osztrák benyakút után - ahol van az eredetiségvizsgálat miegymás, jó fej volt, ráadásul benéztem mert 2000 Ft-al kevesebb volt nálam, és csak másnap vittem neki... szal nagyon jó fej volt!

Jaahhhh ot már voltam én is régebben, szombaton :) :( :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Segítsetek nekem abban,hogy hogy tudom megállapítani szétszedés nélkül hogy milyen axiál csukló való 1 vectra b kombi '98-as 2.0 16v X20XEV-be 14x1.5 vagy 16x1.5-ös menetű? Előre is köszi!

Helló.

Lehet, ha a vectra topikba tennéd fel a kérdésed, több infót kapnál... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Segítsetek nekem abban,hogy hogy tudom megállapítani szétszedés nélkül hogy milyen axiál csukló való 1 vectra b kombi '98-as 2.0 16v X20XEV-be 14x1.5 vagy 16x1.5-ös menetű? Előre is köszi!

Ugyanaz, mint bármely más nagyblokkos Opelbe.Ha autós boltba mész és kéred, a helyes méretet fogod kapni.Nem lesz olcsóság az ABS gyűrű miatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.